1:2

konec (1:1)

01.12.2015, 20:00 • Estadio Camp Nou Municipal (Reus) • 4. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 8.3 4.3 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi první zápas dvojutkání 4. kola španělského poháru Copa del Rey mezi domácím celkem Reus Deportiu a Atléticem Madrid. Domácí sice statečně bojovali a dokonce vedli 1:0, přesto nakonec odcházejí jako poražení, když hosté stihli v prvním poločase srovnat a poté po změně stran dokonat obrat. Před odvetou na půdě Atlética je tedy o postupujícím víceméně jasno. (21:48:21)

90+2

90+2

Colorado zahrál na polovině hřiště rukou, a to bylo vůbec to poslední, co se v dnešním zápase stalo.

90+2

Zdá se, že se zápas dohraje ve středu hřiště. Míč mají domácí, ale proti zcela zataženému soupeři se asi jen těžko dostanou až do zakončení.

90+1

Druhý poločas dnešního zápasu bude nastaven o dvě minuty.

90

Již probíhá poslední minuta normální hrací doby. U míče byli domácí, než ale stihli zakončit, o balon přišli.

89

Hráči Atlética jsou opět u balonu a je na nich vidět, že v závěru touží po tom přidat třetí gól v zápase.

87

87. Šance Vietta

87

Po krásné akci hostů se až do vápna prokličkoval Vietto, gólman Edgar si ale připsal další výborný zákrok.

86

Hosté se pokusili o rychlý protiútok. Ten ale nezvládli a poté se faulu dopustil Thomas Partey. Opět to byl asi faul na žlutou kartu, sudí Fernández zůstal ale v klidu.

85

Také s druhou standardkou domácího celku si fotbalisté Atlética poradili.

85

Po rohu Álexe Colorada bude následovat ještě jeden rohový kop z druhé strany.

84

Nyní mají domácí možnost v podobě rohového kopu.

83

Hraje se hlavně ve středu hřiště. Hosté zkušeně kontrolují svůj těžce nabytý jednobrankový náskok.

81

Střídání v týmu CF Reus Deportiu: ze hřiště odchází Jesús Olmo, přichází Ismael Moyano.

79

Čas zápasu se pomalu krátí a do závěrečného hvizdu nám chybí něco málo přes deset minut.

77

Z levé strany zkoušel do vápna centrovat Fran Carbià, jeho pokus byl ale zblokovaný pozornou defenzivou Atlética.

76

Hráči domácího celku se o chvilku později dostali také k zahrávání rohu, ani ten ale šanci nepřinesl.

76

Po následné standardce se domácí k zakončení nedostali.

75

Correa nyní poslal k zemi rozběhnutého Elisea a hlasitě si řekl o žlutou kartu. Rozhodčí Fernández ale odpískal pouze faul a kartu neudělil.

75

Domácí se nyní hodně snaží. Krouží kolem vápna soupeře, avšak až do zakončení se nemohou dostat.

73

Domácí se pokusili o rychlou rozehrávku nakrátko s následnou střelou z dálky v podání kapitána Álexe Colorada. Míč ale mířil mimo a Moyá tak zasahovat nemusel.

72

Po faulu Kokeho tady bude standardka pro domácí celek. Je to celkem daleko k přímému ohrožení brány.

70

Do konce zápasu chybí něco přes dvacet minut a stále sledujeme opticky celkem vyrovnaný fotbal.

68

Po faulu na polovině hřiště budou u míče domácí fotbalisté.

67

Střídání v týmu CF Reus Deportiu: ze hřiště odchází Rafa García, přichází Ricardo Vaz.

65

Teď to budou mít domácí už velmi složité. Atlético hraje v pohodě a také další průběh zápasu se odehrává na polovině domácího celku.

63

63. SAÚL Ñíguez - 1:2

63

Atlético právě vstřelilo branku!
Na rohový kop Kokeho si na přední tyči naběhl SAÚL ÑÍGUEZ, a přestože byl hodně tísněn obránci, dokázal hlavičkou zády k bráně překonat obloučkem brankáře Edgara – 1:2!

62

Další roh pro Atlético.

61

Střídání v týmu CF Reus Deportiu: ze hřiště odchází Fernando Rodríguez, přichází Edgar Hernández.

61

Přihrávku na hranici vápna dostal Correa, jeho tvrdý pokus šel mimo.

60

Tvrdý centr do vápna posílal opět Koke, domácí ale dokázali míč odvrátit mimo vápno.

59

Edgar nyní nestihl nepovedenou zpětnou domů jednoho ze spoluhráčů a následuje rohový kop pro hosty.

57

Hosté jsou opět o něco málo aktivnější. Rozhodně ale nesledujeme nějakou ofenzivní smršť ze strany Atlética.

55

Z dálky zkusil vypálit Koke, gólman Edgar byl ale velmi pozorný a míč chytil.

54

Teď jsou to domácí, kteří se tlačí na polovinu soupeře. Zformovaná defenziva Atlética je ale pozorná.

52

Hosté šlápli znovu do pedálu a ženou se do útoku. Nyní musel hodně rychle z brankové čáry vystartovat Edgar, aby lapil míč před dotírajícím protihráčem.

50

Centr do vápna posílal Koke, defenziva Reus byla pozorná a míč odvrátila.

49

Nyní se hráčům Atlética podařilo vybojovat rohový kop.

47

Druhý poločas má také opatrnější rozjezd. Oba celky se soustředí především na defenzivu.

46

Hráči jsou zpět na trávníku, zápas může pokračovat.
Je za námi první poločas zápasu mezi domácím celkem Reus Deportiu a hostujícím Atléticem Madrid. Sledovali jsme poměrně zajímavý fotbal s nečekaným průběhem. Domácí se totiž velmi rychle otrkali a ve 30. minutě se dokonce dostali do vedení. Hosté ale dokázali srovnat a do kabin se tak odchází za stavu 1:1.

45

45

Hraje se poslední minuta první půle. Vzhledem k velmi plynulému průběhu se nedá očekávat, že by se něco nastavovalo.

44

První poločas se dohrává, ani jedno z mužstev se nikam moc nežene.

42

Ve vápně soupeře se o balon dobře pral Correa, až k zakončení se ale nakonec nedostal.

41

Hosté jsou znovu u míče a opět již hledají skulinku, jak se dostat k bráně soupeře.

40

Pomalu se blíží závěr prvního poločasu, sledujeme rozhodně velmi zajímavou podívanou.

39

Přihrávku do vápna dostal Vietto, zakončit ale nestihl, protože byl odmávaný a odpískaný ofsajd.

38

Domácí jsou nyní zaskočeni a musí se bránit. Na jejich branku se valí další útočné akce hostů.

36

36. Luciano VIETTO - 1:1

36

Hosté bleskově vyrovnávají, když si centr Ólivera Torrese našel ve vápně LUCIANO VIETTO, který přesnou hlavičkou k tyči překonal brankáře Edgara!

34

Teď to ale byli pro změnu domácí, kteří se málem dostali k dalšímu rychlému brejku. Tentokrát ale hostující defenziva další chybu nevyprodukovala.

32

Teď jsou na tahu hosté, kteří budou chtít samozřejmě co nejrychleji srovnat.

30

30. Fran CARBIÀ - 1:0

30

Reus Deportiu právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Po pasu do vápna udělal velkou chybu Hernández a důrazný FRAN CARBIÀ dokázal míč poslat za bezmocného Moyu!

30

Hosté v defenzivě nezaváhali a míč do brány nepustili.

29

Po faulu na Alexe Colorada budou domácí zahrávat přímý kop. Je to pozice na centr do vápna.

28

Další akce hostů zakončením neskončila. Byl totiž mávaný ofsajd.

27

Siqueira nyní poslal perfektně načasovaný pas na Correu, jeho tvrdá rána ale zamířila jen do boční sítě.

26

Na levé straně byl u balonu Guilherme Siqueira, jeho pas do pokutového území nebyl přesný, Vietto ho nestihl na trávníku.

24

Nyní jsou to opět domácí, kteří jsou u balonu. Zatím ale jen v okolí půlící čáry, odkud pro hostující defenzivou nejsou nebezpeční.

22

Po nepříliš zdařilém defenzivním zákroku domácích se ve vápně balon odrazil ke Kokemu, jeho pokus o ránu bez přípravy ale zblokovala obrana.

21

Po úvodní šanci Vietta se hraje v posledních minutách opatrně. Paradoxně jsou to domácí, kteří více drží balon.

19

Po nedotažené akci domácího celku skončil míč v zámezí a odkopávat bude Moyá.

17

Nyní sledujeme pasáž hry, kdy jsou více u balonu domácí. Hráči Atlética musí také myslet na defenzivu.

15

Z pravé strany nyní do vápna centroval domácí David Haro, gólman Moyá musel být pozorný a míč schoval do rukavic.

14

Domácí zatím hrají ale sebevědomě a není moc znát, že Atlético hraje proti soupeři z třetí ligy.

12

Tým Atlética hraje zatím hodně trpělivě. Hosté kombinují zeširoka na polovině soupeře a čekají na skulinku v defenzivě.

11

Hosté mají velkou územní převahu. Hraje se výhradně na polovině domácího celku.

10

Atlético nezahrálo přímý kop dobře a míč skončil v zámezí. Následuje odkop od Edgarovy brány.

9

Vietto byl kousek za vápnem faulovaný a bude z toho standardka pro hosty.

7

7. První šance Vietta

7

První velkou šanci v zápase měl Vietto, který dostal míč mezi obránce. Sám před brankářem ale zakončil doprostřed brány a Edgar si tam připsal první důležitý zákrok!

6

Podle očekávání se nehraje v žádném velkém tempu, především domácí hrají hodně obezřetně.

4

Domácí se samozřejmě budou soustředit hlavně na co nejlepší defenzivu. Nedá se očekávat, že by se hnali nějak bezhlavě do útoku.

3

Hosté samozřejmě ale okamžitě získali míč zpět a již se postupným útokem blíží k bráně soupeře.

2

Po centru do vápna se domácí ubránili a následně u lajny fauloval Correa. Míč pro Reus Deportiu.

2

První útočná akce Atlética přinesla rohový kop.

1

Hráči jsou na trávníku a vše je připraveno k úvodnímu výkopu.

CF Reus Deportiu: Edgar – Cassama, Alberto, Olmo, Dinis, Rafa García, Haro, Folch, Fernando, Fran, Álex Colorado
Náhradníci: Raúl Bernabeu – Ricardo Vaz, Ismael Moyano, Óscar Rico, Edgar

Atlético Madrid: Moyá – Gámez, Savic, Lucas, Siqueira – Thomas, Saúl, Koke, Óliver – Correa, Vietto
Náhradníci: Oblak – J. Giménez, Nuñez, Villa, González

Rozhodčí: Fernández – Díaz, Núñez.
Hezký úterní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování zápasu 4. kola španělského poháru Copa del Rey, který přinese souboj domácího celku CF Reus Deportiu proti hvězdnému Atléticu Madrid. O favoritovi zápasu je naprosto jasno, protože domácí hrají až třetí ligu a naopak hosté jsou aktuálně na druhém místě Primera Division jen těsně za Barcelonou. Španělský pohár se hned od úvodních kol hraje na dva zápasy doma-venku, a tak po dnešním zápase v městě Reus se bude hrát odveta na půdě Atlética.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.