Hokejové hry

Morava U16 – Čechy U16

5:2

konec (1:0, 0:2, 4:0)

05.01.2016, 17:00 • Zimní stadión za Lužánkami • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Skončilo nám utkání mezi výběrem Moravy a výběrem Čech, ve kterém výběr hráčů z Moravy porazil svého soupeře 5:2.
Do třetí třetiny vstoupil tým Čech s vedením 2:1, ale dvě chyby v obraně Čech zapříčinily změnu skóre na 3:2. Tři a půl minuty před koncem utkání ujel obráncům Tomáš Dajčar a bekhendem překonal Altrichtera. V čase 5852 trefil prázdnou branku Dobiáš a uzavřel skóre na 5:2. (20:08:07)

59:43

Moravané bojují v útočném pásmu.

59:31

Ofsajd týmu z Čech, Morava toto vedení již udrží.

58:52

Tým Morava U16 právě vstřelil branku!
VOJTĚCH DOBIÁŠ vybojoval puk a v samostatném úniku na prázdnou branku zakončil přesně. Bez asistence.

58:14

Nebezpečnou střelu z pravého kruhu Dvořák kryje a přerušuje hru.

58:11

Čechy bez gólmana.

58:06

Vyloučení v týmu Morava U16 (Sedlák - 2 min., hákování).

58:06

Oddechový čas pro výběr Čech.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí periody! Podaří se výběru Čech vyrovnat?

57:34

Hokejisté Čech si vytvářejí tlak, ale Morava odolává.

56:28

Morava jde do dvoubrankového vedení! Parádní přihrávku do jízdy obdržel TOMÁŠ DAJČAR a bekhendovou kličkou překonal Altrichtera! Asistence: Vojtěch Střondala.

56:15

Morava v plném počtu.

55:42

Útočnou akci Čech kazí pomezní sudí, který odpískal ofsajd.

55:20

Pokorný prošel až před Dvořáka, ale minul jeho branku!

54:48

Blümel dostal pěknou přihrávku na levý kruh, ale přestřelil branku Dvořáka.

54:14

Vyloučení v týmu Morava U16 (Kowalczyk - 2 min., držení).

53:50

Hra před Dvořákem, kde kombinují hokejisté Moravy a uklidňují hru.

53:35

Ačkoli to vypadalo, že to hráč Moravy stihl, tak zřejmě ne, odpískán ofsajd.

5:2

Branky a nahrávky: 7. Sedlák, 42. Svoboda (Dobiáš, Střondala), 46. Lašák (Kadlic), 57. Dajčar (Střondala), 59. Dobiáš – 25. Seemann (Matiášek), 38. Blümel (Kropáček, Seemann)

Morava U16: Dostál (29. Dvořák) – Djčar, Zábranský, Janošek, Kowalczyk, Adámek, Malík – Gajarský, Sedlák"C", Kvasnica – Svoboda, Střonalda, Dobiáš – Kadlic, Dufek, Lašák Trenér: Darek Stránský

Čechy U16: Haas (29. Altrichter) – Klejna, Bernáth, Charvát, Bálik, Procházka, Seemann – Blümel, Arnošt "C" Kropáček – Matiášek, Pokorný, Šedivý – Bláha, Lauko, Koblížek. Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Hribik, Kika – Měkýš, Otáhal