KHL

HC Sibir Novosibirsk – Amur Chabarovsk

0:7

konec (0:3, 0:0, 0:4)

12.11.2015, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • Info o změnách stavu (Jan Havlovic (@jeanhavlovic))

Tipsport: 1.63 4.5 4.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:54

Přesilovou hru si zahraje domácí celek! Na trestnou lavici míří za podražení Alexej Bjavalcev!

46:00

Na ledě se začíná přiostřovat! Za hrubost míří na trestnou lavici Igor Fefelov a hostující Ruslav Baškirov! Domácí hráč navíc dostává 2+2 minuty!

43:43

Do bitky se pustili domácí Vitalij Menšikov a hostující Denis Tolpeko. Domácí hráč nakonec svého soka dokázal dostat na zem! Oba borci dostávají pětiminutový trest!

41:47

Domácí celek však začátek třetí třetiny zatím nezvládá! Na trestnou lavici míří Sergej Šumakov, a Amur si zahraje další přesilovou hru!

40:28

Za vzájemnou potyčku míří na trestnou domácí Stěpan Sannikov a hostující Bjavalcev. Oba týmy tak budou hrát ve čtyřech!

27:27

Šance pro domácí! Na trestnou lavici míří hostující Ruslan Baškirov, který tak oslabuje svůj celek!

12:02

První přesilovou hru si zahraje hostující celek! Na trestnou lavici usedá ruský útočník Maxim Ignatovič!

0:7

Branky a nahrávky: 4. Fajzullin (Aťjušov), 11. Zohorna, 19. Pervušin (Skladničenko), 42. Vl. Ušenin, 44. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 54. Baškirov (Fajzullin), 55. Šulakov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (od 21.Bespalov) – Alexejev, Meszároš, Ignatovič, Gimajev (A), Menšikov, Verešagin, Naumov, Ibragimov – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov – Vincour, Vorošilo, Ridderwall – Kopejkin (C), Gubin (A), Žafjarov

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář (A), Čerepanov, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Dedunov, Bjavalcev, Topleko – Baškirov, Zohorna, Fajzullin – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Skladničenko, Gračjov (A), Pervušin

Rozhodčí: Ščenjov, Kulakov – Koršak, Černyšev