Německá Bundesliga

Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov

3:1

konec (0:0)

05.12.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • 15. kolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 8.0 5.25 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

V samotném závěru je tu ještě poslední střídání domácího celku! Za obrovského potlesku domácích fanoušků odchází ze hřiště Lars Stindl, kterého na poslední minuty nahrazuje Thorgan Hazard!

88

Své druhé střídání v tomto zápase provádí domácí kouč André Schubert! Další velmi dobrý výkon podal Raffael, který se podílel na úvodní brance. Na jeho místo přichází na poslední minuty útočník Josip Drmić!

85

První střídání domácího celku! Kouč André Schubert posílá ze hry Mahmouda Dahouda, který dnes podal velmi slušný výkon! Na poslední minuty se podívá na hřiště mladý Marvin Schulz!

75

Mnichovský celek provádí své druhé střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Robert Lewandowski, jehož dnešní výkon je hodně za očekáváním. Na jeho místo přichází Franck Ribéry, který se vrací na hřiště po dlouhém zranění!

67

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Xabi Alonso, přichází Sebastian Rode.

3:1

konec (0:0)

Branky: 54. Wendt (Raffael), 66. Stindl (Xhaka), 68. Johnson (Korb) – 81. Ribéry (Arturo Vidal)

Karty:   74. Stindl (MNC) – 3. Benatia (BAY), 86. Rafinha (BAY)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 8:13. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 13:12.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb, Christensen, Nordtveit, Wendt – Elvedi, Xhaka (C), Dahoud (85. M. Schulz), Johnson – Raffael (88. Drmić), Stindl (90+1. T. Hazard).
Náhradníci: Sippel – Brouwers, Drmić, T. Hazard, M. Schulz, Jantschke, Hrgota.

Bayern Mnichov: Neuer – Lahm, Javi Martínez, Benatia, Rafinha – J. Boateng, Alonso (67. Rode), Arturo Vidal – T. Müller, Lewandowski (75. Ribéry), Coman.
Náhradníci: Ulreich – Ribéry, Kirchhoff, Rode, Badstuber, Kimmich.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Steuer, Hacker (vš. Německo)