09.01.2016, 16:00 • Vicarage Road Stadium, Watford • 3. kolo • Viktor Sandev

Tipsport: 1.8 3.4 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:9. Fauly: 11:9. (18:01:51)
Dnešní zápas je u konce. Ve 3. kole FA Cupu nakonec zvítězil domácí favorit z Watfordu, jeho jedinou branku vsítil na konci 1. poločasu Troy Deeney. Utkání nebylo nijak bohaté na vyložené šance a spíše by mu slušela remíza, ovšem do osmifinále postupuje Watford. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.

90+5

90+4

V samém závěru mohl vyrovnat Thauvin, jenže těsně minul levou tyčku a je zřejmě rozhodnuto!

90+3

Po dobrém pasu Janmaata opět skvěl odvrací Prödl před nabíhajícím Mitrovičem.

90+1

Mitrovič fauloval Cathcarta a Watford opět šetří cenné vteřinky.

90

Nastavují se čtyři minuty.

89

Ighalo fauloval na útočné polovině Péreze.

88

Almen Abdi pro jistotu odvrací za vlastní branku a hosté tak budou zahrávat rohový kop.

87

Thauvin nyní musí být ošetřen na hrací ploše, zřejmě bude v pořádku.

86

Po nepřesném pasu z pravého křídla chytá míč ze vzduchu gólman Gomes.

85

Útočného faulu na Deeneyho se dopustil Lascelles, Watford opět může ušetřit cenné vteřinky.

83

První žlutou kartu domácích vidí Guedioura, který si ostře vyšlápl na Thauvina.

82

Poslední střídání tohoto utkání obstarají hosté, Tioté nahradí S. de Jong.

81

Hostům výrazně ubývá čas a stále nemohou Gomese výrazněji ohrozit.

79

Z něho Newcastle nic nevytěžil.

78

Florian Thauvin oživil hru hostů a dostal se ke střele, jeho pokus zablokoval Prödl a je z toho rohový kop pro United.

76

Straky zahrozili po pravém křídle, následný centr nebyl přesný.

75

Watford drží otěže utkání ve svých rukách a nikam nespěchá.

73

Domácí naposledy střídají, Ighalo nahradil Jurada.

72

Guédioura fauloval Ayoze Péreze a je tu standardka pro Newcastle.

71

Po přihrávce Sissoka skvěle zasahoval Gomes proti ráně střídajícího Thauvina.

70

Hostům se krátí čas, nyní selhali v přechodu na útočnou polovinu.

69

Domácí se pustili do rychlého brejku, nicméně Dummett výtečně odkopl míč na rohový kop.

67

Nyní se dopustil faulu Jurado na Ayoze Péreze.

66

Newcastle je v těchto okamžicích v ofenzívě bezzubý.

65

Domácí mají více ze hry a prozatím kontrolují průběh.

63

Druhé střídání na straně Watfordu, ze hry jde Berghuis a nahrazuje ho Abdi.

61

Se svým sólem následně neuspěl Wijnaldum.

60

Po centru Sissoka se dostával do zakončení Mitrovič, ovšem chybělo mu několik decimetrů.

58

Tioté fauloval na útočné polovině Watsona a koleduje si o druhou žlutou kartu.

57

Po pasu z levé strany předvedl skvělý obranný zákrok hostující Dummett.

56

Straky nyní kombinují na vlastní polovině.

55

Do další šance se znovu tlačil Mitrovič, nicméně Prodl odvrací na rohový kop.

54

Hosté se rozhodně nechtějí vzdát a stále útočí.

53

Hosté podruhé střídají. Mbabu nahradil Thauvin.

52

Z přímého volného kopu vypálil Ayoze Pérez a těsně minul pravou tyčku!

51

Berghuis fauloval Mbabu, hosté budou zahrávat přímý volný kop.

50

Po pasu Sissoka si defenzíva Watfordu bez problémů poradila.

49

Newcastlu opět nevyšla kombinace, domácí jdou do brejku.

48

Domácí celek nyní pohodlně kombinuje na vlastní polovině.

47

Kapitánskou pásku po Coloccinim převzal Sissoko, hosté se snaží hned od začátku útočit.

46

Oba týmy o poločasové přestávce vystřídaly. Za hosty přišel na hřiště Lascelles a nahradil Colocciniho. V domácím táboře odešel Mamadou Obbi Oularé a nahradil ho Ikechi Anya.

46

Úvodní poločas je za námi. Sledovali jsme velmi vyrovnaný první poločas, nicméně domácí se dostali do vedení v jeho samém závěru zásluhou Deenyho. Druhý poločas začne v 17:04.

Watford právě vstřelil branku!
Domácí se v samém závěru prvního poločasu dostávají z ničeho nic do vedení! Po špatné přihrávce Wijnalduma se dostal k míči TROY DEENEY a střelou zblízka do levého horního rohu otevírá skóre tohoto střetnutí.

43

Oularé fauloval Sissoka a hosté rozehrají na vlastní polovině.

42

První poločas nám pomalu spěje ke svému konci.

41

Kevin Mbabu předvedl skvělý průnik po levé straně, jeho následnou střelu doprostřed branky skvěle zlikvidoval Heurelho Gomes.

40

Coloccini vzápětí zablokoval ránu Jurada.

39

Holebas fauloval na levé straně Mitroviče, Newcastle bude zahrávat přímý volný kop.

38

O dobrou hlavičku se postaral domácí Cathcart, nicméně brankář Elliot je u své pravé tyče včas.

37

Tioté fauloval Guediouru a vidí první žlutou kartu dnešního utkání.

36

Skvělou techniku ukázal Mbabu, který po krásné finese vybojoval rohový kop.

35

O dobrý pas se pokusil Wijnaldum, defenzíva Watfordu odvrací.

34

Další útočná akce Newcastlu končí po nepřesné rozehrávce.

33

Po rohovém kopu Péreze hlavičkoval velmi nebezpečně Mitrovič, jenže hlavou zblízka zamířil nad horní tyčku.

32

A vzápětí další roh pro hosty, dobrý obranný zákrok předvedl Steven Berghuis.

31

Straky tlačí, Sebastian Prödl znovu odvrací na rohový kop před dotírajícím Mitrovičem.

30

Máme za sebou už půlhodinu hry, branky jsme se stále nedočkali.

28

Tioté byl faulován Oularem, hosté mají v tuto chvíli lehce navrch.

27

O první větší šanci tohoto utkání se postaral Ayoze Pérez. Ten vypálil pravačkou ze středu pokutového území a jen těsně minul levou tyčku!

26

Holebas byl faulován Janmaatem, domácí budou rozehrávat.

25

Wijnaldum utekl po pravé straně, nicméně jeho přihrávka se k Janmaatovi nedostala.

24

Dobrá kombinace domácích na jeden dotek končí nepřesnou finální přihrávkou.

23

Dummett byl faulován Deeneyem, hosté rozehrají přímý volný kop.

22

Balón se znovu spíše nachází ve středu hřiště, diváci se prozatím moc bavit nemohou. Janmaat byl přistižen v ofsajdu.

21

United budou vhazovat, Watford ve vzduchu dominuje.

20

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku a i přes vysoké tempo zatím chybí gólové šance.

18

Newcastle se pokusil zahrozit z rychlého brejku, ovšem akce ztroskotala po nepřesné rozehrávce.

17

Oularé fauloval Tiotého, Newcastle má k dispozici přímý volný kop.

16

Newcastle se usadil na útočné polovině soupeře a snaží se kombinovat.

15

Znovu se pokračuje, v úvodní čtvrthodině jsme se ničeho důležitého nedočkali.

14

José Holebas velmi nepříjemně upadl a musí být ošetřen na hrací ploše.

13

Opět se hraje spíše ve středu hřiště, u míče je Watford.

12

Domácí se pokusili zahrozit na levé straně, nicméně defenzíva hostů zapracovala dobře.

11

Z levé strany pokutového území vystřelil Jurado, jenže zamířil pouze doprostřed branky a Elliot si na konto připsal snadný zásah.

10

Na druhé straně se dostal do brejku Adlène Guédioura, jeho střela ale byla zablokována. Následně odvrací na roh Dummett, domácí tak mají k dispozici první standardku.

9

Sebastian Prödl odvrací do zámezí, hosté budou zahrávat svůj první rohový kop.

8

Ze středu pokutového území vypálil Daryl Janmaat a brankář Heurelho Gomes si připsal na konto velmi dobrý zákrok.

7

Po ataku na levé straně se hosté ubránili, rozehrávat bude Watford.

6

Adlène Guédioura fauloval Mitroviče a hosté mohou uklidnit hru.

5

O první střelecký pokus se postaral domácí Berghuis, ovšem levačkou těsně minul levou tyčku.

4

Tioté se dopustil útočného faulu na Jurada. rozehrávat budou domácí.

3

Domácí kombinují s balónem na vlastní polovině.

2

Zatím se hra odehrává ve středu pole, začíná se opatrně.

1

Watford FC: Heurelho Gomes – Nyom, Cathcart, Prodl, Holebas – Watson, Guedioura – Berghuis, Deeney, Jurado – Oulare
Náhradníci: Arlauskis, Britos, Capoue, Abdi, Anya, Ibarbo, Ighalo

Newcastle United: Elliot – Mbemba, Coloccini, Dummett – Janmaat, Sissoko, Tiote, Wijnaldum, Mbabu – Mitrovič, Ayoze Pérez
Náhradníci: Darlow, Sterry, Lascelles, de Jong, Gouffran, Thauvin, Toney

Rozhodčí: East – Long, Perry.
Oba dva sobotní protivníci se spolu letos utkali v 6. kole a v St. James Parku zvítězil Watford 2:1. Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Straky z Newcastlu jsou v tabulce na osmnácté pozici se sedmnácti body a na sedmnáctou Swansea ztrácejí dva body. V předchozích čtyřech utkáních získali jediný bod, když doma remizovali s beznadějně poslední Aston Villou 1:1. Poté prohráli třikrát v řadě po výsledku 0:1 s Evertonem, W.B.A i Arsenalem, jejich jasnou slabinou tak je ofenzíva.
Watford je v tabulce Premier League na hodně solidním devátém místě s devětadvaceti body, i když se mu v poslední době tolik nedaří. Nicméně ve třech předchozích zápasech narazil na velmi těžké protivníky. Nejprve doma remizoval s Chelsea v poměru 2:2, v následujících dvou zápasech podlehl doma Tottenhamu i Manchesteru City shodně 1:2.
O víkendu je na programu 3. kolo FA Cupu a v tomto utkání se spolu utkají dva prvoligové celky. Mírným favoritem bude domácí Watford, kterému se v nejvyšší soutěži vede poměrně slušně. Naopak Newcastle bojuje pouze o záchranu a navrch by měl mít jeho soupeř.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.