1:1

konec (0:1)

27.01.2016, 16:00 • Generali Arena • Radek Kozel

Tipsport: 1.37 4.55 6.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas skončil stavem 1:1, který je odpovídající výkonu obou mužstev. V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří toho využili ve svůj prospěch a v 17. minutě po zásluze vedli. Do druhého poločasu však nastoupila lépe Sparta, která se nenechala zahanbit a jejich převaha byla potvrzena vyrovnávací brankou. Utkání tedy skončilo po zásluze vyrovnaně.
Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:53:03)

90

90+2

Hra se přesouvá až do středu hřiště, kde celou akci přerušil rozhodčí svou píšťalkou.

90+1

Ani první minuta nastavení nepřinesla žádné ochlazení, Sparťanští zůstávají aktivní i nadále.

90

Pražané se přesvědčili, že jim opravdu jde hlavičkování a i díky tomu jsou opět u míče oni.

89

Kombinování domácího celku skončilo v autu.

88

Sparťané nepustí své soupeře k žádné šanci!

87

Svěřenci trenéra Ščasného se krásně zabydleli v útočné polovině, které se nehodlají vzdát.

85

Větší šanci Pražanů měl s číslem 26 Costa, který ale trefil mimo klec.

84

Konečně se k míči dostal po delší době tým Pandurii, dlouho bohužel balón neudrželi.

82

Pražané nezahálí ani chvilku a už se opět ženou na útočnou polovinu.

80

Aktivitu dotáhla Sparta až k čisté střele, která bohužel letěla mimo bránu.

79

Sparta opět projevuje svou aktivitu v útočné polovině.

77

Sparta rozehrála nakrátko a míč ihned utekl pryč.

77

Rohový kop pro Spartu.

76

Přímý kop Pandurii, který nevedl k žádné větší šanci a domácí Miller chytil střelu bez problémů.

74

Hostující se ovšem rychle oklepali a začínají vystrkovat drápky!

73

První větší šance hostujících, která skončila už u vápna.

72

Sparťanští jsou naopak nabuzení vyrovnávacím gólem a soupeře téměř nepustí k míči.