4:0

konec (2:0, 0:0, 2:0)

11.11.2015, 17:30 • 17. kolo • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 1.9 4.3 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hvězdami utkání jsou zvoleni Roman Červenka (CHM) a Petr Kolouch (VIT). SD ARÉNA oslavuje potřebné vítězství a já se s vámi loučím. U příštích onlajnů napočtenou! (19:49:47)
Je konec a vítězství patří Pirátům. Ti dokázali v první třetině získat vedení 2:0, které navýšili ve třetí třetině na konečné skóre 4:0.

59:40

Kämpf uklidnil skákavý puk a drží ho ve svém pásmu.

59:09

Vítkovice se drží v pásmu a snaží se alespoň o čestnou branku.

58:33

Slobodova jedovatá střela končí v náruči brankáře.

58:08

Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu.

57:02

Sklenář si nadhodil puk, který měl ze vzduchu tečovat Dušek, ale úmysl nevyšel dle představ. publikum se ale touto akcí náramně pobavilo.

56:42

56:05

Po zakončení Balána poskakoval puk v brankovišti. Obránci domácího týmu následně vyexpedovali kotouč do střední zóny.

55:52

Chomutovský gólman zastavil puk ve stoje. Vhazuje se po jeho pravici.

55:28

Vondrka zastavil vyhození svého gólmana, Vítkovice pokračují v akci.

55:23

Puk byl zalehnut a hra je přerušena. Vhazuje se před Kopřivou.

54:56

Chomutovští drží puk za svou bránou a nechtějí ho vydat soupeři.

54:42

Trest pro chomutovskou hráčskou lavici. Domácí hráli v šesti. Kouč Růžička nyní temperamentně diskutuje rozhodčím, to ale nic nemění na tom, že trest odpyká Tomáš Pospíšil.

54:09

Vítkovice zastavuje ofsajd.

54:04

Domácí se ocitli v přečíslení. Červenka viděl najíždějícího Šidlíka a poslal mu puk. Obránce Chomutova následně trefil horní tyč!

53:51

4:0

Branky a nahrávky: 6. Šidlík (Červenka), 8. Červenka (Pospíšil), 42. Pospíšil (Růžička, Mrázek), 50. Červenka (Dlapa, Jánošík)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Rutta, Skinner, Jánošík, Mrázek, Rýgl, Dlapa, Šidlík – Pospíšil, Červenka, Tomica – L. Květoň, Růžička, Vondrka – Hovorka, Dušek, Sklenář – Veselý, Kämpf, Hřebejk – D. Kaše.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Kudelka, Štencel, Štich, Sloboda, Pastor, Kovář, Klok – Szturc, Strapáč, Hlinka – Kucsera, Kolouch, Vandas – Burger, Balán, Němec – Hůževka, Jáchym, Maliník – Kafka.

Rozhodčí: Šindler, Komárek – Ondráček, Souček