Čekají nás nájezdy, první pojede Marek Macek (UNL).

60:00

59:35

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tak tohle musí domácí hodně mrzet. Hosté se usadili před Sklíbou a po několika dorážkách kotouč z bezprostřední blízkosti protlačil do branky ONDŘEJ KOPTA a završil tak svůj hattrick. Asistence: Martin Patzelt, Jan Trončinský

59:03

Slovan míří do útočného pásma, Kosina odjíždí na střídačku.

58:39

Oddechový čas pro hosty.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01

Slovan se žene za vyrovnáním, Sklíba se zatím zdá být neprůstřelným. Litoměřice vyhazují na zakázané uvolnění.

55:16

Litoměřice právě vstřelily branku!
Pět minut před koncem jde Stadion do vedení! ONDŘEJ SÝKORA vyjel z levého křídla před Kosinu a kotouč mu hbitě zasunul mezi betony předtím, než se gólman hostí stihl zorientovat. Bez asistence.

54:32

Neruda zasáhl z devadesáti stupňového úhlu Kosinův beton.

53:13

Hraje se vesměs ve středním pásmu, obrany obou stran ničí veškeré šance již v zárodku.

51:48

Ondřej Kopta jel sám na domácího brankáře, který betonem zastavil jak jeho první pokus, tak i nebezpečně vypadající dorážku.

51:03

Patzelt od modré zasáhl lapačku Šimona Sklíby.

49:50

Puk se přesouvá z jedné strany kluziště na druhou, ani jedna strana ho zatím nedokázala zkrotit.

48:29

Za brankou hostí se po přerušení odehrála menší šarvátka, vylučovat se nebude.

47:03

Domácí se teď prosadili velmi podobným způsobem, jako Slovan. Melichar přihrál na TOMÁŠE KRÁTKÉHO a ten střelou z voleje orazítkoval vnitřní tyč ústecké svatyně. Asistence: Václav Melichar, Ondřej Sýkora

46:48

Slovan má puk pod kontrolou, Litoměřice mají problém s přechodem do útočného pásma.

46:00

Hosté jdou poprvé do vedení. Roman Navarra nahrál zpoza branky na volného ONDŘEJE KOPTU, který neměl sebemenší problém uklidit kotouč do branky. Asistence: Roman Navarra

43:35

Sklíba vyrazil Koptův pokus ramenem.

43:19

Slovan se usadil v útočném pásmu.

42:20

Holý se probojoval až před Kosinu, který na jeho střelu odpověděl betonem.

40:49

Tohle bude ještě drama! ROMAN NAVARRA si najel přímo před Sklíbu a zakončil mezi betony domácího gólmana. Asistence: Marek Macek

40:01

Třetí část začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 20:38.

40:00

39:47

Výpad Slovanu do útočného pásma brzdí ofsajd.

38:35

Minka trefil z mezikruží břevno!

38:14

Slovan se po dlouhé době protlačil do útočného pásma a Sklíba musel několikrát zasáhnout.

36:23

Winnerlichova střela se od betonu gólmana Slovanu odrazila až do ochranné sítě.

35:25

35:14

Kosina zastavil Sýkorovu dělovku z levého kruhu pro vhazování.

34:56

Zedek byl v dobré pozici před Kosinou, nakonec ale přestřelil.

34:33

Slovan opět vyhazuje, Litoměřicím se v početní výhodě moc dobře nevede.

33:55

Hosté se po krátkém tlaku osvobozují.

33:25

Poprvé v druhé třetině bude mít Stadion početní výhodu. Vyloučen je Jakub Koval za držení.

33:02

Icing kališníků.

32:51

Ústí se usadilo v pásmu domácích a kombinuje.

31:42

Slovan snižuje, ONDŘEJ KOPTA poslal kotouč z bezprostřední blízkosti do horního růžku litoměřické svatyně. Asistence: Martin Patzelt

31:27

Icing Stadionu.

30:52

29:51

Ve vlastním oslabení vyrazil do útočného pásma Sýkora s Minkou. První z borců se protlačil až před Kosinu a zanechal kotouč na betonu hostujícího brankáře, Minka se posléze pokusil protlačit kotouč mezi Kosinovy nohy. Gólman ale stihl zalehnout kotouč včas.

28:52

Slovan má šanci snížit, Litoměřice hrály v šesti a sudí jim tedy uděluje dvouminutový trest.

28:24

Po delší době se hra přesunula do útočného pásma Slovanu, kde se hosté snaží snížit. Houževnatá obrana Stadionu je však do větších šancí nepouští.

25:10

Slovan prožívá opravdu krušné chvíle, na Kosinu letí jeden pokus za druhým.

24:09

Kosina hrubě chyboval a kališníci již vedou o dvě branky. Gólman hostí vyjel z moc daleko od své svatyně a kotouč se od něj dostal ke Krátkému, který pouze promách. TOMÁŠ ZEDEK se ale už ale nemýlil – 2:0. Asistence: Lukáš Minka

23:40

Tak tohle bylo nádherné! ONDŘEJ SÝKORA se dostal do úniku a bekhendem poslal kotouč za skrčeného Kosinu. Asistence: Lukáš Minka a Michal Winnerlich

23:23

Icing Litoměřic.

22:08

Z bitvy o puk mezi Mackem a Bejčkem za bránou Kosiny vychází vítězně útočník Slovanu.

20:52

Hosté jsou v útočném pásmu, litoměřická obrana jim zabraňuje před vážnějším ohrožení Sklíbovy brány.

20:01

Hráči Slovanu již nastupují na led, za minutu a půl začínáme.
Úvodní branku jsme v první dvacetiminutovce neviděli. V první polovině třetiny měly blíž k prvnímu zásahu Litoměřice, zbývajících deset minut pak Slovan. Uvidíme, co přinese prostřední část, která začne přibližně v 19:50.

20:00

18:53

Zajanovo nahození od modré chytil Kosina do lapačky. Vzápětí ale kotouč pouští na zem a hraje se dál.

17:47

Ofsajd Stadionu.

16:27

Ústí se usadilo v útočném pásmu, Sklíba teď jeho tým drží nad vodou.

16:25

Střela Martina Patzelta nedělala domácímu gólmanovi nejmenší problém.

15:50

Oba týmy v plném počtu.

15:37

Procházkův pokus končí v lapačce Šimona Sklíby.

13:50

Dvě minuty uvidíme hru čtyři na čtyři. Drha (UNL) dostává dvě minuty za nesportovní chování, Šikner (LTM) si ke stejném trestu může přičíst ještě dvakrát deset minut a utkání pro něj končí. Trest za něj odpyká Ondřej Lauko.

13:17

Ozom se protáhl až před Sklíbu a bekhendem zasáhl lapačku litoměřického brankáře.

13:10

12:40

Hucek oprášil Sklíbovu vyrážečku.

11:38

Slovan kombinoval v pásmu domácích, po zásahu obránce Stadionu se však kališníci na moment osvobozují.

11:10

První přesilovka pro Slovan, trestnou lavici Litoměřic jde zahřát Sýkora za sekání.

08:44

Kapitán Slovanu Jan Trončinský vyslal na Sklíbu nebezpečně vypadající střelu z pravého kruhu pro vhazování, jeho dělovka však nakonec šla mimo branku.

07:44

Znovu musel Kosina zasáhnout, tentokrát čelil střele Minky.

07:31

07:24

Winnerlich byl v dobré pozici, ale přestřelil.

06:51

Melicharova střela od modré končí ve výstroji hostujícího gólmana.

06:30

Domácí se opět usadili před Kosinou a kombinují.

06:06

Slovan se osvobozuje.

05:31

Domácí si vyzkouší početní výhodu, za nedovolené bránění odjíždí na trestnou Famil Amirov.

05:16

Kosina se musí opravdu hodně otáčet, střelu Krátého vykryl na poslední chvíli lapačkou!

04:46

Stadion zatím přehrává svého soupeře, Kosina musí likvidovat jednu střelu po druhé.

03:50

Zajan jel sám po pravém křídle a rozhodl se vystřelit. Kosina vykryl jeho pokus betonem.

02:52

Slovan je poprvé delší dobu u kotouče, momentálně se chystá z vlastního pásma zaútočit.

02:18

Icing Litoměřic, hra se přesune do obranného pásma Stadionu.

01:50

Loukota obral domácího hráče o puk a následným pokusem zasáhl betony Šimona Sklíby.

01:09

Domský vypálil od modré, slabá střela ale Kosinu minula.

00:24

Domácí jsou v útočném pásmu a tlačí se před Kosinu.

00:01

HC Stadion Litoměřice: Sklíba (Damašek) – Zedek, Novotný, Šikner, Winnerlich, Melichar, Holý – Sýkora, Krátký, Minka, Domský, Zajan, Bejček, Vyštejn, Lauko, Neruda

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina (Trončinský) – Loukota, Procházka, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Navarra, Amirov, Řídel, Drha, Koval, Patzelt, Kopta, Macek.