2:1

konec (1:1)

31.01.2016, 20:00 • 24. kolo • Pavel Škopek

Tipsport: 1.22 6.7 12.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí nakonec vítězí 2:1. Začátek druhé půle byl pomalejší. Gent získával čím dál tím větší aktivitu a byl stále nebezpečnější. Odměna za to přišla v 70. minutě, když se trefil Dejaegere. Potom si domácí hru už jen jestili. V 78. minutě přišel faul a pokutový kop pro Gent. Ten ale Kums neproměnil a tak byl stav stále 2:1. V závěru ještě dostal druhou žlutou kartu a zároveň tedy i červenou Moulin, ale to už hru moc neovlivnilo. Gent tedy vyhrál 2:1 a získal tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (22:00:21)

90+4

90+3

Schoofs ještě v závěru vidí žlutou kartu.

90+1

Moulin dostává druhou žlutou kartu, když fauloval Depoitreho a je poslán do šaten! Tento sporný zákrok se Moulinovi vůbec nelíbí a jeho odchod doprovází nadávky.

90+1

Waasland vrhá vše dopředu, ale zatím se mu nedaří.

89

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Miličevič, přichází Saief.

85

Utkání se pomalu blíží ke konci a domácí stále vedou 2:1. Udrží vedení?

82

Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Cissé, přichází Lumanza.

79

79. Penalta

79

Kums poslal pokutový kop na levou stranu. Stejnou stranu ale riskl i Henkinet, který dosáhl na balón a vyrazil ho!

78

Cissé dostává za zákrok v pokutovém území žlutou kartu!

78

78.

78

Byla nařízena penalta pro domácí! Cissé podstrčil nohu před Dejaegereho, který upadl a domácí budou rozehrávat pokutový kop!

77

Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Miloševič.