Berani Zlín – HC ZUBR Přerov

7:4

konec (2:0, 2:4, 3:0)

07.01.2016, 17:45 • PSG aréna • Nikola Světlíková

Utkání skončilo vítězně pro domácí mužstvo. Zejména druhá třetina přinesla velmi zajímavou podívanou a až třetí třetina ukázala, kdo dotáhl toto vyrovnané utkání do úspěšného vítězného konce. Zlín poráží Přerov 7:4. (19:53:50)

59:24

Zlín právě vstřelil branku!
36 vteřin před koncem upevňuje Zlín své vítězství. LUKÁŠ ZMEŠKAL střílí nejspíš poslední bránu zápasu! Asistence: Sebastian Fajkus, Tomáš Kristek

59:01

Domácí jsou v plném počtu.

58:59

Začíná poslední minuta zápasu, ševci úspěšně brání svou bránu.

57:04

Kristek vyloučen za nedovolené bránění. Zlín hraje v oslabení a Přerov se pouští do posledních nejdůležitějších útoků.

56:57

Nesrsta pálí na bránu, ale Rachůnek chytá.

56:25

Ševci hrají opatrnou hru, chtějí si výsledek pohlídat.

55:30

Přerovští do toho teď musí dát vše, aby ještě stihli stav utkání zvrátit.

55:00

Luža střílí od modré na bránu, Rachůnek chytá. Zlín teď opravdu předvádí jednu střelu za druhou.

54:22

A Zlín přeci skóruje! JAN JARONĚK střílí důležitý gól a Zlínu tak vlívá další energii do žil. Asistence: Vojtěch Dobiáš

53:40

Dobiáš kličkuje přerovskou obranou, nahrává Pröschlovi, ten střílí ale Rachůnek je připraven.

53:00

Luža posílá puk kolem mantinelu, ale bohužel na druhé straně ho nikdo ze Zlínských nezachytí.

52:20

Zlínské útoky na přerovskou bránu začínají být čím dál tím víc nebezpečnější.

51:10

Zmeškal (ZLN) se po rychlé přihrávce doslova zamotal do puku a těsně před bránou tak ztrácí šanci. Do útoku jde Přerov.

50:30

Další obrovská šance pro Zlín!

50:03

První gól třetí třetiny vstřelil VOJTĚCH DOBIÁŠ. Dalo by se říct, že Dobiáš umí skórovat téměř z každé pozice. Asistence: Sebastian Fajkus.

49:45

Hraje se ve středním pásmu, Zlín je úspěšnější v osobních soubojích.

7:4

Branky a nahrávky: 14. Kristek (Světlík), 17. Dobiáš, 30. Fajkus (Světlík, Dluhoš), 35. Zmeškal (Dobiáš), 51. Dobiáš (Fajkus), 55. Jaroněk (Dobiáš), 60. Zmeškal (Fajkus, Kristek) – 24. Krátký (Govoruško, Kadlic), 25. Koudela (Pěnčík), 30. Kadlic, 33. Kadlic (Pěnčík, Koudela)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš – Suhrada, Luža, Mynář, Mlýnková, Pröschl, Leška, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Vohrabal, Tureček, Koudela, Tischer, Borot, Kleiner, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Govoruško

Rozhodčí: Fiedler – Kurtin, Novák