Liga mistrů

Manchester United – PSV Eindhoven

0:0

konec (0:0)

25.11.2015, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Skupina B • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.44 4.55 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to pro tento zápas bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, někdy příště na počtenou! (22:37:48)
Zápas tedy končí za bezbrankového stavu, osud postupujícího týmu bude rozhodnut až v posledním kole skupinové fáze! Manchester United dnes byl po většinu zápasu aktivnějším týmem, ale ze svých šancí nedokázal nic vytěžit. Skvělý výkon podal brankář PSV Eindhoven Jeroen Zoet a také jeho spoluhráči, kteří výborným presinkem velice často trápili rudé ďábly.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:12.

90+4

90+3

90+3. Žlutá karta

90+3

Jesse Lingard byl faulován Ariasem, posléze to ovšem domácí hráč přehnal s oplácením a oba hráči dostávají žlutou kartu. Standardku ale zahrají United.

90+2

Útočný faul v podání Anthonyho Martiala přerušil útočnou snahu domácích.

90+1

Do útoku se vydalo i PSV, ale přihrávka Locadii byla velice nepovedená a tak z toho nic nebylo.

90+1

Rozhodčí nastaví druhý poločas ještě o tři minuty. Přesně takovou dobu mají rudí ďáblové na to, aby vstřelili gól, po kterém tak mocně touží.

90

Rozeběhla se poslední minuta základní hrací doby a balon v moci má hostující brankář Jeroen Zoet, který byl v dnešním utkání svému týmu velkou oporou.

89

Domácí hráči pokračují ve svém závěrečném tlaku a snaží se obléhat soupeřovu branku, nicméně hráči PSV velice dobře přistupují!

88

Další útočný faul Marouana Fellainiho a další akce United tak končí. Na rudých ďáblech už je znát frustrace.

87

Luuk de Jong se ve vápně potkal s míčem, ovšem zvládnul si ho jen předkopnout do míst, kde byl připravený David de Gea.

87

Morgan Schneiderlin se mermomocí snažil obrat Guardada o balon, až se dopustil faulu a nabídnul tak protihráčům rozehrávku.

86

Wayne Rooney zrychlil ve středu hřiště a centroval na pravou stranu k Youngovi, ten byl ovšem hlídaný zadáky PSV Eindhoven. Ti situaci zvládli na jedničku a získali pro své spoluhráče míč.

85

Marouane Fellaini si v pokutovém území už už zpracovával míč, ovšem došlo k faulu na Brumu a sudí Královec ho nepřehlédl. Akce domácích tedy pokračovat nemohla.