Mistrovství světa žen do 18 let

Francie – Švýcarsko

0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 0:2

14.01.2016, 18:00 • Meridian Centre, St. Catharines, Ont. • O udržení • Jakub Kudláč

Tipsport: 15.0 12.0 1.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:43

Šance, ale asi přichází pozdě. Zimmermannová (SUI) je vyloučena za nedovolené bránění.

48:15

Vyloučení v týmu Francie (Zimmermannová – 2 min., podražení).

44:49

Vyloučení v týmu Francie (Verneyová – 2 min., podražení).

40:54

Je tu další početní výhoda pro Francii, rozhodčím totiž neuniklo špatné střídání Švýcarek.

18:49

Celkem zbytečné oslabení, taktéž ale prohřešek, za který se vylučuje velice zřídka. Francouzky se loudaly při střídání, za což je rozhodčí odměnila dvěma minutami.

16:09

Bertaová ve střední třetině omylem zasáhla soupeřku holí do obličeje, za což dostala dvouminutový trest. Je zde přesilovka pět na tři pro Francii v trvání skoro minuty!