DHL Extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary

1:3

konec (0:2, 0:0, 1:1)

22.01.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • 35. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.15 4.4 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:56

Menší trest za podražení dostal Jakub Truhlář (KVA). Boleslav tedy dostává k dispozici další početní výhodu.

47:22

Po potyčce za karlovarskou brankou byl vyloučen Ondřej Pajk (KVA) – dvě minuty za hrubost.

44:30

Lukáš Volf (MBL) je prvním vyloučeným hráčem na straně domácích. Inkasoval dvouminutový trest za sekání.

38:53

Opět vyloučení na straně hostů. Za podražení Jana Prokopa dostal Ladislav Zikmund (KVA) dvě minuty.

31:52

Ladislav Zikmund (KVA) podrazil Zdeňka Borovce, náleží mu tak dvě minuty na trestné lavici.

28:40

Boleslavští se k výraznému ohrožení hostující branky nedostali, vyloučen je Ondřej Pajk (KVA), který dostal dvě minuty za hákování.

14:15

Opět vyloučení pro hosty. Za krosček vůči Dominiku Tůmovi dostal dvě minuty Martin Osmík (KVA).

11:02

První vyloučení zápasu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Patrik Michálek (KVA). Zvedne se hra domácích touto početní výhodou.

1:3

Branky a nahrávky: 54. Volf (Pätoprstý, Pořízek) – 6. Osmík, 11. Vrána (Osmík), 60. Vrána

BK Mladá Boleslav: Krofta (Groh) – Mašek, Uřidil, Mlčoch, Tůma Žalud, Marček, Červinský – Průšek (C), Prokop, Volf, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Pořízek, Planý, Dančišin, Němec, Motloch

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuchsa) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík (C), Dudek, Vodička – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka

Rozhodčí: Horinek – Podrazil, Bosák