Španělská LaLiga

Celta de Vigo – Atlético Madrid

0:2

konec (0:0)

10.01.2016, 20:30 • Estadio Balaídos, Vigo • 19. kolo • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 4.25 3.27 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Ve druhé půli již hosté svou drobnou převahu dokázali zúročit. Nejprve otevřel skóre Antoine Griezmann, načež nedlouho před závěrečným hvizdem pojistil tříbodový zisk Yannick Ferreira-Carrasco, a to po nádherné individuální akci. Atlético tak vyloupilo Estadio Balaídos a zdolalo Vigo 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (22:23:40)

90+3

90+2

Na druhé straně došlo k exekuci rohového kopu, který ale taktéž neměl pozitivní vyústění.

90+1

Hosté se dostali ke slibnému centru z pravé strany, který však na poslední chvíli zablokovala domácí defenziva.

90

Nastavovat se budou ještě tři minuty. Uvidíme, zda přinesou něco zajímavého.

90

V závěrečné minutě základní hrací doby domácí ještě kombinují na polovině svého soka. Jsou však v evidentní křeči.

89

Tak se také stalo, ovšem dobře mířená rána neměla potřebnou razanci a Álvarez ji v poklidu lapil. Poté ihned rozehrál.

88

Po nedovoleném zákroku ze strany domácího celku bude rozehrávat Atlético ze zhruba pětatřiceti metrů. Zakončit se věru dá.

87

Domácí se mohli dostat do nadějné možnosti, ovšem příliš si nerozuměli. Hrát tak může opět Atlético.

86

Poslední výměna sil na domácí straně. Bongondu nahradí ve středu pole Señé.

84

Domácí již nemají moc sil na útok. Oproti tomu Atlético kombinuje na polovině soupeře, kde hledá prostor pro zakončení.

83

Hostující střídání. Ze hřiště putuje Griezmann, kterého nahradí Gámez.

82

Hosté již hrají v naprosté pohodě, snaha Viga poměrně ustala. Není divu, druhá branka je velká čára přes rozpočet.

80

Domácí střídají. Ze hřiště odhcází Hernández, v posledních minutách si zahraje Fernández.

80

80. Yannick FERREIRA-CARRASCO - 0:2

80

Atlético právě vstřelilo branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto o osudu duelu. YANNICK FERREIRA-CARRASCO dostal poměrně dost prostoru, načež fantasticky obešel dva protihráče a pohotově zakončil přesně k levé tyči.

79

Další dlouhý centr z kopačky Hernándeze končí v Oblakově náručí. Hostující brankář následně vykopl míč do hry.

78

Domácí se stále zkouší probít přes skálopevnou defenzivu Madridu, což se jim ale příliš nedaří.

77

Fotbalisté Atlética stále rozbíjejí jeden domácí atak za druhým. Zatím se nezdá, že bychom se měli dočkat brzkého vyrovnání.