21.11.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 3.6 3.6 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Sergej Bobrovskij (CBJ) 39 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Boone Jenner (CBJ) 1+1
3. Ryan Murray (CBJ) 0+1 (03:36:17)
Domácí vyhrávají 4:0, byť střelecky zaostávali 18:39. Hosté se nedokázali prosadit ani jednou a co nejrychleji by chtěli na tento mač zapomenout.

Scott HARTNELL - 4:0

59:10

Columbus právě vstřelil branku!
A je to tam. SCOTT HARTNELL trefuje prázdnou hostující branku. Asistence: Cam Atkinson, Nick Foligno.

58:30

Utkání se v poklidu dohrává.

58:00

Poslední dvě minuty utkání.

57:27

Calvert se nedokázal dostat ke kotouči, který mohl poslat do prázdné branky.

55:00

Posledních pět minut třetí třetiny, domácí stále drží pohodlný tříbrankový náskok.

54:21

Komerční přestávka.

53:47

Střela Predátorů od modré čáry byla velmi nepřesná.

53:15

Hostujícímu týmu na vyrovnání mnoho času už nezbývá.

52:40

51:52

51:05

Hostující brankář v oslabení vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

50:26

Foligno to byl, kdo se pokoušel dorážet puk z těsné blízkosti branky. Rinne kotouč ukryl do výstroje.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Campbell (Rychel, Anderson), 5. Johansen (Jenner, Murray), 26. Jenner (Johansen, Saad), 60. Hartnell (Aktinson, Foligno)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Connauton, Tjutin, Goloubef, Murray – Saad, Johansen, Jenner – Aktinson, Foligno, Calvert – Bourque, Karlsson, Hartnell – Anderson, Campbell, Rychel

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Fisher, Wilson – Smith, Ribeiro, Forsberg – Hodgson, Jarnkrok, Salomäki – Watson, Sissons, Bourque

Rozhodčí: Sutherland, Hebert – Devorski, McElman

Diváci: 13 584