konec (2:0, 0:0, 2:0)

01.12.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.3 3.7 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:16

A nakonec se vylučuje na obou stranách, tak tohle jsem moc nepochopil, proč se tedy nepřerušila hra hned. Dvě minuty za nesportovní chování pro Getzlafa i pro McCanna. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

55:15

A zápas se, jak se zdá, dohraje už bez Dereka Dorsetta, ten dostal desetiminutový osobní trest.

54:21

Jared McCann se dostal do velmi zajímavé pozice za obránce, ale minul branku.

50:00

Další důležitý Gibsonovů zákrok proti Danielu Sedinovi!

49:15

A bude se vylučovat. Matt Bartkowski dostal hokejkou do obličeje od Chrise Stewarta a hosté si zahrají přesilovku, a tak si na chvíli odpočinout od toho kolotoče, který Ducks v posledních minutách předvedli. A dokonce 2 + 2 minuty pro Stewarta.

48:39

48:39 Corey PERRY - 4:0

48:39

Anaheim právě vstřelil branku!
COREY PERRY doslova ukradl hostům kotouč a pak se vydal do samostatného úniku na Ryana Millera, kterému bombou pod břevno nedal nejmenší šanci! Miller odjíždí střídat a domácí už vedou 4:0!!! Bez asistence.

46:48

Ritchie mohl zároveň přidat i svůj první gól v NHL v kariéře, sám ujížděl na Millera, nezkusil to špatně, ale brankář Canucks švihl lapačkou a ránu útočníka Ducks vyrazil!

41:00

41:00 Jakob SILFVERBERG - 3:0

41:00

Práááááásk! JAKOB SILFVERBERG si najel s pukem na vrchol kruhů, napřáhl a dělová rána na bližší tyč skončila lehce otřená o tyčku Millerovy branky za jeho zády! Tohle chytat teda lze jen stěží, neskutečná pumelice domácího forvarda posílá domácí tým již do vedení 3:0 a zdá se, zdá, že v dnešním programu NHL všechna utkání vyhrají domácí celky! Asistence: Nick Ritchie, Ryan Kesler.

39:12

Teď již se McCann dostal do střelecké pozice a Gibson musí zasahovat. Tvrdá bomba končí v náruči brankáře domácích.

33:47

Desítky vteřin nepřesné hry narušuje výpad Ducks, kdy se dopředu vrhl Vatanen, zasekl před Millerem a zkusil protlačit puk pod betonem brankářem, tam ale nebylo místo. A pak do brankoviště jak urvaný vagón vletěl Perry, ale ani on nedokázal do sítě dotlačit puk.

28:16

Z levé strany napřáhl Getzlaf a přibližně ze stejného místa, jako před chvílí pálil Lindholm, trafuje tyčku Millerovy branky!

26:03

Od modré pálil Hamhuis, jeho ránu Gibson vyrazil před sebe a ještě se snažil bleskově dorážet Horvat, ale minul kotouč.

21:58

Těžký zákrok Gibsona, jenže kotouč končí v jeho lapačce po ráně Jareda McCanna! Ten na modré připravil Stonera o puk a hned z mezikruží pálil.

19:57

19:57 Rickard RAKELL - 2:0

19:57

Tak to domácí stihli! Obrovský závar před Millerem, který si vyjel na hranici brankoviště, ale neudržel puk. Ten poté začal poskakovat kolem něj a brankář Canucks jen marně po něm šmátral, zatímco RICKARD RAKELL dokázal kotouč do sítě dostat a ve změti holí ho trefit a dotlačit do branky! Asistence: Ryan Getzlaf, Sami Vatanen.

18:18

Yannick Weber dostává dvě minuty za hrubost, hodně zbytečný trest pro hráče Canucks.

17:56

Miller musel vytasit ostrý zákrok proti Keslerově bombě!

16:53

A Higgins nepříjemně pálil přes nohy Kevina Bieksy, ale Gibson si kotouč našel a jeho lapačka po něm neomylně mrskla.

14:02

Co není zbytečné, to je další vyloučení. Matt Bartkowski dostává dvě minuty za držení Jakoba Silfverberga, ten si tedy dnes již vykoledoval druhý faul soupeře a na Ducks čeká další přesilovka.

10:02

Dvě minuty za podražení dostává Ryan Getzlaf, domácí kapitán. Pro hosty šance srovnat skóre.

04:45

Dobrá práce Dorsetta, který se položil do Perryho bomby z mezikruží, hned poté Dorsett ještě vyhazuje.

03:48

Začátek zápasu tedy Vancouveru vůbec nevychází, Jannik Hansen dostává dvě minuty za podražení Jakoba Silfverberga a domácí si zahrají přesilovku.

01:19

01:19 Shawn HORCOFF - 1:0

01:19

Tak to bylo rychlý! Domácí dostali kotouč před Millerovu branku a zadáci Canucks absolutně nezvládli odehrát puk od branky. Nakonec kotouč skončil za Millerovou svatyní, odkud Cogliano rychlou přihrávkou nabil SHAWNU HORCOFFOVI, který z první trefil odkrytou část branky! Asistence: Andrew Cogliano, Carl Hagelin.

4:0

Branky a nahrávky: 2. Horcoff (Cogliano, Hagelin), 20. Rakell (Getzlaf, Vatanen), 41. Silfverberg (Ritchie, Kesler), 49. Perry

Anaheim Ducks: Gibson (Chudobin) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Stoner, Vatanen – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Ritchie, Kesler (A), Silfverberg – Hagelin, Horcoff, Cogliano – Maroon, Santorelli, Stewart. Trenér: Bruce Boudreau

Vancouver Canucks: Miller (49. Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis (A), Weber, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen – Higgins, McCann, Vrbata – Burrows, Horvat, Virtanen – Prust, Cracknell, Dorsett. Trenér: Willie Desjardins

Rozhodčí: Dean Morton, Jean Hebert – Jay Sharrers, Brian Mach

Diváci: 14006