11.01.2016, 01:00 • United Center, Chicago • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.9 3.85 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Hossa (CHI) 2+0, 3 střely, čas na ledě 18:16
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:20
1. Marián Hossa (CHI) 2+0
2. Patrick Kane (CHI) 2+0
3. Matt Duchene (COL) 2+1
Hokejisté Chicaga Blackhawks si připisují už osmou výhru v řadě, jejich formu tentokrát pocítilo Colorado, které si odváží porážku 6:3. O vítězství domácích rozhodly už první dvě třetiny, po kterých platil stav 6:2. V závěrečné části se už trefil jen hostující Nathan MacKinnon, jenž pět minut před koncem uzavřel skóre zápasu.

Střely na branku ve 3. třetině – 11:14, celkem – 35:37.

59:38

Černí jestřábi mají puk na svých holích a užívají si závěr zápasu.

58:44

Další icing domácích. Patrick Roy už svou snahu vzdal a poslal Pickarda zpět do branky.

58:37

Patrick Kane zkusil trefit prázdnou klec ještě z vlastní poloviny. Zamířil mimo a je z toho tedy zakázané uvolnění.

58:05

Dvě minuty do konce, Hossa s Toewsem se neúspěšně snažili dostat puk do prázdné branky soupeře.

57:30

Domácí vyhodili tak šikovně, že puk nepřešel brankovou čáru. O icing se tedy nejedná.

56:37

Avalanche pokračují s prázdnou brankou i nyní.

56:25

Pokus Matta Duchena skončil ve výstroji Crawforda. Reklamní přestávka, poslední v zápase.

56:10

Hosté to zkoušejí bez brankáře!

55:02

55:02 Nathan MACKINNON - 6:3

55:02

Colorado právě vstřelilo branku!
Že by ještě náznak zápletky? NATHAN MACKINNON se v útočném pásmu šikovně uvolnil a střelou z levého kruhu snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Matt Duchene a Nick Holden.

54:48

Tempo hry začíná uvadat, Chicago se blíží k osmé výhře v řadě.

54:00

Utkání se pomalu blíží ke svému konci, na žádné drama to už nevypadá.

52:47

Puk vypadl až do hlediště. Vhazovat se bude před brankou Chicaga.

6:3

Branky a nahrávky: 9. Mashinter (Garbutt, Rasmussen), 17. Kane (Panarin, Riemsdyk), 22. Hossa (Hjalmarsson, Toews), 33. Kane (Seabrook, Anisimov), 35. Toews (Shaw, Gustafsson), 39. Hossa (Toews, Shaw) – 26. Duchene (Söderberg, Landeskog), 30. Duchene (Tanguay, MacKinnon), 56. MacKinnon (Duchene, Holden)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Gustafsson, Seabrook (A), Van Riemsdyk, Rozsíval – Hossa, Toews (C), Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Danault, Desjardins – Garbutt, Rasmussen, Mashinter. Trenér: Joel Quenneville

Colorado Avalanche: Varlamov (33. Pickard) – Beauchemin, Bodnarchuk, Holden, Barrie, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Tanguay – Iginla (A), Grigorenko, Martinsen – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A).

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Sericolo, Murray

Diváci: 22007