Extraliga staršího dorostu

HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno

2:3

konec (1:0, 0:2, 1:1)

22.01.2016, 16:30 • Tipsport arena • 7. kolo • Info o změnách stavu (Petr Kouba)

58:36

Pardubice jdou na dvacet sekund také do tří. Michal Pochobradský dostává trest na dvě minuty za sekání. Vypadá to, že konec zápasu je velmi vyhrocený.

57:46

Kladno jde na minutu a deset vteřin do tří. Adam Kalaj fauloval protihráč, konkrétně se provinil vysokou holí.

56:56

Dominik Kubišta dostává dvě minuty za sekání Daniela Klusáčka, který se ale bránil, a tak si vysloužil menší trest za hrubost. Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách.

43:30

Daniel Smrž je podruhé v zápase vyloučen. Tentokrát to je menší trest za hákování.

39:45

Adam Kubík hákoval svého protihráče, čehož si rozhodčí všimli, bude ho to stát dvě minuty, které se přesunou do třetí periody.

34:23

Soupeř se dostal do rychlého brejku, a tak nezbývalo Ondřejovi Machalovi nic jiného, než hákovat, za což si půjde "odpočinout" na dvě minuty.

27:55

Prvním vyloučeným ze strany Rytířů se stal Daniel Smrž, který si odpyká dvouminutový trest za hrubost.

23:13

Viliam Šeliga zvedl svou hůl moc vysoko a ještě k tomu trefil protihráče. Dostává tak dvě minuty za vysokou hůl.

14:42

Ondřej Matýs se provinil stejným faulem, jako jeho spoluhráč. Posílá tak svůj tým do druhého oslabení v dnešním utkání.

9:45

Martin Petrus podrazil svého protihráče, a tak je vyloučen na dvě minuty.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Martínek (Roubal), 49. Roubal (Martínek) – 25. Hrabík (Kalaj, Kubík), 26. Kovacs (Veber), 49. Hrabík (Kučera)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Leder V., Matýs, Leder A. – Martínek, Pochobradský, Blümel, Štefka, Bucek, Roubal, Petrus, Kubišta, Šeliga

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Klusáček, Haspeklo, Šíma, Kučera J., Veber, Kiml, Smrž – Řepka, Svoboda, Kouba, Hrabík, Kučera M., Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal

Rozhodčí: Martin Kratochvíl – Radek Špringl, Jan Pechánek