3:1

konec (2:0, 0:1, 1:0)

12.11.2015, 16:15 • K&K PNEU Aréna • 15. kolo • David Motloch (@DavidMotloch)

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (18:03:08)
Tento zápas tak nakonec končí podle papírových předpokladů lépe pro domácí AZ. Nebylo to ale pro Havířov vůbec snadné utkání, Vsetín zejména ve druhé třetině dokázal zabrat a byly chvíle, kdy si zcela oprávněně dělal naděje na zisk bodů, nakonec však odjíždí s prázdnou.

59:54

Janeček pálil kotouč do odkryté klece z půle kluziště, nakonec mu však pár centimetrů chybělo.

59:15

Oddechový čas pro hosty.

59:15

Lukáš Juhász (HAV) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:46

Kdepak, tenhle zápas už dohraje domácí celek v klidu. O vítězi zápasu je již rozhodnuto.

55:40

Janeček se dobře uvolnil kolem obránce a po své předvedené kličce se dostal i do zakončení. Nakonec trefil dobře postaveného brankáře Vsetína.

54:55

Domácí drží kotouč ve své moci a takticky jej nahazují na branku soupeře tak, aby se sami zdržovali ve svém pásmu co nejméně.

53:53

Další tvrdou ránu musel krýt brankář Chrástecký. Havířov mám v těchto chvílích zápas pod kontrolou.

52:36

Havířov právě vstřelil branku!
MICHAL JANEČEK ve spolupráci s Janem Bambulou ukázali velký důraz v brankovišti a finální dorážku na 3:1 si nakonec připsal prvně jmenovaný.
Asistence: Jan Bambula.

52:11

51:18

Sérii střel brankář Chrástecký raději ukrývá ve výstrojí a nechává přerušit hru.

50:11

Michal Matiaško (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

48:14

Zíková nahodila kotouč na branku ze středního pásma a nakonec vybojovala vhazování před Chrásteckým.

45:29

Nyní to jsou naopak domácí hokejisté, kteří více kontrolují hru. Každopádně žádnou větší šanci jsme prozatím neviděli.

41:50

Začátek třetí třetiny začínají oba mančafty opatrněji, více na puku ale přeci jen vidíme Vsetínské.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:34.
Druhá třetina nám představila trochu jiný hokej, než v první části. Naopak v ní byli aktivnější hostující hokejisté ze Vsetína, kteří také po zásluze snížili na jednobrankový náskok Havířova. Šancí ale mohli využít mnohem více a z dosavadního průběhu zápasu je patrné jediné – třetí třetina bude ještě hodně zajímavá!

40:00

39:19

Hra se ale nakonec přeci jen přerušuje po postavení útočícího hráče v brankovišti.

38:55

Paťava trefil střelou z první masku přesouvajícího se brankáře Šembery. Velkou šanci Vsetína sudí nechává pokračovat.

35:12

Pěkná střela z otočky ihned po buly v podání Revaje. Brankář Chrástecký byl však připraven.

34:44

Lobodowski ohrozil branku z vrcholu levého kruhu, ale jeho pokus mířil těsně nad brankovou konstrukci.

33:08

Oddechový čas pro domácí.

33:08

Paťava pálil z mezikruží, Šembera jeho pokus efektivně vykryl vyrážečkou. Domácí jsou ale ve druhé části takřka pod permanentním tlakem.

31:10

Zíka mohl naopak za domácí navýšit brankový náskok, ale přečíslení 2 na 1 využít nedokázal, když žabička od spoluhráče přes obránce soupeře neprošla skrz.

29:18

Jeden ze vsetínských útočníků nyní mohl srovnat, ale nedokázal trefit odkrytou branku Havířova!

26:49

Nyní už opět útočí domácí hráči, za které od modré pálí Zíková. Její rána byla zblokována a ani následná dorážka do branky nevedla.

24:10

23:44

Hosté dlouho drželi přesilovkový vzorec, ale ne a ne se dostat na dostřel branky. Nakonec přišli po špatné přihrávce i o pásmo.

22:10

Ondřej Grygar (HAV) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

20:34

Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetínští vstupují do druhé třetiny ve velkém stylu. Po střele na branku se k dorážce z brankoviště dostal ROMAN PŮČEK, který už bezmocného brankáře Šemberu neměl problém překonat.
Asistence: Daniel Klímek.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:48.
První třetina zatím potvrzuje papírové předpoklady hovořící lépe pro Havířov. Domácí totiž vedou po 20 minutách hry o dvě branky a to zcela zaslouženě. Prezentovali se aktivní hrou, která přinesla své ovoce. Rozhodně však ještě není konec zápasu.

20:00

19:09

18:30

Domácím se přesilovka vůbec nedaří, problémem se stává přechod do útočného pásma.

17:09

Filip Weintritt (VSE) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

15:59

Chrástecký musí řešit další velký závar před svou brankou, který způsobili hned tři útočníci Havířova.

12:50

Potočný mohl skórovat, když vystihl špatnou rozehrávku soupeře, ale jeho střela ani následná otočka kolem branky nakonec k překonání Chrásteckého nevedla.

12:43

12:33

Vsetín si připsal velký počet střel, brankáře Šemberu v přesilovce skutečně ostřeloval ze všech stran, žádná z těchto ran ale nejde označit za extra nebezpečnou, domácí byli ve své obranné čtveřici zkrátka dobře rozestavení.

11:18

Domácí krátkou verzi oslabení 3 na 5 zvládli a už se brání ve čtyřech.

10:43

Jan Bambula (HAV) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

09:51

Hosté se nepřesnou přihrávkou připravují sami o útočné pásmo.

09:39

Brankář Šembera dokázal zkrotit ránu od modré, kotouč mu však zůstal někde pod výstrojí a neměl ho pod kontrolou. Nakonec mu pomohla obrana.

09:01

Na dvě minuty za hrubost odchází Lukáš Juhász (HAV) na trestnou lavici.

08:18

PETR ADÁMEK zvyšuje vedení Havířova na 2:0 poté, co využívá přesnou přihrávku z rohu kluziště střelou z mezikruží přesně k levé tyči bezmocného Chrásteckého.
Asistence: Daniel Tomeček.

07:55

Klímek nabízel kotouč přímo před branku na rozjetého spoluhráče, přihrávka však nakonec byla tak prudká, že skončila v rohu.

04:57

K trestnému střílení se postavil faulovaný hráč – JAN BAMBULA. Útočník Havířova provedl kličku do forhendu, v úspěšném zakončení mu ale z části pomohl taky špatně nastavený beton Chrásteckého, pod kterým kotouč po zemi doklouzal až do branky.

04:57

Daniel Cabák hákoval protihráče ve vyložené šanci a rozhodčí mají jasno – nařizují trestné střílení!

04:47

Hosté nyní vyrazili do útoku, ale zastavil je hvizd sudího signalizující ofsajd.

04:01

Havířovští jsou i nadále aktivnějším celkem, zatím se potvrzuje menší rozdíl kvalit mezi oběma celky. Brankář Chrástecký má přeci jen více práce v brance než jeho protějšek.

02:16

Tomeček ujel hostující obraně, ale netroufl si na kličku. Raději vypálil, střela mu však příliš nesedla, a tak trefila pouze připravené betony brankáře Chrásteckého.

00:01

Sportu zdar a hokeji zvláště! Dnes se proti sobě střetnou týmy mladších dorostenců – Havířov proti Vsetínu. Přestože oba týmy jsou od sebe v tabulce vzdáleny pouze o dvě pozice, bodový rozdíl je téměř dvojnásobný. Zatímco Havířov má na své čtvrté příčce 32 bodů, Vsetín získal z šesté pozice bodů 16. I vzájemný zápas z šestého kola pasuje do role favorita domácí celek z Havířova, jelikož si v něm svěřenci trenéra Potěšila připsali jednoznačnou výhru 5:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

3:1

Branky a nahrávky: 5. Bambula (TS), 9. Adámek (Tomeček), 53. Janeček (Bambula) – 21. Půček (Klímek)

AZ Havířov: Šembera (Mokrý) – Pavelek, Hrček, Grygar, Máca, Adámek, Zíková, Čípera – Potočný, Byčkov, Zíka, Damps, Janeček, Přeček, Bambula "A", Tomeček, Revaj, Malysz, Juhász "C"

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Ondračka "C", Mikulenčák, Vávra, Rusler, Cabák, Andris, Pírek, Půček, Paroušek, Klímek, Brodek, Štědrý, Paťava "A", Lobodowski, Zetocha, Weintritt, Jenáček, Matiaško

Rozhodčí: Koziol – Barteček, Řezáč