1. liga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HC Prešov

4:7

konec (2:3, 1:3, 1:1)

22.01.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Strely na bránu v tretej tretine 21:7, celkovo 36:35.
Michalovciam už sa nepodarilo skresať náskok súpera, Prešov navyše pridal gól do prázdnej brány a tak tri body berú hostia. Ďakujeme za pozornosť. (19:13:11)

58:38

Tím HC Prešov Penguins dal gól!
IGOR HALÁS v oslabení trefou do prázdnej brány skompletizoval hetrik!
Asistencia: Jaroslav Obšut.

58:10

Tomáš Petro ostáva na striedačke.

57:45

Jakub Kubiš dostáva dve minúty za podrazenie. Skúsia Michalovce presilovku posilniť o hráča namiesto brankára?

47:56

Ďalšie oslabenie Prešova po seknutí Martina Tkáča.

41:28

Michalovce majú šancu ešte viac sa priblížiť súperovi po hákovaní Michala Kivadera.

40:17

Dukla Michalovce dala gól!
MARTIN DROTÁR strieľa svoj druhý gól v zápase.
Asistencie: Juraj Faith a Peter Klouda.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu v druhej tretine 5:9, priebežne 15:28.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

34:50

Presilovka Michaloviec sa predĺži, Martin Tkáč dostáva dve minúty za vyhodenie puku z hracej plochy.

32:52

Aj Michalovce si zahrajú presilovku, keď sa Tibor Tartaľ previnil nedovoleným bránením v hre.

32:31

Aj zvyšnú presilovku hostia využili, keď svoj druhý gól v zápase strieľa IGOR HALÁS.
Asistencie: Kristián Horvát a Damián Novický.

31:49

Štyri sekundy pred návratom Drotára na ľad využíva presilovku o dvoch JAKUB KUBIŠ!
Asistencie: Juraj Prokop a Erik Nitriansky.

31:12

Michalovce pôjdu do troch po podrazení Patrika Huňadyho.

29:53

V polovici zápasu tu máme prvé vylúčenie. Oslabené budú po hákovaní Martina Drotára Michalovce.