Rolba je už na ľade, čoskoro začnú nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

4:31

Oba celky prestriedani, teraz šanca domácich a ďalšia tyč! Marton má dnes šťastie.

3:55

Takmer gól! Domáci tlačia a tlačia a tlačia.

3:33

Diváci chcú vidieť gól, času je málo.

2:40

Bemaco sa usadilo v útočnom pásme.

2:08

Striedania na oboch stranách, Prešov sa bráni. Teraz však už tučniaci vyrážajú vpred,

1:21

Dočkáme sa góla v predĺžení alebo budú rozhodovať samostatné nájazdy? Odpoveď sa dozvieme už čoskoro.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Bardejov dokázal vyrovnať, aj keď v prvej tretine prehrával už 0:3. Hráči už nastúpujú na ľad, hrať sa bude 4 proti 4.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:37

Bardejov sa rúti dopredu, ale gól z toho asi nebude. Marton je pozorný.

59:09

Vhadzovanie na modrej čiare, necelá minúta do konca.

58:26

Takže, zdá sa, že zápas môže dospieť až do predĺženia.

57:29

Bardejov dal gól!
MICHAL VALJENT vyrovnáva! Prestrelil Martona a strieľa pekný gól. Asistencia: Cútt

56:40

Domáci v plnom počte.

56:37

Domáci sa už pravdepodobne ubránia.

56:06

Hrá sa v strede, teraz sa nič zaujímavé nedeje.

55:26

Nič a stále nič. Ani jedna strela hostí na Sabola, domáci idú iba do stredu pásma.

54:40

Po prestávke, v ktorej hosťujúci hráči horlivo debatovali s hlavným rozhodcom, sa bude pokračovať.

54:30

Domáci Bednár už sedí na trestnej lavici, trest 2 minúty dostal za hákovanie.

54:25

Zranený Tartaľ odchádza na trestnú lavicu, bude sa vylučovať.

54:08

Vhadzovanie v strednom pásme, puk vyhrali hostia, no bude sa vhadzovať ešte raz. Tentokrát úspešnejší domáci korčuliari.

53:30

Domáci sú v tejto časti hry často v útoku, no ak chcú dať gól, potrebujú strieľať.

52:28

Ak domáci nevyhrajú, tak bude jasné, že sú v poriadnej kríze. Líder tabuľky zatiaľ prehráva.

51:48

Domáci nastrelili bočnú sieť, aj keď sa domáci fanúšikovia už radovali.

51:00

Deväť minút do konca, alebo 540 sekúnd. Čas sa začína krátiť, hostia pozorní v obrane, horšie je to už v útoku. No odpovedať musí Bardejov.

50:40

Opäť Mikolášek, tento raz v 95% šanci. Proti bol gólman v žltom drese.

50:16

Mikolášek sa snažil obstreliť protihráča, no trafil ho do nohy.

50:02

Šechného pozdravujú aj fanúšikovia Bardejova.

49:28

Tyčka! Zazvonilo za gólmanom tučniakov.

49:10

Šarišské derby, ako sa patrí. Hostia vyhrávajú o jediný gól a zdá sa, že stretnutie bude napínavé až do samého záveru.

48:36

Striedanie na oboch stranách, uvidíme, komu ostane v závere duelu viac síl.

47:28

No hosťom táto presilovka nevychádza, ešte sa ani nedostali pred brankára Sabola.

46:45

Polaček je teraz vylúčený, aj keď nevie za čo. Toto pravdepodobne faul nebol, aj keď rozhodca je pán a tak hráč domácich odchádza na trestnú lavicu. Prešovčania majú šancu pridať v presilovke štvrtý gól.

46:04

Ani tentokrát to domácim nevyšlo, hra sa prelieva z jednej strany na druhú.

45:20

Striedanie na oboch stranách, domáci potrebujú čím skôr vyrovnať. Hostia sa však bránia pozorne.

44:27

Druhá domáca formácia teraz zatlačila, no bezvýsledne.

41:26

Domáci sa počas presilovky nevedia dostať do útočného pásma.

40:37

Na trestnú lavicu odchádza Šechný – podrazenie.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:53

Gól už pravdepodobne v tejto tretine nepadne.

39:37

39:34

Hostia stratili puk v útoku, čo domáci využili a nazbierali niekoľko sekúnd.

39:10

Marton momentálne bez práce a iba sleduje svojich spoluhráčov na opačnom konci klziska.

38:51

Strela Šechného, ktorá nenarobia problémy Sabolovi.

38:14

Bieločervení v útoku, to sa hosťom nepáči, no tí sa musia zubami – nechtami teraz brániť.

37:38

Solomonchak, trest dostáva za seknutie.

37:34

Bude sa vylučovať a na trestnú lavicu pôjde domáci hráč.

37:14

Prešovčania pohrozili, ale domáci si dávajú v obrane väčší pozor.

36:36

Bardejovčania sa opätovne usadili v útočnom pásme, diváci si žiadajú gól.

36:00

35:47

Hrá sa v strednom pásme.

35:26

Prvá strela Prešova v tejto presilovke, ale Sabol nemal problém.

35:10

Tučniaci sú natom podobne ako domáci. Posledné dva zápasy Prešovčania nezvládli a pripísali si prehru s Liptovským Mikulášom a Senicou. V prvom vzájomnom zápase na štadióne v Prešove videli diváci poriadnú gólovú nádielku. Bardejov vyhral prvý zápas 8:5, zatiaľ padlo 5 gólov.

34:26

Domáci po posledných dvoch zaváhaniach s Humenným a Trnavou majú čo vynahradiť svojim divákom.

34:00

Ďalšie vylúčenie na strane domácich. Odchádza Polaček, trest dostal za seknutie

33:30

Bardejovčania teraz zahrali veľmi dobre a súpera k ničomu nepustili. Zápas je otvorený.

33:00

32:24

Až teraz sa Prešov dostáva do útočného pásma. Domáci sa bránia, do konca ostáva 10 sekúnd.

31:30

V oslabení domáci pohrozili, ale Marton ostal pozorný.

31:00

Bednár odchádza na trestnú lavicu za podrazenie,

29:49

Na ľade ostáva ležať jeden z hosťujúcich hráčov.

29:15

Na ľade už je aj Šechný, uvidíme, čo predvedie.

28:18

Ďalšie vhadzovanie pred brankárom v bielom drese. V bráne je však už Sabol.

27:55

Opäť šanca domácich, ale hostia boli v poslednej sekunde pri puku skôr, ako domáci.

27:26

Bardejovčania v prostrednej časti hry ožili, aspoň doteraz to tak vyzerá.

26:53

Tak teraz tečovaný puk mieril zrhuba 15 cm od miesta, kde sedím, našťastie trafil len do nohy spolusediacich fanúšikov.

26:34

Prerušenie hry, vhadzovať sa bude pred domácim gólmanom Riečickým.

26:00

V drese hostí je mnoho exbardejovčanov, ktorí prostredie v Bardejove poznajú veľmi dobre.

25:26

Solomonchak mohol vyrovnať, avšak namiesto prihrávky zvolil strelu a Marton bol pozorný.

25:05

Tkáč čakal na modrej čiare, no puk nedostal, mohol strieľať.

24:45

Dôležitý gól z pohľadu domácich, veľmi dôležitý.

24:13

Rýchly protiútok domácich zakončený gólom. Autorom je DOMINIK ŠIMČÁK. Asistencia: Vaško

24:11

Tak teraz sa domáci rútia dopredu.

23:40

Domáci sa znova bránia, prvú útok Prešova zatiaľ aktívny.

23:00

Tak teraz sa hrá z jednej strany na druhú, no zatiaľ sme nič zaujímavé nevideli.

22:06

Hra sa presunula do stredného pásma

21:14

Bardejov sa usadil v pásme hostí, no gólovú príležitosť si ešte nevypracoval.

21:05

20:05

Odštartovala druhá tretina a Bardejov má výhodu niekoľko sekúnd o dvoch hráčov.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:27

Mikolášek využíva presilovku o dvoch hráčov a znižuje.

19:20

Dvaja hráči už opustili plochu, bude sa pokračovať, domáci v útoku.

19:05

Prešovčania na ľade predvádzajú šou. Opäť sú na ľade piati a nikomu sa nechce ísť dole.

18:45

Štyria Prešovčania na trestnej lavici.

18:45

A bude sa zase vylučovať na strane hostí!

18:27

Nitriansky odchádza na trestnú lavicu.

18:27

Dlho sa teraz nehrá, vhadzovať sa bude pred brankárom hostí.

18:27

No na ľade sú piati! Diváci písakú, hostia nechcú zísť z ľadu.

18:27

Tratia hosťujúci korčuliari na trestnej lavici.

18:27

Tak teraz veľká šanca domácich, no hostia zrejme úmyselne posunuli bránu.

18:00

Bardejovčania potrebujú strieľať, no to sa nedeje. Prešov sa bráni.

17:50

Prešovčania sa aj tentokrát ubránili. Ostáva ešte minúta hry piatim proti trom.

17:27

Domáci vyslali iba slabú strelu, s ktorou Marton nemá problém.

17:10

Bardejov má jedinečnú šancu znížiť, puk sa už točí...

16:51

Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Za škaredý a hrubý faul na dve minúty odchádza Tkáč.

16:45

Alexander Valentín už korčuľuje na trestnú lavicu.

16:41

Bude sa vylučovať.

15:21

Tím HC Prešov Penguins dal gól!

Domáci sú zrelí na uterák. Ďalší gól v sieti Bardejova!
JURAJ PROKOP teraz krásne potiahol puk a vystrelil tvrdo, Riečický inkasuje tretíkrát. Asistencia: Dancsák.

15:05

Prešov sa opäť dostal do útoku, čo z toho bude? Zatiaľ nič.

14:06

Bardejov sa iba bráni.

12:17

Prešov naďalej v útoku, zatiaľ je lepším tímom.

11:17

Tak konečne sa Bardejovčania dostali do útoku, no Marton, aj keď s problémom, no zasiahol.

10:28

Riečický v bráne veľkú radosť doposiaľ nemá. Spoluhráči ho nevedia podržať.

10:00

Za sebou máme desať minút zápasu a Bardejov inkasoval už dvakrát.

07:28

Gól strelil KOHUTIAR. Asistencie Halás.

07:00

Hostia sú opäť v útoku.

05:26

Hostia sa ujímajú vedenia, skóre otvoril exbardejovčan JURAJ DANCÁK.

03:38

Prebieha štvrtá minúta zápasu.

01:16

Máme tu menšie problémy so systémom, ospravedlňujeme sa vám.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC 46 Bardejov: Riečický – Loydl, Takáč, Pichnarčík, Všetečka, Polaček, Bednár, Mojdis, Valjent – Mikolášek, Kalináč, Baláž – Česelka, Cútt, Solomončak – Vaško, Linet, Šimčák – Markuš.

HC Prešov Penguins: Marton – Tartaľ, Tkáč, Valentín, Obšut, Pitka, Nitriansky, Ki Hoon, Novický – Halás, Prokop, Kohutiar – Fajčák, Šechný, Török – Pulščák.

Rozhodca: Korba – Riš, Smerek.
V Bardejove sa to schyľuje na poriadne šarišské derby.
Domáci po posledných dvoch zaváhaniach s Humenným a Trnavou, majú čo vynahradiť svojím divákom. Dôležitý bude úvod stretnutia, ktoré Bardejov v posledných zápasoch vôbec nezvláda. Doma s Humenným po piatich strelách bolo 0:3, v Trnave rovnaký scenár. Prešov to do Bardejov nemá ďaleko a dá sa predpokladať, že v hľadisku sa nájde aj viacero Prešovčanov. Tučniaci sú natom podobne ako domáci. Posledné dva zápasy Prešovčania nezvládli a pripísali si prehru s Liptovským Mikulášom a Senicou. V prvom vzájomnom zápase na štadióne v Prešove videli diváci poriadnú gólovú nádielku. Bardejov vyhral prvý zápas 8:5 a v dnešnom zápase bude isto chcieť takisto zvíťaziť, pretože v prípade straty bodov opustí líderskú pozíciu.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Mikolášek (Kalináč), 25. Šimčák (Vaško), 58. Valjent (Cútt) – 6. Dancsák (Kivader), 8. Kohutiar (Halás), 16. Prokop (Dancsák), rozh. náj. Šechný