Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1)

20.11.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 21. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

41:48

Boleslavští si opět pokazili přesilovku zbytečným faulem. Vojtěch Outrata (MBL) dostal za faul kolenem 5 minut + do konce zápasu. Nastávají tedy krušné chvíle pro domácí. Trest odsedí Karel Zich.

39:50

Ještě jedno vyloučení na liberecké straně, čemuž se fanoušci Liberce podivují a urážejí rozhodčího Horinka. Dvě minuty za krosček dostal Adam Charvát (LIB).

34:33

Boleslavští chvíli po buly ujeli a vynutili si faul. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Vratislav Kunst (LIB). Počet hráčů na ledové ploše je tedy znovu vyrovnaný.

34:21

Dvě minuty za krosček dostal Jan Dvořák (MBL). Následuje další přesilovka pro Liberec.

30:12

Bruslaři záhy o svou početní výhodu přicházejí. Hákování se dopustil kapitán Milan Dančišin (MBL), který byl taktéž vykázán na dvě minuty.

29:40

První vyloučení na straně Liberce. Za napadení byl potrestán dvěma minutami Adam Charvát (LIB). Využijí domácí přesilovku podobně jako hosté?

16:40

Poprvé v zápase se vylučuje. Prvním provinilcem je nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed Kroni Musliu (MBL) – dvě minuty za podražení.

2:4

Branky a nahrávky: 27. Outrata (Kalus), 54. Dančišin (Uřidil) – 17. Průžek (Bednář, Jeník), 23. Kunst, 37. Burda (Jeník), 60. Korecký

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Dlabola, Petržílka, Uřidil, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin "C", Dvořák

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Hrstka) – Bednář, Krejsa, Eichler, Turský, Charvát, Kunst, Korecký "C", Velechovský – Branský, Šír, Juščák, Burda, Čermák, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Průžek, Chrtek

Rozhodčí: Horinek – Grundler, Zmeškal