konec (1:2, 0:1, 1:0)

13.02.2016, 17:30 • ZS Bílina • 33. kolo • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 2.79 4.5 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště u onlajnů na počtenou. (19:45:09)
Ani závěrečná powerplay nepomohla domácím k vyrovnání, a tak Nymburk poráží Bílinu 3:2.

58:48

Matoušek pokryl kotouč odražený od zadního mantinelu.

58:33

Kříž vybojoval vhazování v útočném pásmu.

58:14

Matoušek si připsal dva zákroky během čtyř vteřin.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46

57:42

Fučíkova střela od modré byla zblokována do ochranné sítě.

57:08

Čmolík se probíjel přes obránce, ten mu ale sebral kotouč.

56:42

Domácím se nedaří vytvořit si tlak v přesilovce.

56:05

Machač Matouška neprostřelil.

55:46

Hostující Bičiště inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

55:30

Štěpánek trefuje tyč!

55:26

Vhazuje se po pravici hostujícího brankáře.

54:52

Protivného dělovka letěla nad bránu.

54:29

Řezníček vypálil ihned po buly, Matoušek ale reflexivně zakročil.

54:15

Domácí se stále tlačí do zakončení, hostující obrana je ale pozorná.

53:21

Štěpánek jel sám na Matouška, svou střelu ale neposlal mezi tři tyče.

53:04

Draci jsou stále u kotouče, ale udržet v pásmu se jim nedaří.

52:15

Domácí jsou nyní na koni a snaží se tlačit do útoku.

50:56

Draci právě vstřelili branku!
Velmi pěkná branka domácích. ZDENĚK PETRÁŠ proskočil mezi dvěma obránci a ačkoliv byl podražen, dokázal si kotouč dát na bekhend a zakončit. Asistence: Štěpán Štěpánek.

50:25

Barbora stál v dobré pozici před bránou, ale přihrávka k němu nedoputovala.

49:15

Žádný z týmů nikam nepospíchá, hosté se snaží hlavně bránit své pásmo.

48:33

Slysarčuk se roztáhl na brankové čáře a nepustil kotouč za svá záda.

47:43

Kříž vypálil tvrdě od modré, Slysarčuk jeho střelu ale nadvakrát zkrotil.

47:27

Zakázané uvolnění Nymburka.

47:12

46:25

Trubenekr nepropálil hradbu těl před sebou.

45:56

Rozhodčí řeší pravděpodobně nějaký problém s ledem u hostující branky.

45:56

Kotouč se otřel o ochrannou síť, vhazuje se po pravici Matouška.

45:38

Petráš se probíjel přes tři hráče, ti ho ale obrali o kotouč.

45:12

Za hákování je vyloučen hostující Eis.

44:19

Nahození Kříže od modré čáry Slysarčuk kryje.

43:23

Šimek obešel protihráče, ale na Slysarčuka si nepřišel.

42:30

42:19

Jindra měl před sebou odkrytou klec, kterou ale netrefil.

41:40

Zakázané uvolnění domácích, ti se v přesilovce nemohou dostat do zakončení.

40:57

Hráč se zkušenostmi z NHL v druhé lize

40:57

Zatím drží kotouč na holích Nymburští.

40:30

Za podražení je vyloučen hostující útočník Ječný.

40:01

Ve druhé třetině byla k vidění jedna branka, a to na straně hostů z Nymburka. Dvě minuty před koncem prostřední části předvedli hosté ukázkovou akci, na jejímž konci stál Protivný. Stav po druhé třetině je tak 1:3. Třetí třetina začne přibližně v 19:09.

Nymburk právě vstřelil branku!
Krásná akce hráčů Nymburka. Ti jeli dva na jednoho, Ječný nejprve naznačil střelu, poté zabrzdil, přenechal kotouč DAVIDU PROTIVNÉMU, který bekhendovým blafákem překonal Slysarčuka. Asistence: Filip Ječný, Josef Saňa.

37:12

Protivný vypálil z velmi ostrého úhlu, domácí brankář byl připraven u tyče.

36:05

Velký závar před hostující bránou nekončí gólem. Štěpánek bekhendem neposlal kotouč do brány.

35:30

Böhm měl před sebou odkrytou bránu, ale nedokázal do ní poslat kotouč.

34:49

34:36

Šimek tečoval kotouč před brankou, ale mimo tři tyče.

33:30

Slysarčuk byl na střelu Sani připraven.

32:49

za držení protihráče je vyloučen domácí Štěpánek, i hosté si zahrají první přesilovou hru.

32:42

Slysarčuk raději pokryl nahození ze středního pásma.

32:08

Draci se opět tlačili do útoku, ale neohrozili Matouška v bráně.

31:27

Nepřesná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění.

30:55

Štěpka byl zasažen vysokou holí, rozhodčí si tohoto prohřešku ale nevšiml, jelikož stál zády k hráči.

30:16

Böhm stál v brankovišti, hra je vykázána do středního pásma.

27:16

A opět Štěpka, tentokrát střílel z mezikruží, ale Matoušek byl pozorný.

27:03

Štěpka nadvakrát nedokázal poslat kotouč do brány.

26:27

Draci se stále drží v pásmu, ale nedokáží se dostat ke střele.

25:54

Za držení je vyloučen hostující Šimek. Domácí budou hrát první přesilovku v utkání.

25:41

Domácí hrají ve výhodě, budou hrát přesilovou hru.

25:15

Kuzďas neprostřelil Slysarčuka, ten jeho střelu vyrazil ramenem do rohu.

24:45

Polákova střela od modrá letěla hodně mimo.

24:24

Zakázané uvolnění tentokrát na straně Nymburka.

23:50

Brettschneider pořádně zavařil svému brankáři, když kotouč srazil těsně k tyči. Slysarčuk byl ale pozorný a kotouč zastavil.

23:34

Další zakázané uvolnění Draků.

23:26

Šimek měl před sebou již jen domácího brankáře, který ale jeho střelu dokázal pokrýt.

22:48

Štěpka střílel přes obránce, ale Matoušek byl připravený.

22:11

S Barborovo nahozením neměl Slysarčuk potíže.

21:50

To se jim ale nepovedlo, je pískáno zakázané uvolnění.

21:41

Až nyní uklidňují hru a zakládají útočnou akci.

21:03

Domácí nemohou vyhodit kotouč ze svého obranného pásma.

20:23

Bičiště měl dobrou pozici, ale Slysarčuka neprostřelil.

20:01

Domácí se v první třetině dostali do vedení zásluhou Štěpky, hosté ale dvěma brankami ve druhé polovině třetiny otočili vývoj utkání. Nejprve se prosadil Smejkal a v 17. minutě Bičiště. Druhá třetina začne přibližně v 18:22.

20:00

19:34

Další střela Řezníčka, tentokrát z mezikruží. Opět ale dobře zasáhnul Matoušek.

19:08

Řezníček zkoušel prostřelit Matouška od modré čáry, ale byl neúspěšný.

19:01

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:07

Hosté se po vstřelené brance trochu zatáhli a nechávají hrát Draky.

16:52

Hned z další šance se ale hosté prosazují a otáčejí vývoj utkání. Kotouč se dostal k volnému KARLU BIČIŠTĚMU, který prostřelil domácího brankáře. Asistence: Stanislav Eis.

16:43

Protivný stál zcela sám u tyče, ale Slysarčuk předvedl bravurní zákrok a roztáhl se přes celé brankoviště.

16:12

Domácí drželi kotouč za hostující brankou, poté o něj ale přišli. Následně byl pískán další ofsajd Nymburka.

15:08

Ofsajd Nymburku.

14:36

Petráš chtěl vystřelit na Matouška, kotouč mu ale ujel od hole.

14:04

Matoušek uklidňuje hru pokrytím kotouče.

13:27

Hosté byli hodně aktivní a srovnávají skóre. Po brankové čáře vystřelil JAN SMEJKAL a kotouč skončil až za zády Slysarčuka. Asistence: Jakub Loučka, Petr Pýcha.

12:53

Trubenekr vypálil od modré, ale Matoušek byl připraven.

12:19

Kříž měl před sebou již jen Slysarčuka, ten ale jeho střelu i následnou dorážku pokryl.

11:34

Hosté zahustili střední pásmo, a tak se domácí nemohou dostat do útočného pásma.

11:07

Těsný ofsajd Draků.

10:10

Protivný mířil do šibenice, ale Slysarčuk kotouč dokázal odvrátit.

09:07

Jeden z domácích zakončoval již do prázdné brány, ale Kříž dokázal hokejkou zabránit jistému gólu.

08:25

Hosté ujížděli také tři na jednoho, ale nedokázali si přihrát, a tak z akce sešlo.

07:56

Ofsajd Bíliny.

07:23

Krásná akce domácích. Ti jeli tři na jednoho, několikrát si přenechali kotouč, až se dostal k DOMINIKU ŠTĚPKOVI, který měl před sebou zcela odkrytou branku. Asistence: Štěpán Štěpánek, Zdeněk Petráš.

06:59

Matoušek měl plné rukavice práce se zkrocením kotouče, nakonec ho ale pokryl.

06:09

Bičiště si dobře vybruslil mezi kruhy, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

05:50

Slysarčuk raději pokryl kotouč u své levé tyče.

05:14

Štěpka dobře zavezl kotouč do útočného pásma, ale jeho přihrávku nenašel žádný ze spoluhráčů.

04:37

Chyba v rozehrávce znamená další icing domácích.