23.12.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 1.93 3.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Tyler Toffoli (LAK) 2+0

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl(SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:18
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:18 (07:26:03)
Hostující tým otočil průběh zápasu a dokázal vyhrát zejména díky třetí třetině, kterou vyhrál 3:0.

59:00

Třetina se v poklidu dohrává.

Brent BURNS - 3:5

58:57

San Jose právě vstřelilo branku!
A je to jasné, hosté vítězí, jejich výhru zpečetil střelou zápěstím do prázdné branky Los Angeles BRENT BURNS. Bez asistence.

58:42

Domácí v šesti, buly v útočném pásmu.

58:02

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59

Mnoho času domácí na vyrovnání už nemají. Hostující obrana hraje dobře.

56:26

Komerční přestávka.

56:00

Poslední čtyři minuty základní hrací doby.

55:27

Až nyní se Králové dostávají do šancí, snaží se být aktivní. Ale Jones hosty drží ve vedení.

54:54

Komerční přestávka v době, kdy do konce třetí třetiny zbývá lehce přes pět minut.

53:32

Střelecká aktivita domácího týmu je v posledních minutách nulová.

53:00

Posledních sedm minut základní hrací doby tohoto zápasu.

51:20

Králové se snaží s výsledkem něco udělat, ale hostující obrana nyní funguje nejlépe z celého zápasu.

50:01

Probíhá druhá polovina třetí třetiny.

49:33

Nálada ve Staples Center je na bodu mrazu. Domácí nyní musí dotahovat náskok soupeře. Vzhledem k tomu, že dvakrát vedli Králové o dvě branky, není to nic příjemného.

3:5

Branky a nahrávky: 2. Toffoli (Pearson, Carter), 5. Lewis (Brown, Martinez), 38. Toffoli (Pearson) – 13. Thornton (Pavelski, Dillon), 39. Burns (Thornton, Donskoi), 47. Pavelski (Burns), 48. Pavelski (Thornton), 59. Burns

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, McBain, Ehrhoff – Gáborík, Kopitar, Lucic – Toffoli, Carter, Pearson – Brown, Shore, Lewis – Nolan, Andreoff, Mersch

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, DeMelo, Dillon – Pavelski, Thornton, Zubrus – Donskoi, Marleau, Nieto – Wingels, Tierney, Karlsson – Brown, Hertl, Smith