20.01.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • 3. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.23 5.4 14.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek středečního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (23:07:26)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:8.
Utkání je u konce! Domácí Liverpool zvládl opakované utkání, ve druhé půli přidal další svě branky a po přesvědčivé výhře 3:0 postupuje do dalšího kola FA Cupu.

Ve druhém poločase nejprve zamířil přesně krásným obstřelem přes obránce Ojo, na jehož trefu navázal o pár minut později Teixeira.

90+2

90+2

Na závěr zahrávali hosté ještě přímý kop, z nějž však vzešel brejk domácích, na konci kterého stál Benteke, jenž sice udělal kličku brankáři, nicméně poté se dostal až do zámezí.

90+1

Závěr utkání se již pouze dohrává, Exeterší si užívají poslední minutky na půdě věhlasného soupeře.

90

Budou se nastavovat 2 minuty!

89

Vzápětí vypálil z podobné pozice střídající Chirivella, ale jeho skákající pokus skončil pohodlně v náručí brankáře Exeteru.

88

A dokonce přišla i šance Liverpoolu na čtvrtou branku! Benteke si kousek za vápnem přehodil míč z levé na pravou a jeho štiplavý pokus dokázal brankář Olejnik skvěle vytáhnout mimo tři tyče!

87

Hosté se nyní na malou chvíli vymanili z tlaku, domácí musejí opět rozjet svou akci až od Mignoleta.

86

A právě Benteke se posléze tlačil za dobrou přihrávkou za obranu, nicméně na míč po mírném podklouznutí nedosáhl.

85

Další centr z pravé strany hledal ve vápně Bentekeho, nicméně před ním míč opět odvrátil obětavý Brown.

84

Kevin Stewart mířil poté do další šance, nicméně jeho rozlet zastavil praporek pomezního sudího – ofsajd.

82

82. Joao Carlos TEIXEIRA - 3:0

82

Liverpool právě vstřelil branku!
Domácí vedou již o tři branky! Pefektní práci a lví podíl má na brance Benteke, jenž udržel míč a poté jej posunul na volného JOAO CARLOSE TEIXEIRU, jenž nekompromisně prostřelil Olejnika potřetí dnes – 3:0!

81

Domácí jsou i nadále usazeni na útočné polovině, diváci se výkonem svých oblíbenců baví.

80

Benteke si pomohl nedovoleným způsobem proti hostujícímu kapitánovi Mooreovi, hosté budou moci v poklidu rozehrát.

79

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jordon Ibe, kterého nahrazuje Pedro Chirivella.