1:0

konec (1:0)

24.01.2016, 21:30 • 19. kolo • Pavel Škopek

Tipsport: 1.15 7.8 24.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí FC porto nakonec poráží CS Marítimo 1:0, připisuje si tři body a posune se k prvním dvou týmům portugalské tabulky. Druhý poločas byl pro diváky spíše nudný a nekoukatelný. Po větších šancích tu neštěkl pes a to po celý poločas. Porto bylo aktivnější, a tak si svoje vedení vlastně v klidu jistilo. Marítimo gól nevstřelilo a tak vítězství Porta bylo na světě. Ode mě je to dneska všechno, užijte si zbytek nedělního večera a někdy zase na shledanou. (23:27:30)

90+4

90+4

V závěru se ještě připsal k provinilcům trestaných žlutou kartou Romário.

90+1

Brahimiho přihrávka před bránu se nedostala ke spoluhráčům.

89

Pereira držel čas a snažil se u rohového praporku udržet balón, Patrick tam vletěl jako hromotluk a vysloužil si za to žlutou kartu.

86

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Alex Soares, přichází Lynneeker.

84

Dnešnímu utkání přihlíží 32 120 diváků.

82

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází André André, přichází Silvestre Varela.

78

Porto se stále tlačí dopředu, ale obrana Marítima ho nikam dál nepouští. Porto i tak má utkání pod kontrolou.

75

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Éber, přichází Diawara

73

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Herrera, přichází Rúben Neves.

72

72.

72

Corona předsprintoval obránce a dostal se do zakončení, Salin musel vytáhnout balón na roh.

72

Fernando Ferreira se opřel do levačky a poslal balón vysoko na tribunu.

69

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Aboubakar, přichází Hyun-Jun Suk.

67

Porto si utkání stále jistí a gólmani obou týmů se zjevně nudí.

63

Casillas se musel zapojit do hry, gólman Porta si došel pro vysoký centr z levé strany.

60

je za námi hodina hry a domácí stále vedou 1:0. Udrží své vedení až do konce?

58

Porto zvyšuje tempo, ale obrana Marítima zatím stíhá.

56

André André dobíhal balón, ale Salin byl rychlejší a navýšení vedení Porta nedovolil.

54

Druhá půle je zatím spíš překopáváná a diváci zatím neměli vidět nějakou větší šanci nějakého týmu.

50

Nádhernou kombinaci Porta zastavil pád Fereiry ve vápně. Faul, kterého se dožadovalo publikum, odpískán nebyl.

48

Druhý poločas začali aktivněji domácí, zatím se ale k ohrožení branky také nedostali.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 22:32 .
První poločas je již minulostí a domácí prozatím vedou 1:0. Hosté vstoupili do zápasu aktivněji, ale Porto v průběhu zápasu přejalo iniciativu útoku. Zaslouženě vstřelilo ve 22. minutě gól, který tedy byl vlastním gólem Salina. Do konce poloviny se už nic nestalo, a tak Porto vede 1:0 a má dobře nakročeno k vítězství.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

Diego Sousa si svým faulem vysloužil žlutou kartu.

42

Marega dorážel po rohovém kopu před Casillasem a nechtěně mu vykopl balón z rukavic, byl mu odpískán faul.

41

Snaha hostů přinesla pouze rohový kop.

38

Pereira dostal žlutou kartu za simulovaný pád v šestnáctce.

35

Brahimi byl v dobré pozici a dobře vypálil. Salin byl připraven na správném místě.

34

První poločas se pomalu blíží do konce a domácí vedou 1:0. Dokáží s tím hosté ještě něco udělat?

32

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází marega, přichází Diallo.

31

Aboubakar nepřesprintoval Romária a Salin mohl být klidný.

29

Domácí svou hru po vstřelené brance zklidnili a zdají se být sebevědomější.

26

26.

26

Dyego Sousa svou nenápadnou hlavičkou orazítkoval brankovou konstrukci.

22

22. André ANDRÉ - 1:0

22

Porto právě vstřelilo branku!
Po velkém závaru ve vápně a dost možná i zahrátím rukou jednoho z domácích hráčů se k balónu na hranici šestnáctky dostal André André, který poslal balón do břevna a od gólmana ROMAINA SALINA se balón odrazil do branky domácích!

21

Salin vyběhl z brány až za hranici velkého vápna, aby mohl balón odhlavičkovat do bezpečné vzdálenosti od jeho svatyně.

19

Herrera uloupil míč Marítimské obraně, ale vzápětí si ho předkopl moc a ke střele se tak nepropracoval.

15

Costa sklepával na Sousu, který se snažil zády k brance prosadit, ale zkušený gólman Casillas se zlanařit nenechal.

13

Rohový kop Porta byl velmi nepovedený, Edgar Costa zachytil úmysl a balón ihned přenesl do protiútoku.

10

Domácí mohli jít do velmi slibné příležitosti, ale Aboubakar byl v těsném ofsajdu.

8

Brahimi si seběhl k bližší tyči a zkusil gólmana prostřelit, ten prostor u tyče střežil na výbornou.

7

Fernando Ferreira obral André Andrého o balón nedovoleně a hrát bude tak Porto.

4

Edgar Costa zkusil nasměřovat balón mezi tři tyče, ale také balón nedovedl zkrotit.

3

marega se dostal do střely z otočky, ale jeho pokus se nezařadil mezi povedené pokusy.

1

FC Porto: Casillas – Pereira, Marcano, Layún, Martins Ind i- André André, Herrera, Danilo Pereira – Jesus Corona, Aboubakar, Brahimi
Náhradníci: Helton, Maicon, Rúben Neves, Silvestre Varela, Sergio Olivera, Imbula, Hyun-Jun Suk

CS Marítimo: Salin – Romário, Joäo Diogo, Patrick, Fernando Ferreira – Fransérgio, Éber, Alex Soares – Edgar Costa, Dyego Sousa, Marega
Náhradníci: Briguel, Diallo, Plessis, Antonio Xavier, Diawara, José Sá, Lynneeker

Rozhodčí: Ferreira – Vieira, Pereira.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Dobrý den, vítám vás u online reportáže ze zápasu 19. kola nejvyšší portugalské ligy. Dnes budeme přihlížet zápasu mezi domácím FC Porto a hostujícím CS Marítimo. Domácí celek se drží na nejvyšších příčkách, momentálně je se 40ti body třetí. Hosté jsou na tom hůře, se svými 21 body se pohybují v přední části spodní poloviny, přesneji na 10. místě. Vzájemný duel z podzimu skončil remízou 1:1. Dnes je favoritem domácí celek, zvládne zápas dovést do vítězného konce? Zápas začíná ve 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.