Matula proměňuje.

1. série 0:0

Kratochvíl M. neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, proto po úpravě ledu následují samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:42

Vzahozávní před Zavadilem vyhráli hosté, Haloda vypálil od modré a Zavadil zasahuje levým betonem.

62:58

Zdeněk objel bránu a chystal se ke střele, Škápik ho odzbrojil a zakládá protiútok.

62:02

Před bránou si našel puk Jukub Hruška, Zavadil zasahuje ramenem.

60:25

Před bránu se tlačil Kovařčík, ale nezakončil přesně.

60:01

Jelikož 3 třetiny neurčily vítěze dnešního utkání, bude se hrát pětiminutové prodloužení 4 na 4.

60:00

59:33

Hraje se ve středním pásmu, zápas pravděpodobně bude pokračovat prodloužením.

59:13

Oddechový čas pro domácí.

58:32

Do dobré akce se dostal Lehečka, nebezpečná střela z úhlu trefuje jen boční síť branky domácích!

56:55

Oddechový čas pro hosty.

56:55

Drtiči právě vstřelili branku!
Jakub Sajdl zavezl puk do útočného pásma, kde jej přenechal DANIELOVI KOLÁŘOVI a ten na nic nečekal, vypálil puk a vyrovnává skóre zápasu. Asistence: Sajdl.

55:38

Dvouminutový trest pro hráčskou lavici Nového Jičína. V jeden moment bylo na ledě 6 hráčů. Trest odpyká Šimon Kratochvíl.

54:43

Domácí se dostali do dobré šance. Škápik objel bránu a jeho střela po ledě neměla dostatečnou razanci, také následná dorážka Juráska skončila ve výstroji Iláše.

53:18

52:52

Přesilová hra Novému Jičínu zatím nevychází, hráči v bílých dresech se nedokáží usadit v útočném pásmu.

51:18

Nový Jičín se hnal do protiútoku a domácí si pomohli faulem. Na 2 minuty vyloučen Matula (HOD) za držení.

50:44

Drtiči zavřeli Nový Jičín ve vlastním pásmu. Rána Juráska vyrazila Ilášovi hokejku z ruky.

48:36

Dritiči bleskově využívají přesilovou hru. PETR PEŠ si nabruslil z rohu před bránu a poslal puk přesně do sítě. Asistence: Jurásek, Matula.

48:19

Nový Jičín jde do čtyř, nedovoleně si počínal David Mikšan (NJI). Vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

47:58

Hodonín se snaží zvrátit stav utkání, obrana Nového Jičína odolává náporu domácího mužstva.

47:12

Hraje se hokej nahoru dolů, oba brankáři mají práce dost.

45:50

Piskoř nahrával Charvátovi přes šířku útočného pásma, druhý jmenovaný poslal střelu, která skončila nad bránou Iláše.

45:00

Lehečka dostal přihrávku před bránu, nedokázal ji ale zpracovat ideálně a Zavadil kotouč lapil.

44:33

43:07

Nebezpečná Kovářčíkova střela těsně míjí Zavadilovu levou tyč!

42:33

Jakub Sajdl (HOD) vyloučen na 2 minuty za podražení.

42:33

Oba týmy v plném počtu.

42:29

Robert Jedlička objel bránu a nahrával na modrou PETROVI POKORNÉMU, ten napřáhl a zakončil pod horní tyč.

41:05

Iláš měl zakrytý výhled, ale Pešova střela míří mimo.

40:33

Vzájemné vyloučení. Kolář (HOD) a Ižacký (NJI) dostávají oba 2 minuty za hrubost.

40:01

Hráči už jsou na ledě, 3. třetina za chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 18:40.
Domácím se podařilo snížit na rozdíl jedné branky hned na začátku třetiny. Nový Jičín ovšem brankami Gebauera a Matouše Kratochvíla odskočil na rozdíl tří branek a do poslední třetiny tak jde s vedením 4:1.

40:00

39:29

V přečíslení 3 na 1 se ocitl Hodonín, Zdeněk Kučera volil střelu, ta skončila ale vysoko nad.

38:35

Po hezké individuální akci se dostal k zakončení Peš, ale skóre se nemění.

37:35

36:34

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Po chybě hodonínského obránce se dostal k puku MATOUŠ KRATOCHVÍL, najel si do útočného pásma a tvrdou střelou propálil Zavadila. Bez asistence.

35:35

Hodonín si dobrým pohybem vynutil faul. Na trestou lavici míří Zdeněk (NJI) na 2 minuty za podražení.

34:45

Matouš Kratochvíl vystřelil na bránu, Zavadil pohotově chytá. Bude se vhazovat po jeho levici.

34:13

Flašar poslal k zemi Kučeru, ten za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Vylučovat se nebude.

33:40

David Hoďa obrkoužil útočné pásmo a střílel na vzdálenější tyč, kde už měl Zavadil připravenou rukavici.

32:18

Michal Kuba se dostal do pásma po levé straně a střílel na bránu, Iláš vyrazil puk před sebe a k dorážce se dostal Jurásek, ale i s tímhle si Iláš poradil.

31:34

Kučera zkoušel pozornost brankáře z velkého úhlu, Iláš je pozorný.

30:41

Nový Jičín dobře napadá domácí rozehrávku, Hodonín má problémy dostat se ze svého pásma.

30:01

Mikšan vypálil s levé strany, Zavadil podržel puk.

28:15

Nebezpečná Kolářova střela od modré ohrozila brankáře hostů, ten na poslední chvíli zasahuje.

27:38

26:31

Hodonín hraje 5 na 4.

25:38

Vyloučen na dvě minuty za podražení Flašar (NJI). Hodonín si zahraje přesilovku 4 na 3.

24:31

Vyloučení jsou hráči na obou stranách. Škápik (HOD) za držení a Kratochvíl Šimon (NJI) za nafilmovaný pád.

23:54

Zpoza brány si vybruslil Matula a chtěl překvapit rychlou střelou Iláše, ale střelu zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

21:55

Chybnou rozehrávku domácích zachytil Matouš Kratochvíl a přihrál na dobře postaveného ROBINA GEBAUERA, který prostřelil Zavadila. Asistence: Matouš Kratochvíl, Šimon Kratochvíl.

21:13

Daniel Kolář nahodil kotouč na branku, kde se k dorážce dostal JAKUB SAJDL a neměl problém dorazit kotouč za záda Iláše. Asistence: Kolář, Kučera.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:49.
Nový Jičín byl v první třetině lepším týmem a po zásluze vede na ledě Hodonína 0:2. Oba góly se podařilo vstřelit Patriku Flašarovi. Drtiči ani na jeden z jeho zásahů nedokázali odpovědět.

20:00

19:39

Potrestána hráčská lavice Nového Jičína za příliš mnoho hráčů na ledě.

19:30

Nový Jičín zavřel Drtiče před vlastni brankou, ale domácí borci se dobře bránili a nepouštěli hosty do zakončení.

17:55

Kolář nic nevymýšlel a zkusil Iláše od modré. Iláše měl s jeho střelou problémy.

17:06

Halodova střela byla sražena. Puk si našel Matouš Kratochvíl, ale jeho pokus byl nepřesný.

16:54

Vyloučen Jakub Sajdl (HOD) na dvě minuty za podražení.

15:56

Jedlička našel na pravé straně volného Vrbu. Ten v dobré pozici neprostřelil Iláše.

14:12

Matula za brankou neměl komu přihrát tak si vybruslil a rozhodl se zakončit, jeho bekhendový pokus neměl dostatečnou razanci.

12:47

Zdeněk se tlačil do zakončení z levé strany. Jeho pokus ještě do branky neprošel, ale přijíždějící PATRIK FLAŠAR už puk do branky dostal. Asistence: Jiří Zdeněk, Jakub Lehečka.

11:37

Nový Jičín před Zavadilem vybojoval puk a Mikšanova střela letěla pouze nad branku.

10:48

09:30

Pro lehčí dostání se do pásma zvolil Haloda střelu, kterou musel Zavadil schovat ve výstroji.

09:02

Peš vybojoval puk a předal jej Kubovi, který z levé strany netrefil branku.

08:48

Vyloučen Jakub Sajdl (HOD) na dvě minuty za hákování.

08:32

Zdeněk si sjížděl mezi kruhy. Jeho střela ten těsně minula tyč domácí branky.

08:19

Hosté se sami zahnali do kouta po špatné přihrávce. Útok Drtičů zastavil až Iláš.

07:36

05:36

Vyloučen Jakub Hruška (NJI) na dvě minuty za hákování.

05:03

První vyloučení Drtičů a hned první gól Nového Jičína. Přesilovkovou kombinaci rozjel Zdeněk společně s Lehečkou. Na konci téhle kombinace stál PATRIK FLAŠAR, který přesnou střelou překonal Zavadila. Asistence: Jakub Lehečka, Jiří Zdeněk.

04:52

03:57

Kovařčík se chopil kotouče ve středním pásmu a plášil na Zavadila. Jeho střela skončila v Zavadilově výstroji.

02:44

Kubovu přihrávku si našel Peš, který se řítil do šance. Jeho zblokovaná střela nedoplachtila do branky.

01:35

Polesný podklouzl na modré čáře a do šance se dostal Matouš Kratochvíl. Zavadilovu projel puk mezi betony, ale naštěstí skončil mimo branku.

01:02

Jurásek to zkoušel z velkého úhlu, ale na Iláše si nepřišel.

00:01

Před začátkem utkání proběhne menší ceremonie. Domácí borci Pokorný s Juráskem slaví narozeniny a dostalo se jim gratulace od přesedkyně klubu paní Gajošové.
Dobrý večer dámy a pánové. Dnes máme na programu jednadvacáté kolo druhé ligy skupiny východ. Na jih Moravy přicestoval tým Nového Jičína, který momentálně okupuje sedmou příčku tabulky. Drtiči po úterní výhře nad Opavou se posunuli na třetí místo a tuhle pozici si jistě budou chtít udržet.

SHK Hodonín: Zavadil (Kotvan) – Kolář, Pokorný, Škápik, Nedvěd, Polesný, Jedlička, Janota – Matula, Sajdl, Kučera – Peš, Jurásek, Kuba – Piskoř, Charvát, Vrba – Tomi.
Trenér: Lubomír Oslizlo

Trenér: Aleš Flašar.

Rozhodčí: Kika – Blaha, Wesley.
Třetí nejvyšší hokejová soutěž o víkendu načne už třetí desítku svých letošních zápasů. Svěřenci trenérského tandemu Oslizlo – Prčík přivítají v rámci jedenadvacátého kola na svém ledě hokejisty Nového Jičína. První vzájemné setkání obou celků skončilo těsnou výhrou našeho soupeře 3:2, když rozhodující branka padla až sedm minut před koncem zápasu. Skóre 3:2 si oba týmy hodně oblíbily, tímto výsledkem skončilo již šest měření sil Hodonína a Nového Jičína. Jak dopadne sobotní duel?