DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

0:2

konec (0:0, 0:1, 0:1)

21.11.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 22. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:25

Domácí dostávají možnost udělat něco s nepříznivým výsledkem. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty Petr Heider (TRI).

Na vyloučení: 4-3.

52:29

Dvě minuty pro Pavla Kousala za hákování dávají hostům šanci nejen na zvýšení vedení, ale také zvyšují jejich cestu k výhře v dnešním utkání.

Na vyloučení: 4-2.

49:12

Dukle se nezadařila kombinace, navíc špatně střídala, hrála v šesti a je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Daniel Kolouch (JIH).

Na vyloučení: 3-2.

26:46

Lukáš Jašek (TRI) dostává dvě minuty za podražení a také Dukla si zahraje druhou přesilovku.

Na vyloučení: 2-2.

18:19

Jašek zavezl puk před Brože, vystřelil a domácí se dotkli puku. David Váňa (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-1.

14:39

Přesilovou hru si vyzkouší také Třinec. Lukáš Vala (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-1.