Toto je z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, u dalšího onlajnu, napočtenou. (03:44:48)
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:57
2. JOONAS KORPISALO (CBJ) 29 zákroků, 2 góly, 93.1%
3. BEN BISHOP (TBL) 26 zákroků, 1 gól, 96.2%
Střely na branku: 26 – 29
Trestné minuty: 9 – 9
Bodyčeky: 36 – 23
Vyhrané vhazování: 33 – 24
Ve třetí třetině byli mírně lepší hosté, kteří přidali druhý gól, a tak berou tři body. V závěru zápasu se Colombus snažil vyrovnat. Na soupeře s bleskem ve znaku to však nestačilo.

59:52

Jackets se provinili ofsajdem.

59:40

Colombus tlačí dnes skvěle bránící Tampu.

58:56

Brandon Dubinsky přestřelil Bishopovu svatyni.

58:40

Colombus odvolal z branky Korpisala.

57:13

A znovu Dubynsky, tentokrát střílel z pravého kruhu. Domácí vyvíjejí na Tampu tlak.

57:01

Dubinsky střílel od modré na Bishopa, který s problémy střelu chytá.

56:51

54:51

Colombus potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:18

Gregory Campbell dvakrát za sebou přestřelil Bishopovu klec.

50:28

Filppula se dostal ke střele, ale to nebyl pro Korpisala žádný problém.

50:01

Na Bishopa směřuje dost střel, ten zatím odolává.

49:13

Bishop vychytal nebezpečnou střelu Campbella.

46:13

46:13 Brian BOYLE - 1:2

46:13

Tampa právě vstřelila branku!
Alex Killorn ujel po levé straně, stáhl na sebe hráče Colombusu a přihrál napravo, kde byl BRIAN BOYLE, který střílel do odkryté klece. Asistence: Alex Killorn.

45:58

Colombus si zahraje přesilovku.

44:09

Hraje se kolem Bishopovy brány.

43:04

Bishop chytil střelu od modré. Vhazovat se bude po jeho levici.

Vyhrané vhazování: 19 – 16
I ve druhé třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. Oba z týmů vsítili jeden gól. V polovině utkání otevřel skóre Marchessault, o šest minut po něm srovnával na 1:1 Dubinsky. Uvidíme, jak se bude nadále toto utkání vyvíjet.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:38

Jason Garrison střílel od modré, Korpisalo vyrazli do rohu za svou klec.

39:01

Colombus nedokázal přejít přes útočnou modrou.

38:50

Před Korpisalem se strhla menší potyčka, ovšem rychle končí.

Columbus právě vstřelil branku!
Matt Calvert zajel za branku Bena Bishopa, krásnou zadovkou našel BRANDONA DUBINSKYHO, který si puk stáhl a zakončoval do poodkryté branky. Asistence: Matt Calvert a David Savard.

35:07

T. J. Brown přihrával na volného Stamkose, jenž netrefil puk moc ideálně.

34:19

Zvoní tyč Korpisalovy branky.

33:00

Colombus jakoby přestal hrát. Tampa neustále před soupeřovo klecí.

30:28

30:28 Jonathan MARCHESSAULT - 0:1

30:28

Nedáš – dostaneš. Gregory Campbell přihrával naslepo, ale nevěděl, že tam není jeho poluhráč, nýbrž AUDY MARCHESSAULT, jenž střelou z první vsítil gól.

30:12

Bishop zachránil svůj tým od jistého gólu neuvěřitelným zákrokem.

29:32

Nyní se do útočného pásma dostal Colombus, který puk rychle přichází.

28:43

Tampa kombinuje ve středním pásmu.

27:41

Hosté posílají na Korpisala jednu střelu za druhou.

27:03

Stamkos dokázal udržet puk v útočném pásmu.

26:29

Brown to zkoušel z pravého kruhu.

26:00

Zakázané uvolnění Colombusu.

24:55

Matt Calvert nechal při útoku na Bishopa za sebou, kde si ho převzal David Clarkson, který trefil jen beton hostujícího gólmana.

22:10

Jason Garrison vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

21:52

Alexander Wennberg ujel sám na Bishopa, který měl jeho střelu pod kontrolou.

21:04

Tyutinova střela od modré se nedostala k Bishopovi.

20:45

Stamkos to zkoušel na Korpisala z mezikruží.

20:01

Ryan Callahan (TBL) a Scott Hartnell (CBJ) vyloučeni na pět minut za rvačku.

20:01

Statistiky:
Střely na branku: 7 – 10
Trestné minuty: 7 – 5
Bodyčeky: 13 – 12
Vyhrané vhazování: 9 – 7
V první třetině jsme viděli velice dobrý výkon na obou stranách. Do šancí se dostávali oba týmy dost. Konec třetiny zpestřila také zajímavá bitka.

Ihned po zaznění sirény si to rozdali v pěstním souboji Ryan Callahan (TBL) a Scott Hartnell (CBJ). První zmiňovaný poslal svého soka hned první ránou k zemi.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53

Tampa jen čeká na konec třetiny.

19:07

O puk se svádí boj u mantinelu v pásmu Colombusu.

18:14

Stamkos trefil pouze gólmana Jackets.

17:28

Hosté vyhodili puk do středního pásma, kde ho i získali a nyní se usadili před klecí Korpisala.

16:21

Tampa je zamknuta ve svém pásmu, Colombus ostřeluje Bishopa.

15:15

Kučerov dostal dobrý pas přes celé střední pásmo, ale před svého gólmana ho domácí beci nepustili.

14:39

O puk se bojuje u mantinelu za Bishopovou klecí.

14:05

Victor Hedman a Alex Killorn ujížděli dva na jednoho, druhý zmiňovaný zakončoval jen do betonu skvěle se pokládajícího Korpisala.

13:47

Znovu Korpisalo, jenž startoval proti střele Stamkose.

13:05

Gól nebyl uznán, nadále pokračujeme za stavu 0:0!

13:05

Rozhodčí si není jistý, jestli střela Tampy prošla až za záda Korpisala, takže se rozhodl zavolat svému kolegovi na videu.

12:08

Karlsson prošel mezi dvěma obránci a mířil rovnou na Bishopa, ale sjel mu puk z hole. Bishopa neohrozil.

11:39

Hosté zahnáni do obranného pásma.

09:50

Domácí rozehrávali ve středním pásmu, ale Stamkos jednu z jejich přihrávek zachytil, a tak se hra vrátila před domácího strážce svatyně.

09:18

Pěkná akce Tampy končí v náručí Korpisala, vhazovat se bude po jeho levici.

08:50

Tampa operuje před svou brankou.

07:59

Boyle to zkoušel od modré, ale Korpisalo schoval puk v lapačce pohotovým zákrokem.

07:13

Columbus se nemůže dostat přes útočnou modrou.

06:47

Tampa přišla při přechodu do útočného pásma o puk.

06:13

Vladislav Naměstnikov ve středním pásmu nabral rychlost a přejel útočnou modrou, objel branku a následně zakončoval k bližší tyči, ale Korpisalo se nenechal zaskočit.

05:50

04:58

Saad se ocitl úplně sám před Bishopem, ten jeho pokus vyrazil betonem. Ale puk zůstal v brankovišti, nakonec ho do bezpečí vyvezli Hedman.

03:49

Ryan Johansen dostal přihrávku přes šířku kluziště a z pravého kruhu vystřelil jen těsně nad branku hostí.

03:22

03:02

Domácí úspěšně vyhazují puk ze svého pásma.

02:33

Korpisalo si připisuje další zákrok, tentokrát neměl problém zneškodnit střelu Browna.

01:58

Condrova střela končí v lapačce Korpisala.

01:22

Savard vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

01:03

Johansen to zkoušel na Bishopa z pravého kruhu, ale brankář Tampy se nenechal zaskočit.

00:15

Domácí rozjíždějí okamžitě útočnou akci, která ovšem netrvá moc dlouho.

00:01

Rozhodčí už svolává hráče k úvodnímu buly.
Utkání se tradičně o pár minut zpozdí. Já Vás ještě jednou vítám.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Johnson, Savard, Murray, Bodnarchuk, Tyutin, Connauton – Jenner, Johansen, Saad – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Calvert, Dubinsky, Foligno – Campbell, Karlsson, Clarkson

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Stralman, Hedman, Garrison, Nestěrov, Šustr, Coburn – Kučerov, Stamkos, Naměstnikov – Audy-Marchessault, Boyle, Killorn – Callahan, Filppula, Brown – Blunden, Gourde, Vermin.
Krásné brzké ráno. Dnes je na programu několik zápasů NHL, my se společně podíváme na zápas mezi Columbus Blue Jackets a Tampa Bay Lightning.

Cam Atkinson – 30 zápasů (9+9)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:2

Branky a nahrávky: 37. Dubinsky (Calvert, Savard) – 31. Marchessault, 47. Boyle (Killorn)