konec (2:0)

13.02.2016, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • 21. kolo • Jan Malíř

Tipsport: 1.76 3.6 5.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Autor první branky Julian Draxler dohrál, místo něj si posledních pár okamžiků užije mladíček Leandro Putaro.

81

Alfredo Morales se podívá na zbývajících pár minut na hřiště, kde nahradí Moritze Hartmanna.

75

Pro Christiana Träsche dnešní utkání skončilo, Maximilian Arnold nastupuje místo něj.

69

Avizované střídání se stalo realitou. Do hry přišel André Schürrle, který nahradil Vierinhu.

67

67. Kapitán Ingolstadtu Marvin Matip se ocitl v obrovské šanci.

67

Obrovská šance pro Ingolstadt. Marvin Matip se po rohovém kopu dostal k zakončení hlavou, gólman Casteels ale skvěle zasáhl a vyrazil míč na roh.

46

Do druhého poločasu už nenastoupí Max Christiansen, kterého nahradí Almog Cohen.

44

Daniel Caligiuri dostal do pokutového území přihrávku a na malou chvíli byl úplně sám. Míč mu ale trochu skočil a jeho následnou střelu kryje Özcan.

39

39. Robin KNOCHE - 2:0

39

Wolfsburg právě vstřelil branku!
Druhý rohový kop už domácí zahrálo lépe. Naldo se dostal k hlavičce, která sice propadla jen k Maxi Krusemu, jehož střelu sice Özcan ještě vyrazil, na dorážku Robina KNOCHEHO, už ale neměl nárok.

29

29. Julian DRAXLER - 1:0

29

Daniel Caligiuri si na levé straně zpracoval míč a krásnou přihrávkou po vzoru Tomáše Rosického našel zcela volného Juliana DRAXLERA, který lehký úkol bez problému splnil a posílá svůj tým do vedení 1:0!

22

Zřejmě ze zdravotních důvodů je nucen Mathew Leckie opustit hřiště, místo něj nastupuje Maurice Multhaup.

18

Díky rychlému přechodu se domácí fotbalisté dostali až do pokutového území soupeře, kde už to vypadalo, že uvidíme první gól, da Costa ale situaci zachránil a nakonec je z celé akce "jen" rohový kop.