Celostátní liga staršího dorostu

FK Příbram – AC Sparta Praha

0:3

konec (0:2)

20.11.2015, 11:00 • 18. kolo • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra))

90

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mareček, přichází Eichler.

87

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Turyna, přichází Sváta.

85

Hned čtyři hráči Příbrami mají pro dnešek už dohráno. Dolů jde Hlavatý, Šrain, Januška a Ayong, za které nastupují na zelený pažit Jandera, Vardanyan, Matoušek, Bělohlávek.

84

Žlutou kartu dostává Patrik Růžek (1.FK Příbram).

82

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pulkrab, přichází Císařovský.

80

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mustedanagič, přichází Cabadaj.

67

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Květ, přichází Rataj.

65

První žlutý kartónek přichází pět minut po hodině hry, dostává ho hostující kapitán Pulkrab.

64

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Plachý, přichází Novotný.

48

Sparta právě vstřelila branku!
Hosté začali druhou část hry stejně dobře, jako se stalo zhruba před hodinou. Třetí branku Sparty dává FILIP HAVELKA a zdá se, že už je s největší pravděpodobností rozhodnuto – 0:3.

34

Už je to o dvě branky, protože se dokázal prosadit TOMÁŠ WIESNER. Pražané tak vedou 0:2 a mají hodně dobře našlápnuto k vítězství.

4

První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat, protože už ve čtvrté minutě se zásluhou hostujícího ZINEDINA MUSTEDANAGIČE ujímá Sparte jednobrankového veden.