KHL

Lada Toljatti – Spartak Moskva

1:2

konec (0:2, 1:0, 0:0)

24.11.2015, 16:00 • Lada Arena, Togliatti (kapacita 6.000 diváků) • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.3 3.9 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lada Togliatti nevyužila výhodu domácího prostředí a Spartaku Moskva podlehla 1:2. O osudu duelu rozhodla hned úvodní třetina, ve které se hosté trefili celkem dvakrát. V prostřední části hráči Lady dokázali pouze snížit, což na bodový zisk nestačilo. (18:17:17)

59:01

Před námi je závěrečná minuta základní hrací doby.

56:00

Domácí se snaží o vyrovnání, ale střela Bočarova za Engrenovými zády neskončila.

54:00

Hosté si vytvořili šanci, když postupovali dva na jednoho, střelecký pokus však zlikvidoval Kasutin.

52:00

Momentálně se puk nachází na hokejkách hráčů hostujícího celku, kteří kombinují ve svém pásmu.

51:00

Hra se přesunula do středního pásma, oba týmy se střídají v držení puku.

50:00

V obranném pásmu Togliatti probíhají souboje o kotouč, který často střídá svého majitele.

48:00

Z ostrého úhlu napřáhl ke střele Mastrjukov, nicméně Engren zůstal pozorný.

47:00

Do útočného pásma se vydal Komarov, nahodil puk na brankáře, který jeho střelu pokryl.

46:00

Hraje se za bránou hostujícího týmu, žádný z celků si nedokáže vytvořit střeleckou pozici.

45:00

Bělousov zkusil štěstí střelou od modré, ale puk skončil u brankáře Engrena.

42:44

42:30

Domácí se zmocnili kotouče a jeho vyhozením do střední zóny se osvobodili.

42:00

Hosté vtrhli do útočného pásma a vyslali dva pokusy, za Kasutinovými zády však neskončila žádná ze střel.

40:44

Vyloučení v týmu Lada Togliatti: za zdržování hry byl poslán za katr Jefim Gurkin.

40:01

V prostřední periodě se hra víceméně vyrovnala, o jedinou branku se v jejím průběhu postaral Bumagin, který ve 34. minutě využil hru v početní výhodě a vsítil tak kontaktní gól. Do závěrečné tercie tak hosté vstoupí už pouze s jednogólovým náskokem.

1:2

Branky a nahrávky: 34. Bumagin (Magogin, Zaťovič) – 15. Šmeljov (Leščenko), 19. Leščenko (Šmeljov, Baldajev)

Lada Toljatti: Kasutin (Semjonov) – Viklund, Vorobjov "C", Gurkin, Bolšakov, Volgin, Putilov, Romanov "A" – Mastrjukov, Bělousov "A", Krysanov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov – Valyjskij, Komarov, Gurjanov

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Jermakov, Genoway, Baldajev, Sorokin, Dyblenko "A", Gilroy, Tatalin – Glazačev, Radil, Mereskin – Klimenko, Potapov "C", Bodrov "A" – Leščenko, Vasiljev, Šmeljov – Voronin, Wellman, Levickij, Li

Rozhodčí: Boman, Kulakov – Metalnikov, Raming

Diváci: 4.000