2:0

konec (0:0)

13.11.2015, 18:00 • Austria Arena • Skupina 7 • Jan Prošek

Tipsport: 1.25 5.2 10.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rakousko v tomto zápase vyhrává 2:0 a získává tři body do tabulky. Děkuji za pozornost. (19:57:01)

90+3

90+1

Rakousko právě vstřelilo branku!
A je to 2:0. Pojistku domácí výhry zajistil FRIESENBICHLER. Asistence: Schöpf.

89

Jäger dostává žlutou kartu.

89

Finský Rahimi se provinil faulem.

86

Další žlutá karta, dostává ji Pohjanpalo.

84

Z trávníku odchází aktivní Gruber, místo něho míří na plac Horvath.

83

Domácí Wydra dostává žlutou kartu.

82

Finové střídají. Ze hry míří Lassas, místo něho přichází Kabashi.

81

Domácí Gruber se dopustil faulu proti Kamarovi. Rozehrává Finsko, jmenovitě Skrabb.

77

A je tu úvodní branku zápasu. 77 minut to trvalo, než se do míče opřel GREGORITSCH, který překonal Virtanena. Asistence: Mwene.

74

Wydrova střela byla zblokovaná, následně Gruber dozehrával rohový kop domácích. K Balonu se dostal Gugganig, jehož rána skončila mimo.

70

Aktivní Schöpf se dostal do postavení mimo hru, mává se mu postavení mimo hru.

67

Schöpf se dostal do dobré pozice, vystřelil a gólman Finska kryje další střelu.

65

Domácí střádají, do hry je Gregoritsch, nahrazuje Dovedan.

63

Potrestaný žlutou je i Schöpf.

63

Žlutou kartu dostává finský Kamara.

63

Hosté střídají. Hradecky odcáazí, na jeho místo jde Rahimi.

60

Dovedan zablokoval střelu jednoho z hráčů hostujícího celku.

60

Střídání domácích. Ze hry jde Serberst, místo něho Jäger.

57

Finové budou dohrávat o deseti, protože Yaghoubi vidí druhou žlutou kartu, čili červená a odchod do sprchy.

54

Yaghoubi tentokrát už mířil lépe, a tak musel Virtanen v brance Finska zasahovat.

51

Hostující aktivní hráč Yaghoubi exekutorem volného přímého kopu.

49

Rakouský Gruber rozehrává rohový kop.

47

Domácí seriál střel mimo branku má své pokračovaní, Dovedanova rána na branku nezamířila.

46

Prvních pětačtyřicet minut gól nepřineslo. Střely na branku hovoří ve prospěch hostů – 2:1 z jejich pohledu. Za to střely mimo, v nich jsou dominantní domácí – 6:1.

45+2

45+2

V závěru první půle vidí žlutou i domácí Serberst.

45

Rozhodčí nastaví prvnímu poločasu dvě minuty.

45

Další žlutá karta pro hostující celek, nyní ji dostává Hatakka.

43

Možná poslední šance v poločase na vstřelí gólu. Rohový kop rouehrávají domácí, jmenovitě Schöpf.

40

První poločas se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a stále se čeká na úvodní gól utkání.

38

Hra se odehrává spíše na polovině hřiště. Střely na branku v posledních minutách nejsou častým jevem.

38

Rohový kop domácích rozehrává Gruber.

37

Finský Yaghoubi vidí žlutou kartu.

35

Při volném kopu si balon postavil před sebe Schöpf. Hostující defenziva jeho pokus odvrátila.

31

Hosté střídají. Ze hry odchází Jensen, na jeho místo jde Anyamele.

30

První půlhodinka hry je za námi. Střelecky aktivnější jsou Finové, ti vedou 2:1 na střely na branku.

27

Velmi dobrý obranný zákrok si připsal hostující Lassas.

26

Hra se přelévá ze strany na stranu. Autorem další střela, která míří mimo branku je domácí Gruber.

21

Drobného faulu se dopustil hostující Pohjanpalo. Následně se do dobré pozice dostal Skabb, jehož střela nebyla přesná.

18

Další míč letící mimo branku, autorem střely je domácí Lienhart.

16

Střely na branku 1:2;
Střely mimo branku 3:0.

15

Domácí Wydra hraje dnes hodně aktivně, zakončoval již několikátou útočnou akci týmu. Tentokrát ovšem mimo.

14

Během prvních čtrnácti minut vidíme mnoho drobných prohřešků proti pravidlům.

13

Šance se zrodila na druhé straně, Friesenbichler netrefil míč ideálně, a tak minul.

12

Pohjanpalo z Finska rozehrál volný kop, který byl nařízený po faulu Martschinka.

11

Domácí tým se dostal do tlaku, který byl podpořen rohovými kopy. Z aktivity Rakouska vyplynula střela Lienharta, kterými branku minul.

8

Finský Yaghoubi rozehrával rohový kop, po kterém pálil na branku D. O'Shaughnessy.

8

První střelu na branku vyslal Pohjanpolo, brankář Bachmann kryje.

7

Zatím jsme neviděli žádnou střelu ani na branku ani mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

5

Hostující Skrabb fauloval Schöpfa, který následně rozehrává volný kop.

3

Wydra rozehrával volný přímý kop po faulu finského Yaghoubi.

2

Dovedan fauloval Hatakku. Rozehrávají Finové.

1

Utkání za několik minut začne.

Rakousko: Bachmann – Gugganig, Lienhart, Matschinko, Mwene, Wydra, Schöpf, Serberst, Dovedan, Gruber, Friesenbichler
Náhradníci: Kuster – Schoissengeyer, Jäger, Horvath, Rasner, Gregoritsch, Kvasina

Finsko: Virtanen – Hatakka, D. O'Shaughnessy, Väisänen, Yaghoubi, Kamara, Hradecy, Lassas, Jensen, Skrabb, Pohjanpalo
Náhradníci: Eriksson – Peiponen, Kabashi, Anyamele, Klinga, Rahimi, Soiri

Rozhodčí: Pandžič – Flink, Nilsson, Karlsson.