Polish Cup (WU19)

Česko – Švýcarsko

4:5

konec (2:3, 1:1, 1:1)

07.02.2016, 09:00 • Zbaszyn, Zbaszynskie Centrum Sportu • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

České reprezentantky do 19 let ve svém závěrečném vystoupení v Polish Cupu nestačily na stejně staré hráčky Švýcarska, kterým po dramatickém průběhu podlehly těsně 4:5, a připsaly si tak vůbec první porážku na turnaji. I přes tuto prohru se však mohou pyšnit prvenstvím. (11:03:36)
Nejlepší hráčky

Magdaléna Plášková
Jill Mungerová

59:44

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Česká děvčata šestnáct vteřin před vypršením základní hrací doby inkasují gól, přesilovou hru využila MILENA MAHLEROVÁ. Asistence: Isabelle Gerigová.

58:51

Vyloučení v týmu Česko (Adéla Pantělejevová – 2 minuty).

46:08

Česko právě vstřelilo branku!
Českému týmu se opět podařilo vyrovnat, přesnou střeleckou mušku prokázala ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ. Asistence: Eva Preisslerová.

41:13

Reprezentantky země helvétského kříže jsou kompletní.

40:01

České hráčky ve druhé třetině dokázaly vyrovnat a nerozhodný stav vydržel takřka třináct minut, než se na začátku 39. minuty prosadila Kusterová, která Švýcarkám vrátila vedení. Reprezentační tým České republiky do 19 let tak v závěrečné tercii bude dohánět jednogólovou ztrátu.

40:00

39:13

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Isabelle Gerigová – 2 minuty).

38:01

Švýcarky se prosazují v závěru prostřední dvacetiminutovky a znovu se tak dostávají do vedení. Gólmanku Drbalovou překonala SANDRA KUSTEROVÁ. Asistence: Carola Kühnová.

25:24

Naše reprezentantky opět vyrovnávají, tentokrát zásluhou KAROLÍNY SUCHÉ, která skórovala po přihrávce Pištěkové. Asistence: Eva Pištěková.

21:59

Švýcarsko v plném počtu hráček.

20:01

Česká reprezentace v průběhu úvodního dějství dokázala dorovnat dvoubrankovou ztrátu, ale v závěru třetiny inkasovala potřetí a ve druhé tercii tak bude dohánět jednogólové manko. Hned v úvodu prostřední části bude moci český celek vyrovnat, neboť po vyloučení Gerigové bude disponovat hrou v početní výhodě.

20:00

4:5

Branky a nahrávky: 13. Pištěková (Suchá), 16. Palatínusová (Vrbová), 26. Suchá (Pištěková), 47. Pantělejevová (Preisslerová) – 2. Gerigová (Mahlerová), 12. Krahenbühlová (Gerigová), 19. Gerigová, 39. Kusterová (Kühnová), 60. Mahlerová (Gerigová)

Česko: Drbalová (Tomšová) – Loudová, Vrbová, Syslová, Kapcová, Hložanková, Nová, Havlíková – Plášková, Pekárková, Palatínusová – Suchá, Pištěková, Káčová – Pantělejevová, Martináková, Preisslerová – Kašparová, Faltusová

Švýcarsko: Mungerová (Müllerová) – Mahlerová, Krahenbühlová, Tannerová, Rueggerová, Wielandová, Köhlerová, Zwisslerová – Gerigová, Mattleová, Wildermuthová – Kusterová, Greberová, Kühnová – Kühneová, Cottiová, Hofmannová – Capattová, Freiová