07.02.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • 20. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.84 3.2 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (18:35:45)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:5.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šel Köln, ale Hamburk po změně stran zabral a vyrovnal. Žádná další branka už nepadla a týmy si tak body rozdělily.

90+1

90+1

Rozhodčí přidal jednu minutku.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Žlutou kartu dostává Sven Schipplock (Hamburger SV).

87

Míč poslal do vápna Mladenovič, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

86

Rohový kop pro hosty.

85

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Sven Schipplock.

83

Hostující Mladenović se dostal ke střele, ale domácí Adler si i s tímto pokusem poradil.

81

Posledních deset minutek je před námi, tak uvidíme, zda některý z celků něco kloudného vymyslí.

79

Oba celky se tlačí dopředu, ale k vidění je v této fázi zápasu pouze mnoho nepřesných přihrávek.

77

Po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude René Adler, který nikam příliš nepospíchá.

75

Je před námi posledních patnáct minutek a je jasné, že to bude ještě zajímavé a čeká nás velké drama.

73

Žlutou kartu dostává Marcel Risse (1. FC Köln).

71

Zahrozili i domácí, ale z přihrávky před branku nic nebylo, protože u míče byl jako první Timo Horn.

70

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Gojko Kačar, přichází Gideon Jung.