02.12.2015, 19:15 • Hala Královka, Praha • Skupina B • Martin Dvořák

Tipsport: 1.02 25.0 21.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:29)
Nejvíce bodující hráčky

USK Praha: K. ELHOTOVÁ 17 b., S. PETROVIĆOVÁ 12 b.

Girona: A. KNĚŽEVIČOVÁ 13 b., L. PIKCIUTEOVÁ 10 b.

Po závěrečném hvizdu

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích Pražanek. České mistryně dnešní zápas jasně ovládly, basketbalistky Girony dokázaly držet krok pouze v úvodu zápasu, pak vůbec nestíhali tempu USK.

Konec zápasu. (68:43)

Laia Palauová (USK)

39:25

Palauová proměňuje oba trestné hody. (68:43)

37:08

Skvělé okamžiky Kateřiny Elhotové, která zaznamenala pět bodů (3+2)! (64:43)

35:25

Pražanky již svého soupeře tak trochu drtí, Palauová zvyšuje náskok USK. (59:41)
Oddechový čas pro hosty. (55:41)

34:17

Z protiútoku se ale znovu prosazuje Vaughnová. (55:41)

Adriana Kněževićová (GIR)

34:11

Úspěšná akce Girony, z pod koše zakončuje Kněževičová. (53:41)

32:42

Domácím to tam padá! Další koš zaznamenává Alena Hanušová. (53:39)

32:20

Mingová proměňuje jeden trestný hod. (51:38)

32:10

Povedená akce Pražanek, zakončuje desetibodová Petrovićová. (51:37)

31:10

Kateřina Elhotová dává první koš poslední čtvrtiny. (49:35)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (47:35)
Do poslední čtvrtiny vstoupí favorizované Pražanky s dostatečným, dvanáctibodovým, náskokem!

30:00

Třetí čtvrtina skončila. (47:35)

29:46

Pouze jeden trestný hod proměnila Adriana Kněževićová. (47:35)

29:24

Kia Vaughnová měla dostatek času a prostoru na levé straně, čehož dokázala využít. (47:34)

28:25

Během vymezených čtyřiadvaceti sekund nedokázali basketbalistky Girony vystřelit, míč pro USK. (45:34)

28:00

Alena Hanušová dává koš, náskok Pražanek nadále narůstá. (45:34)

Petrovićová (USK)

27:11

Po faulu Adriany Kněževičové proměňuje oba trestné hody domácí Petrovičová. (43:34)

26:21

Pikciuteová snižuje na rozdíl pěti bodů. (39:34)

24:58

Oddechový čas pro hosty. (39:32)

24:46

Petrovićová dává další koš a domácí vedou o sedm bodů. (39:32)

22:24

Mieloszynska-Zwolaková je na opačné straně úspěšnější a dává trojku. (37:32)

Palauová (USK)

21:57

Palauová to zkouší z pravé strany za tři body, neúspěšně. (37:29)

21:38

Ilona Burgrová navyšuje náskok USK (37:29)

21:20

Palauová neproměnila ani jeden ze dvou trestných hodů. (35:29)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (33:29)
Druhý poločas začne přibližně v 20:10.
První poločas je za námi. Do šaten odcházejí s vedením favorizované domácí basketbalistky, které nad svými španělskými soupeřkami vedou, byť "pouze" o čtyři body.

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (33:29)

19:27

Jodarová dává trojku. (33:29)

18:58

Skóre po další trojce domácí Kateřiny Elhotové narůstá ve prospěch USK. (33:24)

18:16

I závěr druhé třetiny vychází lépe domácím basketbalistkám. (30:24)

17:30

Xargayová se prosazuje za dva body po chybě hostujících hráček. (28:22)

Kateřina Elhotová (USK)

17:05

Za tři body se z pravé strany prosazuje Kateřina Elhotová. (26:22)

16:29

Pád domácí Petrovićové se obešel bez jakéhokoliv zranění. (23:22)

15:52

Tříbodový pokus domácí Hanušové nepřesný. (23:22)

15:15

Kněževičová snižuje na rozdíl jediného bodu. (23:22)

13:08

Xargayová se trefuje za tři body! (23:20)

12:45

Skóre se pohnulo na obou stranách, stav je nerozhodný, v útoku Pražanky. (20:20)

11:19

Po dalším koši Kněževičové je to již pouze o bod ve prospěch domácího týmu. (18:17)

10:38

Kněževičová se prosazuje za dva body. (18:15)

10:12

Xargayová boduje jako první ve druhé čtvrtině a vrací USK pětibodový náskok. (18:13)

10:01

Začala druhá čtvrtina. (16:13)
Úvod zápasu vyšel lépe hráčkám Girony, které dlouho držely náskok, o který ale v závěru čtvrtiny přišly vlastními chybami.

10:00

První čtvrtina skončila. (16:13)

09:20

Pikciuteová se prosazuje za dva body a snižuje na rozdíl tří bodů. (16:13)

08:54

Oddechový čas pro hosty. (16:11)

08:54

Taktéž i Sonja Petrovićová, basketbalistky Girony nyní několikrát chybovali v útoku a platí za to ztrátou vedení. (16:11)

08:27

Palauová trestá vzápětí další chybu hostujících hráček. (14:11)

Alena Hanušová (USK)

07:56

Alena Hanušová dává trojku a domácí tým se poprvé v zápase dostává do vedení! (12:11)

06:35

Totéž ale platí i pro hostující hráčky, Petrovićová srovnává po rychlém brejku! (9:9)

06:15

Pražanky to nyní nevymyslely pod košem Girony úplně ideálně, následuje ztráta míče. (7:9)

05:44

Mingová proměňuje oba trestné hody po faulu Xargayové. (7:9)

05:40

Oddechový čas pro hosty. (7:7)

05:34

První "trojka" domácích, z pravé strany se trefuje Palauová! (7:7)

05:30

Kněževičová se z pravé strany netrefuje, domácí jdou do protiútoku. (4:7)

05:20

Hráčky Girony opět v útoku. (4:7)

04:34

Náskok soupeřek snižuje domácí Vaughnová. (4:7)

03:55

Znovu se hráčkám USK nepodařilo pod košem ubránit Pikciuteovou. (2:7)

03:13

Pikciuteová se i přes snahu domácích hráček prosazuje pod košem. (2:5)

Mieloszynska-Zwolaková (GIR)

02:04

Na druhé straně se za tři body trefuje Mieloszynska-Zwolaková. (2:3)

00:35

Ilona Burgrová první střelkyní zápasu. (2:0)

00:31

První útočná akce obou týmů neúspěšná. (0:0)

00:01

Utkání právě začalo. (0:0)
Sestavy:

ZVVZ USK Praha: Vaughnová, Petrovićová, Karolína Elhotová, A. Hanušová, Burgrová, Palauová, Xargayová, Kateřina Elhotová, Vyoralová, Robinsonová, Adjukovićová

Spar Citylift Girona: Pairová, Comellaová, Jodarová, Jordanaová, Kněževičová, Pikciuteová, Kuktieneová, Mingová, Coulibalyová, Mieloszynska-Zwolak

Rozhodčí: Pantherová (GER), Teixeirová (POR) a Tsarouchaová (GRE).
Španělský tým zatím v Eurolize z pěti zápasů pouze jednou vyhrál, když porazil AGU Spor. Nicméně že dokáže favorita potrápit, předvedl v posledním souboji s favorizovaným Jekatěrinburgem, kdy Girona prohrála pouze o pět bodů!
Basketbalistky USK nabíraly během reprezentační přestávky potřebné tréninkové dávky. V rámci tohoto sehrály také dva modelové souboje s dorostenci USK a Sokola Pražského, kdy oba vyhrály.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání basketbalové Euroligy žen, v němž české mistryně ZVVZ USK PRAHA vyzvou španělský tým SPAR CITYLIFT GIRONA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.