1:1

konec (1:1)

27.11.2015, 13:30 • Stadion Bažantnice (rezervní hřiště), Karviná • MCh

88

Urgela to vzal na sebe a dvě minuty před koncem mohl vstřelit rozhodující gól zápasu, jeho následná střela ale zamířila těsně nad!

62

Žlutou kartu dostává Štefek (FC Hlučín).

58

Žlutou kartu dostává Glosar (MFK OKD Karviná).

45

Karviná před bránou Hlučína ještě vytvořila obrovský závar, míč ale v bráně neskončil.

42

Dadeskov opět v akci! Estonský fotbalista mohl v závěru prvního poločasu otočit zápas na stranu Karviné, jeho střela ale zamířila těsně vedle tyče.

41

Karviná odvrátila rohový kop soupeře a Kristián Hudeczek vzápětí předvedl ošklivý šlapák, za který uviděl žlutou kartu.

34

Karviná právě vstřelila branku!
DADESKOV usměrnil míč po rohovém kopu pod horní tyč a vyrovnal stav utkání na 1:1!! Dadeskov je estonským fotbalistou, který je v Karviné na zkoušku, a nová akvizice se zatím vyplácí.

8

Hlučín právě vstřelil branku!
KRISTIÁN HUDECZEK z pravé strany pokutového území přízemní střelou k levé tyči otevírá skóre dnešního zápasu a Hlučín se ujímá vedení!