18.11.2015, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.5 3.65 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že tento duel sledovalo ve vyprodaném Air Canada Centre 19238 diváků se s vámi loučím a přeji dobrou noc – případně dobré brzké ráno! (04:15:11)
3. James Reimer (TOR) 34 zákroků, 1 gól, úsp. 97,1%

Československá stopa v utkání:

Roman Polák (TOR): 0+0, 0 střel, +0, čas na ledě 23:17
Martin Marinčin (TOR): 0+0, 2 střely, +0, čas na ledě 15:10
Už je to oficiální – je dobojováno! Torontší ve třetí třetině přidali další dva přesilovkové góly a nakonec porazili Avalanche přesvědčivě 5:1. Všech pět gólů Maple Leafs padlo v nerovnoměrném počtu hráčů na ledě – Komarov otevřel skóre trefou ve vlastním oslabení, zatímco Bozak, van Riemsdyk a dvougólový Parenteau se prosadili v početních výhodách. S prací svých speciálních formací tak může být Mike Babcock nadmíru spokojen.

59:51

Domácí se osvobozují, v tomto utkání už se nic nestane...

59:14

Martin Marinčin (TOR) to přehnal s agresivitou a za svůj zákrok na Dennise Everberga půjde za katr.

59:01

Kotouč je v útočném pásmu Avs a už se pomalu rozbíhá poslední minuta zápasu.

58:09

Po levém křídle se do další šance prodral Kadri, nicméně van Riemsdykův pas nedokázal přetavit v gól – Pickard předvedl jistý a povedený zákrok.

57:48

Gardinerův pokus byl přizvednut do ochranné sítě, před námi už jsou jen poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:58

Do Grabnerovy rány obětavě padl Tyson Barrie a hosté poté vyhodili kotouč na další zakázané uvolnění.

James VAN RIEMSDYK - 5:1

55:59

Toronto právě vstřelilo branku!
Čtvrtá využitá přesilovka znamená čtyřbrankové vedení Maple Leafs! Matt Hunwick se neukvapil a chirurgicky přesnou přihrávkou našel v mezikruží volného JAMESE VAN RIEMSDYKA, který se trefil přesně k tyči! Asistence: Matt Hunwick, Morgan Rielly.

55:50

Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen právě Andreas Martinsen (COL).

55:35

Martinsen měl na holi svůj první gól v NHL, James Reimer však vytáhl další skvělý zákrok!

55:04

Říká se, že při dobrém gólmanovi stojí i štěstí. Nyní se to projevilo, MacKinnon totiž vypálil z mezikruží a touš orazítkoval břevno Reimerovy svatyně!

54:14

Starý lišák Patrick Roy stahuje necelých šest minut před koncem Pickarda na střídačku, hosté hrají v šesti!

53:31

Gormley je na ledě, nyní už to hosté zvládli bez ztráty další kytičky.

52:51

A nyní se podařilo vyhodit kotouč Blakeovi Comeauovi, tentokrát se Babcockově partě v přesilovce příliš nedaří.

52:18

Dion Phaneuf nemířil vůbec přesně a Erik Johnson na to vyhodil puk přes všechny čáry.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Komarov (Matthias), 19. Parenteau (Holland, Bozak), 31. Bozak (Boyes, Holland), 52. Parenteau (Holland, Bozak), 56. Riemsdyk (Hunwick, Rielly) – 33. Johnson (Duchene, MacKinnon)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak, Parenteau – Winnik, Holland, Lupul – Grabner, Froese, Boyes.

Colorado Avalanche: Berra (52. Pickard) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Grigorenko, MacKinnon, Duchene – Comeau, Söderberg, Iginla – McLeod, Wagner, Martinsen – Everberg, Street, Skille.

Rozhodčí: Mike Leggo, Gord Dwyer – Steve Barton, Pierre Racicot

Diváci: 19238