Martin Zaťovič (TOG) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:03

Využití: 0 – 0
Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Lada doslova zaskočila favorita z Ufy a zaslouženě si připisuje plný počet bodů do tabulky.

59:25

Ne ne ne. Lada i ve vlastním oslabení předvádí fantastickou hru a vypadá to vypadá, že Ufa dnes nedá ani jeden gól.

58:46

Domácí Gurkin dostává dvě minuty za držení a je tu jedna z posledních šancí pro Ufu v přesilové hře.

56:56

56:56 Anton ŠENFELD - 3:0

56:56

Togliatti právě vstřelilo branku!
A pro hostující Ufu přišla další těžká rána. Jejich tlak zůstal nevyužit, naproti tomu se do šance na druhé straně dostala domácí Lada, která v tuto chvíli vede už o tři góly zásluhou přesné trefy ANTONA ŠENFELDA. Bez asistence.

54:05

Zaťovič vyslal nebezpečnou střelu, se kterou si poradil Sochackij.

52:58

Lada začala svůj dvoubrankový náskok bránit a znovu nepouští Ufu do větší šance. Hostům znovu začíná čas ubíhat velmi rychle.

51:28

Lada se v posledních chvílích dostala pod tlak Ufy a na Masalskise mířil jeden puk za druhým. Na to konto zareagoval trenér Togliatti a bere si oddechový čas.

49:58

V polovině třetí třetiny šly na Masalskise znovu prudké střely, ale všechny opět dokázal pokrýt. S Ufou to už nevypadá vůbec dobře.

49:02

Alexander Strelcov se dostal do slibného úniku, v předbrankovém prostoru vyslal jedovatou střelu na Sochackého, ale ten vytasil perfektní zákrok.

47:52

Další protiútok hostí brankou nekončí. Arzamacev se ocitl v těsné blízkosti Masalskise, ale brankář Lady obránci Salavatu doslova ukradl puk z čepele.

46:59

Hosté se dostali okamžitě do útoku, ale po střele Lisina skončil puk na kom jiném než na Masalskisovi. Ten je prostě opravdu neprůstřelný. Zatím...

45:33

Ufa je v plném počtu.

44:15

Bodrov pálil ve vlastním oslabení z rohu modré čáry, jeho projektil ale svou holí dokázal zvednout Masalskis a přerušil hru.

43:33

Za podražení inkasuje dvouminutový trest Kolcov a Ufa jde znovu do čtyř.

43:05

Domácí hokejisté mířili na hostující branku ve třech proti dvěma, ale s touto situací si poradil Sochackij. Ten přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

41:47

Hosté začali vyvíjet další tlak a udržují tempo hry. Znovu však jejich marná snaha skončila na Masalskisovi.

40:52

Hra na začátku třetího dějství probíhala ve středním pásmu. Nikdo se nedostal do útočného pásma, kde by ohrozil branku soupeře.

Vyhrané buly: 10 – 14
I druhá třetina je minulostí. V ní jsme ani jednu branku neviděli. Hosté se snaží o nějaký gól, to se ji však nedaří a troskotají na výborném Masalskisovi, který po čtyřiceti minutách hry drží stále čisté konto. Třetí třetina začne přibližně v 17:45.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45

Ještě to zkoušeli hosté svou střelou, ta ale byla v této části hry už opravdu poslední.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:49

Nyní se do rychlého brejku dostali domácí, kteří jeli tři na jednoho, ale hosté se tomuto úniku dokázali nakonec ubránit.

35:56

Znovu se musel mít Masalskis na velkém pozoru, protože před ním operovali útočníci Salavatu. Znovu však recept na výborného brankáře domácích nenašli.

34:43

Hosté z Ufy zvyšují své obrátky a opět se tlačí před branku Lady. Na Masalskise mířilo několik nebezpečných střel, všechny ale pokryl.

33:57

Nyní se hrálo od branky k brance, hra plyne velmi rychle a má spád. Ale ani jeden tým se nedokázal v blízkosti brankáře soupeře prosadit.

32:35

Chlystov střílel nebezpečně před Masalskisem, který ale dokázal včas zareagovat a má puk ve své moci.

31:42

A další útok hostí troskotá. Pro Ufu je snad dnešní branka domácího celku doslova zakletá. A navíc čas ubíhá velmi rychle. Po polovině utkání má stále dvoubrankové manko.

30:58

Obranná činnost Lady je hodně dobře organizovaná a pro Ufu je velmi obtížné dostat se do předbrankového prostoru, který je pečlivě chráněn.

29:54

Boj Lady v útočném pásmu před Sochackým. Ten v jednom ze soubojů přišel o svoji hůl, ale domácí se nedokázali prosadit. Puk vyrazila pozorná hostující obrana.

28:44

Lada je v plném počtu.

28:05

Před vlastní brankou se k puku dostal Bělousov a okamžitě ho posílá znovu před hostující branku. Domácí tak mohou vystřídat svou unavenou čtveřici.

27:15

Ale opět je to jen hra do plné obrany domácího celku, který se jen tak nedá překonat. Lada se právě osvobodila.

26:44

Přesilovka pro Ufu. Domácí Romanov dostává dvě minuty za vysokou hůl. Podaří se Salavatu snížit na rozdíl jediné branky?

26:06

I tuto početní výhodu Lady hosté ubránili a nyní jsou už v plném počtu.

25:02

Ladě se zatím nedaří a nemůže se probít do útočného pásma. Ufa vyhazuje puk do bezpečí, čili až před Masalskise.

24:06

Ufa je znovu nedisciplinovaná a znovu na trestnou lavici putuje Višněvskij. Tentokráte za podražení.

22:43

Guljanov se vydal napříč všem, proháčkoval se i hostující obranou a na Sochackého vyslal přízemní střelu, která však skončila na jeho betonech.

22:01

Hartikainen našel svou přihrávkou najíždějícího Makarova, jeho dělovka však zamířila pouze do náruče připraveného Masalskise.

20:26

Lada je v plném počtu a přesilovka hostí, kterou ukončila siréna první třetiny, je tak u konce.

20:01

Statistiky první třetiny

Střely na branku: 6 – 10
Zásahy brankářů: 10 – 4
Bodyčeky: 0 – 3
Vyhrané buly: 14 – 9
První třetina je minulostí. Hostující Ufu zaskočili domácí dvěma slepenými brankami a od páté minuty vedou 2:0. Dokáží hosté na nepříznivý stav zareagovat? Sledujte nadále náš online přenos a dozvíte se více. Druhá třetina začne přibližně v 16:55.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

20:45

Znovu se Lada osvobozuje a vyhazuje puk až před brankáře Ufy.

19:48

Hosté buší do plných a nedokáží puk propasírovat za záda Masalskise, ten byl znovu neprůstřelný.

19:12

Zatím se početní výhoda hostům nedaří podle představ a už nemají moc času na zakončení.

18:39

Ufa už je v plném počtu a čeká jí přesilová hra.

18:26

Síly na ledě se srovnají. Za držení hole dostává dvě minuty domácí Bumagin.

17:46

Lada se nyní usadila v útočném pásmu, kde rozjela přesilovkový kolotoč, ale Sochackij svými zákroky nepustil Ladu do vyššího náskoku.

17:01

Hosté se zatím dobře brání a jak jen to jde, vyhazují puky do bezpečí.

16:39

Máme tu první vyloučení tohoto utkání. Na trestnou usedá hostující Višnějvskij za držení a pro Ladu je tu šance dát další branku.

16:29

A nebylo tomu ani nyní, kdy několik střel mířilo na Masalskise. Ten zatím drží Ladu nad vodou a v brance připomíná spíše betonovou zeď.

15:58

Ufa se za každou cenu snaží o kontaktní branku, ta však zatím nepřichází.

15:01

V dalším útoku byli hosté, ale spolehlivá obrana Lady byla znovu na svém místě. Nyní se hra otáčí na opačnou stranu.

13:15

Šenfeld se vydal do blízkosti Sochackého, kde na něho vyslal nebezpečnou přízemní střelu. Brankář Ufy však svým zákrokem podržel svůj tým.

11:45

Další akci hostujícího celku zneškodnil Masalskis, který stále drží nulu na svém kontě.

09:58

Do rychlého brejku šla Ufa, po střele jednoho z útočníků prosvištěl puk kolem domácí branky. Kotouč si pak do své moci převzal Masalskis.

08:00

Hosté se zkoušeli prodrat do útočného pásma, znovu jim v tom zabránila obrana Lady Togliatti, která se zasadila o to, že má Masalskis stále čisté konto.

07:15

Lada je hodně aktivní a Ufu zatím k ničemu nepouští. K další střele se dostal Krysanov, ale tentokráte byl Sochackij pozorný.

04:22

04:22 Alexander STRELCOV - 2:0

04:22

A další rána pro hostující Ufu. O minutu a něco později znovu totiž zaúřadovali domácí, kteří jdou do dvoubrankového náskoku. ALEXANDER STRELCOV byl v předbrankovém prostoru Ufy velmi přesný. Asistence: Tobias Viklund, Vasilj Strelcov.

03:06

03:06 Martin ZAŤOVIČ - 1:0

03:06

Domácí se dostali do tlaku a toho využili. Přesně se trefil český útočník MARTIN ZAŤOVIČ, který se dostal do samostatného úniku zásluhou přihávky Gurina a před Sochackým se nemýlil. Domácí Lada se tak ujímá vedení. Asistence: Jefim Gurkin.

02:59

Vzápětí to zkoušel Krysanov, ale pohořel nad precizní obrannou hrou hostujícího celku.

02:01

Makarov provětral bombou Masalskise, ten si připisuje svůj první zákrok v utkání.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hezké hokejové odpoledne! V dnešním střetnutí kontinentální hokejové ligy se střetne Lada Togliatti, která na své půdě přivítá Salavat Julajev Ufu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:0

Branky a nahrávky: 4. Zaťovič (Gurkin), 5. Alexander Strelcov (Viklund, Vasilj Strelcov), 57. Šenfeld

Lada Toljatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Volgin, Gurkin, Bolšakov, Putilov – Šenfeld, Bělousov, Krysanov – Komarov, Zaťovič, Gurjanov – Strelcov A., Strelcov V., Bocharov – Magogin, Bumagin, Matrjukov

Salavat Julajev Ufa: Sochackij (Kožukovskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Bodrov, Kolcov, Arzamacev, Derljuk – Engqvist, Ömark, Hartikainen – Lisin, Makarov, Chlystov – Soin, Nestěrov, Lazarev – Kabanov, Černov, Prochorkin

Rozhodčí: Gamalej, Jeřábek – Golovlev, Nestěrov