1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

28.12.2015, 18:00 • Nitra aréna • Dalibor Sklár sk

Tipsport: 1.6 4.4 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa stretnutie, v ktorom Poprad prvýkrát v sezóne zdolal Nitru. Kamzíci vyhrali v Nitre po predĺžení, kedy o výhre hostí 1:2 rozhodol v 65. minúte Ondrej Rusnák. Nitra tak stráca prvú pozíciu v tabuľke, na ktorú sa dostali Košice. (20:08:43)
Najlepším hráčom hostí je vyhlásený brankár Matúš Kostúr, z domáceho mužstva je najlepším hráčom zápasu Dušan Milo.

64:48

64:48 RUSNÁK - 1:2

64:48

Poprad dal gól!
Nitra zaváhala na útočnej modrej čiare, po ľavej strane unikol ONDREJ RUSNÁK, zbavil sa brániaceho Milama a z uhla prekonal brankára domácich. Bez asistencie.

63:31

Ordzovenského tečovaný pokus skončil na ochrannej sieťke a vhadzuje sa pred Kostúrom.

62:40

Vhadzuje sa v strednom pásme.

62:21

Kasíkova strela od modrej narobila problémy domácej obrane.

60:50

V prvom náznaku príležitosti Nitra, hostia sa ubránili.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V záverečnej časti hry sme gól nevideli a v Nitre budeme svedkami predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:48

Krotákova tvrdá strela tesne minula domácu bránku.

58:00

Paločko minul odkrytú domácu bránku, Poprad bol blízko ku gólu.

57:48

Ofsajd Nitra.

57:10

Obrovská šanca domácich, v ktorej sa ocitol Bajtek po skvelej Kutálekovej prihrávke spoza bránky. Kostúr vytiahol famózny zákrok.