Ruská Premier Liga

FK Krasnodar – FK Rostov

2:1

konec (0:0)

30.11.2015, 17:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • 17. kolo • Pavel Černý

Tipsport: 1.72 3.57 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:15. (18:59:59)
Máme za sebou skutečně interesantní závěr zápasu, kdy během posledních minut padly hned tři branky a domácí slaví vcelku zasloužené vítězství, jelikož téměř celý zápas měli balón na kopačkách a snažili se něco na hrací ploše vymyslet. Hosté měli zároveň pořádnou porci smůly, kdy se během pár chvil nechal vyloučit důležitý stoper Terentěv, byla proti nim odpískána penalta a v úplném závěru zápasu dostali gól, na nějž už nešlo reagovat. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+4

90+4

Rozhodčí nastavuje dále a hosté ještě zkouší útočit.

90+3

Kangu ještě nahrazuje Igor Kirejev.

90+3

90+3. Francisco WÁNDERSON - 2:1

90+3

Krasnodar právě vstřelil branku!
Tak to je závěr zápasu! V poslední minutě nastavení se perfektní ranou, která se odrazula od břevna, trefuje FRANCISCO WÁNDERSON.

90+2

Kanga teď polehává a šetří čas.

90+1

Centr na Labordeho v pohodě sebral Džanajev.

90

Útočným faulem se prezentoval Ricardo Laborde. Domácí teď neví, co dělat. Nastavovat se budou tři minuty.

89

89. Sardar AZMOUN - 1:1

89

Rostov právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Rohový kop sice nebyl úspěšný, ale poté se ještě hosté dostali k centru ze strany, na nějž si naskočil střídající SERDAR AZMOUN a hlavou se nemýlil.

88

Hosté útočí a vyzkouší si rohový kop.

87

Velice nešťastné minuty pro Rostov. Nejprve vyloučení a následně možná trochu sporná penalta, kterou domácí proměnili. Ztráta se bude hostům jen těžko dohánět, ale pokusí se o to.

86

86. Pavel MAMAJEV - 1:0

86

K exekuci pokutového kopu se postavil PAVEL MAMAJEV a nedal Džanajevovi nejmenší šanci. Ten navíc netrefil ani stranu a skočil doleva, zatímco Mamajev zamířil na druhou stranu.