3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

17.12.2015, 02:00 • TD Garden, Boston • Jan Prošek

Tipsport: 2.18 3.7 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tým byl méně střelecky aktivní, i tak ale dokázal svého soka porazit poměrem 3:0. Děkuji za pozornost. (04:48:28)

59:44

David Krejčí je autorem pravděpodobně poslední střely.

59:00

Posledních šedesát sekund utkání, o vítězi je rozhodnuto.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty utkání.

Ryan SPOONER - 3:0

57:17

Bruins právě vstřelili branku!
RYAN SPOONER rozhoduje střelou do prázdné branky. Boston tento mač vyhraje. Asistence: Patrice Bergerone, Loui Eriksson.

56:41

Hosté to zkouší bez brankáře.

56:40

Vyloučen hostující Hornqvist na dvě minuty za krosček. Tento moment pravděpodobně Pittsburgh připravil o nějakou šanci na vyrovnání.

56:09

Beleskey tvrdě vystřelil z oblasti kruhů, trefil jen hostujícího brankáře.

56:00

Závěr třetí třetiny se velmi rychle blíží. Domácí zkušeně svůj náskok hlídají.

54:46

Po delší době se přerušuje, puk vylétl ze hřiště mezi střídačky, hra je přerušena. Zároveň následuje komerční přestávka.

53:16

Pittsburghu se čas pro vyrovnání velmi rychle krátí, naopak domácí zatím míří za výhrou v tomto utkání.

52:19

Hostující branka je vychýlena ze svého předepsaného postavení, buly v útočném pásmu Bruins.

51:30

21:29, takový je aktuální poměr střel na branku, skóre je však příznivější pro domácí celek.

50:35

Kotouč v hledišti, komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:07

Komerční přestávka, po níž buly před Zatkoffem.

48:17

Boston Bruins se snaží rozhodnout, Chárova střela letěla malý kousek mimo.

47:45

47:25

Bergeron ve vyložené pozici absolutně selhal. Měl to na bekhend, branku trestuhodně minul.

47:00

Sedm minut ze třetí třetiny je pryč a hosté stále mají dvoubrankové manko.

46:15

Domácí špatně rozehráli, k puku se dostali hosté, kteří šetří cenné vteřinky.

45:45

Vyloučen hostující Kunitz na dvě minuty za podražení.

45:33

Bruins mají ponechanou výhodu.

45:08

Crosby získal kotouč za brankou, přihrával mezi kruhy, ale žádného spoluhráče nenašel.

44:25

Domácí obránce Miller si připisuje výtečný obranný zákrok.

43:52

Krejčí se dostal do postavení mimo hru.

43:23

0:17 na střely za posledních osmnáct minut. I tento fakt dokumentuje aktivitu hostů.

43:00

Zdeno Chára dokázal před vlastní brankou sjednat pořádek, a tak Rask na střelu od modré dobře viděl.

42:10

Rask kryje střelu, kterou na něj vyslal jeden z hostujících hráčů z velkého úhlu.

41:27

Hostující celek má kotouč za svou brankou a zakládá další útočnou akci.

40:01

Vše je připraveno pro start třetí třetiny.
Domácí svůj náskok navýšili, a tak po 40 minutách vedou o dvě branky.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

37:32

Kunitz ujel domácí obraně a trefil štangli.Jedná se o druhou tyčku, kterou Pens trefili.

37:11

Vyloučen domácí Zdeno Chára na dvě minuty za nedovolené bránění. Komerční přestávka.

36:24

Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, šancí není k vidění mnoho.

35:33

Druhá třetina se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a Boston stále drží dvoubrankový náskok.

34:07

Buly v útočném pásmu hostujícího celku. Rask musel být pozorný, neboť jeho spoluhráči souboj o puk prohráli.

33:48

Boston Bruins se dnes může spolehnout na velmi dobrou hru obránců a také na spolehlivý výkon brankáře Raska.

32:23

Kessel to byl, kdo se pokoušel vstřelit kontaktní branku. Chtěl vylepšit pozici pro spoluhráče, kteří však jeho myšlenku nepochopili a nebyli v předbrankovém prostoru.

31:28

Komerční přestávka.

31:20

Zatkoff měl nyní štěstí, padající kotouč zamířil mimo.

30:44

Domácí hráči se dopouští velkého množství nepřesností.

30:29

Malkin to nemyslel vůbec špatně, ale zařízení minul o malý kousek.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny utkání, které zatím ovládají domácí hráči. Ti vedou 2:0.

28:49

Hornqvist v další dobré šanci nepřekonal domácího brankáře, který tak stále drží čisté konto.

27:45

Pittsburgh Penguins se do šancí dostává jen ojediněle. Domácí obrana působí velmi kompaktně.

26:50

Boston je nyní aktivnějším týmem, Tučňáci se musí bránit tlaku soupeře.

26:35

Ani tentokrát Crosby nedokázal překonat domácí defenzivu.

26:34

Komerční přestávka v době, kdy se blíží polovina utkání.

25:04

Pittsburgh Penguins se snaží s výsledkem něco udělat, zatím se ale nemůže prosadit přes dobře hrající defenzivu Bostonu.

Jimmy HAYES - 2:0

24:00

Přihrávka Ryana Spoonera před branku našla obránce Pens, který si kotouč poslal do vlastní branky. JIMMY HAYES se stává střelcem druhé domácí branky. Asistence: Ryan Spooner, Colin Miller.

23:20

Crosbyho střela byla zblokovaná, puk končí v ochranné síti nad brankou Raska.

22:21

Domácí Zdeno Chára se hostujícímu hráči postavit do cesty.

21:32

Po úvodním tlaku domácích se nyní osmělili hosté, kteří se snaží vyrovnat.

21:21

Buly před Raskem.

21:10

Marchandova střela se mezi tři tyče nevešla o nějaký metr a půl.

20:11

Domácí nají kotouč pod kontrolou a snaží se stabilně vybojovat útočné pásmo.

20:01

Po první třetině vedou střelecky aktivnější domácí o jednu branku. Prosadil se v 10. minutě Talbot.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:38

Marchand míří to ochranné sítě nad brankou, buly v útočném pásmu domácích.

19:00

Poslední minuta hry v první třetině.

18:36

Krejčí připravený na modré čáře, přihrávku však nedostal.

18:11

Vyloučen hostující Perron na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:58

Nyní mnoho šancí k vidění není, hra se poněkud uklidnila. Střelecky aktivnější jsou domácí 9-6.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:12

Marchand se dostal do přečíslení dva na jednoho, ale trefil střed branky, kde byl připravený brankář.

16:05

15:07

Přesilová hra se hostujícímu mužstvu absolutně nedaří podle představ. Stabilně se totiž nemůže dostat před branku Bostonu. Naopak domácí si v početní nevýhodě připsali několik šancí.

14:19

V oslabení to zkusil Bergeron, jeho dobrý úmysl vystihl Zatkoff.

14:05

Vyloučen domácí Colin Miller na dvě minuty za hákování.

13:35

Crosby ujel po křídle, dostal se do dobré střelecké pozice, tu ovšem zakončil střelou do brankáře.

12:10

Domácí obranná řada hraje velmi dobře, Penguins se nemohou stabilně dostat do útočného pásma.

11:14

Hostující tým se snaží rychle odpovědět na vedoucí domácí trefu.

10:52

Max TALBOT - 1:0

09:52

MAX TALBOT se prezentuje výbornou střelou, na níž byl brankář hostujícího týmu krátký. V polovině třetiny se tak domácí dostávají do vedení po pěkné akci Talbota. Asistence: Adam McQuaid.

09:28

08:41

Boston si vytvořil dvě možná tři dobré střelecké pozice, brankáře Zatkoffa však nedokázal nikdo ze střelců překonat.

08:06

Hornqvist minul branku v brejku, do kterého se dostal v oslabení.

07:40

Bruins přicházejí o útočné pásmo, protože nepřesně rozehráli.

07:28

Vyloučen Crosby na dvě minuty za podražení.

07:00

Sedm minut pryč. Gólman Zatkoff si připisuje další zákrok, když zneškodnil střelu od modré čáry, která byla možná ještě jemně tečovaná.

06:47

Postavení mimo hru. Komerční přestávka.

06:20

Rask toho mnoho opravdu neviděl, i tak ale dokázal kotouč vyrazit do bezpečí, kde jej získal jeho kolega.

05:57

Bruins vyhazují do středního pásma tak, aby mohli vystřídat.

05:16

Aktivnější jsou v úvodu zápasu domácí, kteří se dostávají do více střeleckých příležitostí, nicméně gólmani zatím neinkasovali.

04:54

Skvělý obranný zákrok předvedl Miller.

04:39

03:59

Jeden z hráčů Pittsburghu trefil brankovou konstrukci. Tak nyní měli domácí i štěstí.

03:32

Minuta přesilovky pryč, domácí se bráni velmi dobře, soupeře do šancí nepouští.

03:15

Hosté zahajují přesilovku od své branky.

02:39

Vyloučen domácí McQuaid na dvě minuty za hákování.

01:50

Sledujeme pohledný hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.

00:01

Buly vyhrávají domácí, kteří se dostávají do útočného pásma, ke střele zatím ne.

00:01

Utkání za malý moment začne.
Utkáni začne o něco později.

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – McQuaid, Chára, Miller, Seidenberg, Miller, Krug – Connoly, Bergeron, Marchand – Eriksson, Krejčí, Beleskey – Hayes, Spooner, Vatrano – Randell, Talbot, Rinaldo

Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Murray) – Daley, Määtä, Warsofsky, Cole, Dumoulin, Lovejoy – Perron, Crosby, Kunitz – Kessel, Malkin, Plotnikov – Hornqvist, Fehr, Sheary – Sprong, Cullen, Porter

Rozhodčí: St. Pierre, Pollock- Henderson, Nansen.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Boston má z posledních dvanácti zápasů bilanci 8-1-3. Útočník Zac Rinaldo byl na listinu zraněných hráčů zapsaný začátkem týdne. David Pastrňák (zlomená noha) je také mimo hru. Boston v zápase proti Edmontonu vystřelil 49 střel na branku. Na výhru to nestačilo, Bruins padli v prodloužení.
Hostující tým se bude muset obejít bez brankáře Fleuryho a útočníka Beaua Benennetta. Nejsou to jediní zranění hráči Tučňáků, kteří tak pravděpodobně nastoupí v hodně pozměněné sestavě. Pittsburgh průměrně vstřelil 2,31 branek na zápas a vyhrál dva z posledních tří zápasů.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům NHL. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a Pittsburgh Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:0

Branky a nahrávky: 10. Talbot (McQuaid), 24. Hayes (Spooner, Miller), 58. Spooner (Bergerone, Eriksson)

Rozhodčí: St. Pierre, Pollock- Henderson, Nansen

Diváci: 17,565