Slovenská Salming extraliga mužů

M-Šport Salming Team Trenčín – FbO Florko Košice

5:7

konec (1:2, 1:4, 3:1)

29.11.2015, 10:00 • Športové centrum M-Šport • Info o změnách stavu (Roland Hric (@rolandhric)) sk

Po poriadnej gólovej prestrelke sa napokon z víťazstva tešili Košičania. Líder tabuľky potvrdil svoje postavenie a na prvom mieste sídli s 36 bodmi. (12:11:16)

59:58

Florko Košice dali gól!

MARTIN KÁTLOVSKÝ potvrdil víťazstvo hostí gólom do prázdnej brány pri power-play domácich.

Asistencia: Jakub Konečný.

49:44

Komplikácia pre Trenčín. Nasleduje dvojminútová oslabovka po Macharovom faule.

48:55

M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!

PAVOL HELEŠ dostal loptičku do brány a Trenčín je v kontakte s Košicami!

47:07

Pozor! Trenčania sa dostávajú na dostrel dvoch gólov! Spoluprácu z druhej tretiny si zopakoval PETER HELEŠ s Matejkom!

Asistencia: Juraj Matejka.

44:22

RÓBERT ŠEVČÍK svojim druhým gólom v zápase znižuje na 3:6.

Asistencia: Jakub Múčka.

43:21

Jakub Blaško (FbO Florko Košice) dostal 2 minúty za nedovolené bránenie a následne aj 10 minút za nešportové správanie!

41:34

Lukáš Mandinec (M-Šport Salming Team Trenčín) si odpyká dvojminútový trest za sekanie.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:46

TOMÁŠ KOPČÁK vracia hostí do štvrogólového vedenia po prihrávke Mojmíra Kešeláka.

36:49

Domáci sa nevzdávajú a znižujú na 2:5! Kapitán Juraj Matejka svojou prihrávkou našiel PETRA HELEŠA, ktorý rozvlnil sieť za Konečného chrbtom.

35:29

Hráči FbO Florko Košice si robia zo svojho trenčianskeho súpera trhací kalendár a po góle MARTINA KÁTLOVSKÉHO vedú štvorgólovým rozdielom.

Asistencia: Tomáš Kopčák.

32:04

Pavol Heles (M- Šport Salming Team Trenčín) a Jakub Blaško (FbO Florko Košice) dostávajú dve minúty za hrubosť.

30:32

Košice využívajú presilovku o dvoch hráčov, keď svoj druhý gól zápasu vsietil PAVOL DUGAS!

29:41

Košice budú mať obrovskú príležitosť na zlomenie zápasu! Po Dejovom faule budú hrať presilovku 5 na 3!

28:52

Jakub Múčka (M-Šport Salming Team Trenčín) odchádza na trestnú lavicu za nadvihnutie súperovej hokejky.