2:3

konec (1:0, 0:2, 1:1)

20.11.2015, 18:00 • DRFG Arena • 21. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce! Hosté si z Brna odvážejí plný bodový zisk! Domácí se nejprve dočkali vyrovnání v 44. minutě, kdy se podruhé v utkání trefil Filip Nováček, který zamířil po individuální akci přesně pod víko. Celé utkání však rozhodl v závěru faul domácích a při přesilovce se prosadil Ondřej Kovařčík, jenž dorazil do odkryté klece Jaškovu vyraženou ránu. (20:15:37)

59:41

Domácím v závěru tečou nervy! Vyloučeni brněnští Liridon Dupljaku na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Filip Nováček na 10 minut za nesportovní chování.

59:30

Oddechový čas pro domácí.

59:30

Vyloučen domácí Filip Dvořák na 10 minut za nesportovní chování.

59:19

Domácí hrají bez brankáře!

59:11

Po přečíslení hostí zakončoval u pravé tyče volný Jašek, nicméně skvělý Gerža udržel šanci na bodový zisk!

58:46

Hosté se v klíčové chvíli pod tlakem dokázali osvobodit, domácí musejí svou akci rozjet od znovu.

58:13

Při usazení domácích v pásmu pálil prudce Šnajnar, jeho rána ale byla přizvednuta do ochranné sítě.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Třinec právě vstřelil branku!
Hosté jsou blízko tříbodové výhře! Po další akci Jaška a následné vyražené střele se před brankovištěm zorientoval nejlépe ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který puk poslal pod horní tyč odkryté svatyně – 2:3! Asistence: Lukáš Jašek, Jan Zahradníček.

57:13

Poté se snažil po kličce zasunout puk k tyčce Jašek, pozorný Gerža však mezeru dokázal utěsnit.

56:40

Hosté vyhráli buly, nicméně po nepřesné přihrávce o kotouč přišli.

56:28

Oddechový čas pro hosty.

56:28

Přečíslení hostů zastavil faulem Filip Dvořák, který si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté mají v závěru skvělou možnost rozhodnout.

56:00

Následně šance na obou stranách. Nejprve Lacka skvěle vychytal roztažený Gerža, následně na druhé straně neuspěl se svým pokusem z kruhu Dvořák!

55:20

Po skončení oslabení zahrozil Biolek, jeho přízemní střela se ale neujala.

54:55

2:3

Branky a nahrávky: 8. Nováček (Dupljaku, Garčic), 44. Nováček (Dupljaku) – 26. Michal Kovařčík (Lacka), 33. Heider (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 58. Ondřej Kovařčík (Jašek, Zahradníček)

HC Kometa Brno: Gerža (Krček) – Furch, Švejda, Mikyska, Kubeš, Kabelka, Šnajnar, Kupčík (C) – Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Garčic, Dupljaku, Havránek, Kratochvíl, Král, Grünwald, Pokorný.

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Fendrich) – Pisarik, Janiczek, Zahradníček, Bartko, Stránský (C), Heider – Lacka, Šváňa, Jašek, Flok, Hrehorčák, Kovařčík O., Kovařčík M., Sztwiertnia, Hladoník, Roman, Lorek, Pala.

Rozhodčí: Čech – Skopal, Lainka