MONACObet liga

FC TATRAN Prešov – MFK Dynamo Dolný Kubín

2:0

konec (2:0)

22.11.2015, 13:00 • Info o změnách stavu (Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)) sk

Tipsport: 1.38 5.0 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je to tak, Prešov si dvojgólový náskok ustrážil a zimnú prestávku začne vo víťaznej nálade. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme krásny zvyšok dňa. (14:47:56)

90+1

89

Prebieha predposledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu a na trávniku sa nedeje nič výnimočnejšie. Domáci futbalisti majú loptu pod kontrolou a zisk troch bodov si už s určitosťou postrážia.

88

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Peter Katona, prichádza Filip Maník.

87

Domáci futbalisti to napokon skúsili aj strelecky, ale zakončili iba mimo bránky. Šanca hostí na zníženie skóre a následné vybojovanie remízy je už takmer nereálna.

87

Tatran má loptu na svojich kopačkách a drží sa na útočnej polovici, kde dokonca oblieha bránku súpera. Zdá sa, že v tomto dueli sa už nič zaujímavejšie nestane.

85

Hostia ale napokon prešli iba za deliacu čiaru a loptu posunuli do autu. Nasledovať bude vhadzovanie prešovksého celku.

84

Dolnokubínčania už nemajú čo stratiť. Loptu si prevzali pri vlastnej bránke a ešte sa pokúsia o prechod do útoku.

82

Hostia napokon predsa len z uhla vybojovali nebezpečný voľný kop, ale po ňom nedokázali zakončiť presne. Barát mohol ostať pokojný.

81

Vyzerá to, že v Prešove sa už zápas dohrá bez väčšieho vzrušenia. Domáci hráči majú loptu plne pod kontrolou a súpera do šancí vôbec nepúšťajú.

77

Dolný Kubín to ešte skúšal po vybojovanom vhadzovaní v strede ihriska, ale ďaleko sa nedostal a bol odzbrojený.

76

Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Riccardo Biasini, prichádza Siradji Sani.

75

Prešovskí hráči sa ale rozhodne nedržia na vlastnej obrannej polovici. Práve naopak, aj terza prešli až k bránke súpera, no strelecky ju minuli. Na strely mimo bránky je to zz pohľadu domácich aktuálne 2:1.

73

Prešovčania vybojovali vhadzovanie na svojej polovici a s jeho realizáciou sa vôbec nemusia ponáhľať. Naťahovanie času im teraz plne vyhovuje.

70

Domáci si už loptu prevzali späť na svoje kopačky a presunuli sa do útoku, kde sa budú snažiť niečo nebezpečné vymyslieť.

69

Hostia si loptu prevzali na vlastnej polovici a pokúsili sa zaútočiť. Dolný Kubín síce prešiel deliacu čiaru a chcel sa prepracovať až k šestnástke, ale tam výborne zasiahli Prešovčania a súpera ďalej nepustili.

67

Prešovskí futbalisti majú loptu i duel plne vo svojej moci. Prešovčania približne 20 minút pred záverečným hvizdom vedú 2:0 a súpera do šancí nepúšťajú, čo značí, že si pred zimnou prestávkou s najväčšou pravdepodobnosťou pripíšu tri body.

65

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Lukáš Hruška, prichádza Filip Voda.

64

Východniari stále útočia, ale hostia sa po zmene strán dobre bránia. Pomer striel na bránku sa nemení, Prešov vedie 4:1.