konec (1:0, 1:0, 0:1)

12.11.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • David Soumar

Tipsport: 1.9 4.1 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký zbytek večera a u onlajnů opět na shledanou! (19:53:09)
To byla bitva! Slovan ve třetí periodě konečně prostřelil Glasse a snížil. V závěrečných minutách Říhovi svěřenci zkusili hru bez brankáře, druhou branku už ale Slovan nepřidal. Všechny tři body tak po bojovném výkonu zůstávají v běloruské metropoli. Slovan svého více jak dvojnásobně přestřílel, ale nebylo mu to nic platné.

Statistiky zápasu
Střely – 17:39
Trestné minuty – 14:8, navíc Pavlovič 10 min. OT a Ellison OT do konce utkání (oba MIN).

59:55

Ani tentokrát belasí nepřešli do pásma. Je rozhodnuto!

59:37

Minsk nepouští soupeře přes modrou. Slovan bojuje se založením útočné akce.

59:21

Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu. Slovan stále bez brankáře.

59:21

Oddechový čas pro hosty.

59:01

Domácí jeli na prázdnou branku ve dvou. Rozhodující trefu ale v obrovské šanci nepřidali.

58:48

Brust je na střídačce! Slovan to zkouší v šesti.

58:25

Václav Nedorost v šanci. Po jeho střele se s ním pokoušelo několik dalších hráčů dorážet, nikdo neuspěl.

57:59

Domácí šikovně vyhodili, aby z toho nebyl icing. Tím ušetřili další cenné sekundy.

57:40

Slovan je v útočném pásmu, minští obránci však své soupeře drží jen v rohu kluziště. Minsk si počíná velmi dobře.

56:56

Dinamo uklidňuje hru. Kotouč končí až za Brustem, Slovan rozehrává.

56:00

Slovanu stále zbývají na vyrovnání čtyři minuty. Belasí vypadají hodně nabuzení. Dočkáme se srovnání skóre?

55:41

Slovan má zase o co hrát. Hosté jsou natlačeni v útoku, k vyrovnání jim chybí jediná branka.

54:38

Slovan právě vstřelil branku!
Hosté snižují! Jeglič vyslal z modré dělovku, kterou Glass vyrazil jen před sebe. Následně se ke kotouči dostal ROK TIČAR, který poprvé v zápase propálil domácího gólmana. Asistence: Žiga Jeglič.

53:48

Nagy se perfektně uvolnil na pravé straně pásma. Jeh oránu z bezprostřední blízkosti Glass vyrazil. Poradil si i s dorážkami.

53:20

Minsk ale vyhodil a šetří čas za brankou Slovanu. Skoro dvacet sekund z přesilovky je pryč.

52:57

Přichází šance v přesilovce. Materuchin už pyká na trestné za držení a oslabuje Dinamo.

2:1

Branky a nahrávky: 20. Cheechoo (Elison, Vesce), 35. Elison (Cheechoo, Vesce) – 55. Tičar (Jeglič)

HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Gunderson, Znacharenko, Nogačjov – Vesce, Ellison, Kaljužnij – Cheechoo, Szczechura, Materuchin – Meleško, Drozd, Stepanov – Kolcov, Pavlovič, Buinickij.

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Sersen, Luža, Starosta, Valach, Švarný, Kozák – Miklík, Nedorost, Kašpar – Jeglič, Tičar, Nagy – Paré, Surový, Bartovič – Viedenský, Skalický, Lušňák.

Rozhodčí: Dejev, Komarov – Parfjonov, Tomilov