SK Líšeň 2019 – FC Velké Meziříčí

0:3

konec (0:2)

14.11.2015, 13:30 • 16. kolo • Pavel Černý

Rozhodčí se rozhodl nenastavit ani vteřinu, a utkání dokonce ukončil o několik vteřin dříve. Velké Meziříčí si naprosto zaslouženě odváží všechny body, když hrálo většinu zápasu jen proti deseti hráčům soupeře. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:18:07)

90

90

Domácí se ještě po centru z rohu dostali k hlavičce, ale ta mířila přesně do brankáře Invalda.

89

Ve vápně skákal centr Líšně, ale hosté odvrací na roh.

88

O vítězi utkání je rozhodnuto a utkání se dohrává.

87

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Po rychlém brejku se dostal před úplně prázdnou branku JAROSLAV DUFEK a střílí hodně snadný gól.

84

Kopu se ujal František Schneider, ale branku přestřelil.

84

Nyní budou domácí zahrávat přímý kop z dobré pozice kousek za vápnem. U míče Král a Schneider.

83

Roh si po chvíli znovu vyzkoušela Líšeň, ale centr odvracel Simr.

82

Další střela, s níž si musel poradit Pavel Halouska. Naštěstí pro něj šla přímo tam, kde stál.

81

Teď měl hodně starostí Invald, který zvláštně odkopl jen na roh. Z toho ale nebezpečí pro jeho branku nevzešlo.

80

Do dalšího útoku se hnal Vít Kratochvíl, stačil přihrát a akce skončila střelou, kterou musel vytáhnout Halouska mimo branku.

79

Volný kop z levé strany zahrál František Schneider, ale ve výsledku mají míč hosté a snaží se zaútočit.

77

Přihrávka Víta Kratochvíla mířila jen do ofsajdu.

75

Ve stejné minutě proběhlo i střídání, kdy odešel Petr Dolejš, jehož nahradil Jaroslav Dufek.

75

Žlutou kartu nyní má na svém kontě i hostující Petr Dolejš.

75

Žlutý kartonek viděl zblízka střídající Patrik Pokorný.

74

Další centr Arutjuna Ovsepjana naprosto nenašel adresáta. Na místě, kam letěl, totiž vůbec nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

73

Teď jsme mohli sledova několik přihrávek domácích a faul hostů.

72

Dolejš se po chvíli opět dostal k míči, předvedl pěknou kličku, nicméně centr poslal do rukavic gólmana Halousky.

72

Následoval centr, který naprosto nebyl nebezpečný.

71

Faul na Petra Dolejše, který si sám rozehraje volný kop.

70

Střídání i v dresu Velkého Meziříčí – Patrik Pokorný nahrazuje Eduarda Smejkala.

69

Radim Fousek skutečně nemůže pokračovat ve hře a nahradil ho Daniel Lontras.

68

Pěknou individuální akci předvedl Arutjun Ovsepjan, ale vše zazdil nekvalitní přihrávkou.

67

Domácí se pokouší zkorigovat výsledek, ale zatím se jim v deseti příliš nedaří konkurovat hostům.

66

Ošetřovaným byl střídající Radim Fousek, který odkulhal ze hřiště. Uvidíme, jestli zranění rozběhá.

65

Na hrací ploše zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů.

64

Centr Líšně má v rukavicích Roman Invald.

63

Žlutou kartu obdržel kapitán domácích Rudolf Čampa.

61

Po zmatcích v obraně Líšně kopali hosté roh, ale centr nebyl vůbec nebezpečný.

60

S nákopem domácích si zkušeně poradil Patrik Mucha.

59

Žlutou kartu si připsal hostující Eduard Smejkal.

58

Simr upadl kousek před vápnem, ale rozhodčí tentokrát nepíská faul.

57

Centr z levé strany odvrací obrana domácích.

56

Po sérii nepřesností míč proskotačil až ke gólmanu Invaldovi.

55

Pěkná střela z přímého kopu, která napálila břevno a letí pryč ze hřiště.

55

Tentokrát byl Simr faulován kousek před pokutovým územím a rozhodčí nařizuje přímý kop. Opět velice zajímavá pozice.

54

Simr faulován uprostřed hrací plochy.

53

Hra teď plyne poklidně a nenabízí žádné extrémně vzrušivé momenty.

51

Následovaly dva rohové kopy domácích, které ale ani v jednom případě neznamenaly žádné ohrožení branky.

50

Roh byl zatočen na branku, takže si s balónem musel poradit Invald, který míč vyboxoval.

49

Centr domácích v pádu odvracel Patrik Mucha na roh.

48

Centr Romana Vyskočila byl hodně nepřesný a obrana ho jednoduše odvrátila.

47

U míče se nyní snaží udržet hosté z Vysočiny.

46

Líšeň se snaží s vývojem utkání něco udělat a do druhé půle vlétla s vervou.

46

V prvním poločase jsme nejprve mohli vidět územní převahu domácích v první čtvrthodině, ale poté se hra vyrovnala. Hosté šli do vedení díky Pavlu Simrovi a po pár minutách dostal domácí Ladislav Hanuš druhou žlutou kartu, takže musel předčasně do sprch. V úplném závěru poločasu přidal druhou branku hostí opět Pavel Simr. Druhý poločas začne přibližně ve 14:33.

45

45

45. Pavel SIMR - 0:2

45

Centr Robina Demetera z levé strany končí u střelce druhé branky hostů, kterým není nikdo jiný než PAVEL SIMR.

44

Ze hřiště odkulhal hostující Radim Šuta, kterého nahradil Vít Kratochvíl.

43

Obrana hostů si však počínala jistě a centr odvrátila do bezpečí.

43

Přihrávku ze strany do vápna tečoval Patrik Mucha a míč skončil v autu, takže se bude kopat rohový kop.

42

Rychlá akce hostů byla zakončena jen slabou střelou do rukavic Halousky.

41

Akce domácích skončila na nepřesném nákopu.

40

Centr ze strany vyboxoval Pavel Halouska.

39

Míč se odrazil k Eduardu Smejkalovi, jenž vypálil hodně nad branku.

38

Nic nebezpečného jsme po rohu sledovat nemohli. Ovšem v krátkosti následuje ještě jeden roh.

37

Další rohový kop si vyzkouší hosté.

36

Teď sebral na útočné polovině míč Radek Bohuslav, rozehrál dozadu a chvíli kombinovali domácí, než o balón opět přišli.

35

Na polovině hřiště pískán drobný faul domácích.

34

Standartní situaci na levé straně zahráli hosté a po centru Krejčího byl pískán útočný faul na brankáře Halousku.

33

Z taktických důvodů hru opouští Marek Walla a nastupuje Radim Fousek.

32

Hra teď ustrnula na polovině hřiště.

30

Nyní jsou u míče mnohem častěji k vidění hosté, což jistě není překvapivé.

29

Domácí to teď budou mít hodně těžké. Prohrávají a navíc se musí vypořádat s oslabením proti zkušenému soupeři.

28

Volný přímý kop za vápnem si vzal na starost Petr Dolejš, ale branku přestřelil. To byla velice nadějná pozice!

27

Velice nepříjemná situace pro domácí. Druhou žlutou obdržel Ladislav Hanuš, když hasil rychlý brejk hostů.

26

Demeter mohl běžet sám na branku, ale přihrávka byla o trošku horší, než jakou by potřeboval, takže obránce míč odpravil pryč.

25

První branku hostů střílí PAVEL SIMR, který se dokázal prosadit ve vápně.

24

Opět nepříliš povedený výběh Invalda, který ale neměl následky.

22

Brankář Invald teď vyběhl proti balónu, ale na půli cesty se zastavil a měl štěstí, že domácí hráč ho nepřeloboval.

22

Centr z volného kopu hlavou trefil Jan Šimáček, ale mířil mimo tři tyče.

21

Další žlutá karta. Naprosto zaslouženě ji viděl Ladislav Hanuš, který zastavil rychlý brejk hostů.

20

Brankář Halouska teď s problémy. Při odkopu napálil atakujícího hráče hostů, ale míč se odrazil zpět ke gólmanovi.

19

Za vcelku obyčejný faul ve středu hřiště dostal žlutou kartu hráč hostů Pavel Simr.

18

Robin Demeter ani nadvakrát nedokázal propálit zeď.

17

Rukou zahrál jeden z domácích a hosté si zkusí volný přímý kop.

16

Ladislav Hanuš opřel svůj odkop o jednoho z hostujících hráčů a domácí vhazovali aut.

15

Ofsajd Jindřicha Stehlíka po nákopu Rudolfa Čampy.

15

V první čtvrthodině daleko více kombinují domácí a snaží se objevit skulinu v obraně Velkého Meziříčí.

14

Kombinace probíhá na útočné polovině Líšně.

13

Po chvíli pokračování je hra opět přerušena kvůli některému z hostujících hráčů.

12

Hra byla na chvíli přerušena, protože na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů.

11

Střela Tomáše Vejmělka byla zblokována.

11

Centr Petra Dolejše odvrátil Rudolf Čampa.

10

První rohový kop si vyzkouší Velké Meziříčí.

9

Střela domácích z velké vzdálenosti byla nepřesná a neměla razanci.

8

Do útoku se opět snaží prokousat domácí.

7

Dlouhý nákop v poklidu sebral nikým neatakovaný Roman Invald.

6

Po sérii nepřesností se k míči dostávají hosté, ale jejich akce skončila kvůli nepřesné přihrávce v autu.

5

Nyní fauloval Lukáš Berka.

4

Dlouhý nákop Schneidera na Ovsepjana nedoletěl.

3

Faul Čampy ve středu hřiště.

2

Zmatek ve vápně řeší v klidu brankář Invald. Na druhé straně se hnali hosté do útoku, ale míč skončil v autu.

1

Dlouhý centr Čampy proletěl na Stehlíka, ale od něho letěl míč jen do autu.

1

Domácí nastupují v bílých dresech, zatímco hosté mají červenou kombinaci.

SK Líšeň: Halouska – Král, Drábek, Čampa (C), Schneider, Stehlík, Walla, Bohuslav, Ovsepjan, Hanuš, Vejmělek
Náhradníci: Sedmidubský, Kubík, Fousek, Lontras, Leasure

FC Velké Meziříčí: Invald – Šimáček, P. Mucha, Dolejš, Vyskočil, Simr, Smejkal, Krejčí (C), Demeter, Berka, Šuta
Náhradníci: Souček, Kratochvíl, Pokorný, Z. Mucha, Dufek, Simandl

Rozhodčí: Cieslar – Šištík, Silný.
Vzájemné zápasy

Týmy se spolu letos již jednou utkali a zvítězilo domácí Velké Meziříčí v poměru 2:0. V sezóně 2013/14 se týmy utkaly v Divizi D a pokaždé zvítězil domácí mančaft. Utkání v Líšni skončilo 4:1 a zápas ve Velkém Meziříčí dopadl 3:0. Ve stejné soutěži se odehrála utkání i o rok dříve, tedy v ročníku 2012/13, a dopadla podobně jako o rok později, tedy vítězstvími domácích. Zápas v Líšni skončil výsledkem 3:1, zatímco utkání ve Velkém Meziříčí bylo ukončeno za stavu 2:1.
V rámci šestnáctého kola MSFL se spolu utkají Líšeň a Velké Meziříčí. Líšeň se nachází na průběžném třináctém místě šestnáctičlenné tabulky se ziskem patnácti bodů za 4 výhry, 3 remízy a 8 porážek. Hostující Velké Meziříčí na tom není o mnoho lépe a získalo bodů dvacet za 6 výher, 2 remízy a 7 proher. Domácí mají za sebou sérii dvou výher, kdy se jim podařilo nejprve porazit poslední Břeclav a poté vyhráli poměrně překvapivě na hřiští Uničova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.