2:0

konec (2:0, 0:0, 0:0)

12.11.2015, 14:30 • Sport Complex, Astana • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.71 4.0 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, ale již v půl druhé hodiny ranní zítřejšího dne se na Vás budu těšit u zápasu kanadsko-americké NHL mezi Ottawou a Vancouverem. Ani toto utkání si samozřejmě nenechte ujít, avšak prozatím nashledanou! (16:53:17)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Barys Astana

Ján Laco 33 zák., 0 gólů, 100%
Střetnutí mezi jediným kazašským a jediným finským zástupcem v KHL je u konce a domácí Barys Astana si po vítězství 2:0 připisuje tři body. Hosté měli sice od začátku více ze hry, nicméně dvě povedené akce domácích v první třetině stanovily skóre, na které už se Jokeritu odpovědět nepovedlo. Jednoznačným hrdinou zápasu je brankář Ján Laco, který pokryl všech 33 střel helsinského týmu a udržel čtvrté čisté konto v sezóně!

59:52

Domácí odolávají a dostávají kotouč do středního pásma! Tohle už Barysu bude stačit!

59:10

Hostující brankář opět na střídačce. Jokerit je při powerplay ve velkém tlaku!

58:54

Vhazování ve středním pásmu vrátilo Karlssona do brány a Jokerit musí po chvíli právě až za vlastního gólmana.

58:33

Henrik Karlsson je na střídačce a hosté to tedy zkouší v šesti mužích v poli!

58:20

58:08

Před chvílí byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí hrají stále přesilovou hru a vedou 2:0, avšak za chvíli se vyloučený Wirtanen vrátí na led a můžeme očekávat tlak finského týmu.

57:49

Larsen sice kotouč z pásma Jokeritu ještě nevyhodil, ale jeho spoluhráči se to už po chvíli povedlo a hrát musí Laco.

57:14

Zaváhání v rozehrávce domácích napravil Savčenko, který se včas zorientoval a stihl sebrat kotouč ještě před napadajícím Pöystim.

56:44

Barys se bez větších potíží usazuje v útočném pásmu. Nyní domácím stačí šetřit čas pobytem daleko od vlastní brány.

56:20

To je obrovská komplikace pro finský celek! Petteri Wirtanen (JOK) se u brány snažil dostat k odraženému puku, ale místo toho jen vysekl Dallmanovu hokejku a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

55:51

Díky icingu se vhazovalo u Laca, ale hosté toho využít nedokázali a kotouč mizí ve středním pásmu. Henrik Karlsson pomalu pokukuje po střídačce.

55:16

Jenže obrana Astany je opravdu hodně pozorná a s Lacem v zádech se nyní chyb příliš nedopouští. Rychlý útok Barysu tentokrát zastavil obránce Jesper B.Jensen.

54:52

Karlsson odolal dalšímu protiútoku a beci Jokeritu rychle přenášejí hru na druhou stranu.

54:13

Aktivní Jokerit v posledních chvílích často zapomíná na zadní vrátka a domácí se dostávají do šance. Případná třetí branka by dle mého názoru rozhodla utkání.

2:0

Branky a nahrávky: 4. Boyd (Dawes, Bochenski), 18. Savčenko (Trjasunov, Chudjakov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Ellerby, Trjasunov, Semjonov, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Chudjakov, Krasnoslobodcev, Puškarjov – Starčenko, Markelov, St.Pierre – Ruděnko, Panšin, Romanov – Grenc

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Kulda, Lajunen, Larsen, Jensen, Todd, Ohtamaa – Jormakka, Kapanen, Hagman – Joensuu, Regin, Kozun – Wirtanen, Rita, Olimb – Mäki, Sallinen, Pöysti

Rozhodčí: Denis Bondar, Viktor Gašilov – Jakov Palej, Stanislav Raming