Španělský pohár

Levante UD – Espanyol Barcelona

1:1

konec (0:0)

03.12.2015, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia • 4. kolo • Ondřej Kočka (@OndraGS)

Tipsport: 2.36 3.17 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto onlajnu je to vše, já se s Vámi loučím. A třeba u odvety za dva týdny na slyšenou. (22:59:50)
Ve druhém poločase už jsme se branek dočkali. Od 68. minuty to vypadalo, že Espanyol zvítězí. Po vstřelené brance byl lepším týmem. Levante se ovšem nevzdávalo a hrozilo rychlými útoky. Ten také v 83. minutě proměnilo. První zápas končí nerozhodně 1:1. Spokojenější může být Espanyol, který půjde do odvety se vstřeleným gólem z hřiště soupeře. Snadný zápas ho ale rozhodně nečeká. Levante dnes ukázalo, že je nebezpečné.

90+3

90+3

Domácí tým se dožaduje penalty. Ruben García ale podle rozhodčího faulován nebyl.

90+2

Roger Martí hlavičku. Ovšem k brance zády. Bardi pro míč skáče bez nějakých potíží.

90+1

Hra se teď hodně kouskuje. V závěru hodně hrají emoce.

90

Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.

90

Z volného kopu trefuje Espanyol pouze zeď.

89

José Mari trefil nepříjemně soupeře. Dostává žlutou kartu. Hosté volný kop.

87

Pokud jeden z týmu neudělá zásadní chybu. Rozejdou se oba celky smírně.

85

Rázem v závěru ožívá i poloprázdný stadion.

84

Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Burgui, přichází Rufo Herraiz.

83

83. Roger MARTÍ - 1:1

83

Levante právě vstřelilo branku!
Domácí tým se dočkal vyrovnání. ROGER MARTÍ dostává přihrávku z pravé strany. Ve skluzu jí dostává za záda Bardiho.

82

Domácí tým by chtěl vyrovnat. Sledujeme teď pěkný fotbal nahoru a dolů.

80

Sylla bojovým chvatem sundavá protihráče. Dostává žlutou kartu.

78

Rychlý kontr Levante. Vše na sebe vzal nakonec Xumetra. Střela z blízkosti penalty mu však nesedla.