5:3

konec (3:0, 2:1, 0:2)

10.11.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Radomír Fukala

Tipsport: 1.68 4.3 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Ale budu se na Vás opět těšit již dnes v noci, a sice při online přenosu z utkání kanadsko-americké NHL mezi týmy New York Rangers a Carolina Hurricanes, které startuje v 1 hodinu ráno. Příjemný večer! (19:34:00)
Je za námi zápas kontinentální hokejové ligy, ve kterém Torpedo Nižnij Novgorod dokázalo porazit HC Slovan Bratislava. Domácím dokonale vyšla první třetina, kterou vyhráli 3:0. Ve druhé periodě průběh hry změnil. Po tlaku Slovanu, který trval téměř celou druhou třetinu, a následném snížení, inkasovali hosté dva góly. Ve třetí třetině se pokusili s výsledkem ještě něco udělat, ale dokázali vstřelit pouze dvě branky záslohou Roka Tičara a Cama Barkera. Díky nepovedené první třetině tak slovenský tým prohrál utkání v poměru 5:3.

59:45

Barkerova střela končí vedle a už se nic nestane.

59:20

Domácí hráč v pádu vyhazuje.

58:30

Slovan po velkém boji dokázal uhájit pásmo a ještě měl velikou šanci Viedenský, ale z pozice mezi kruhy selhal.

57:52

Sopin z útočné modré čáry míjí odkrytou klec.

57:30

Slovan hraje v šesti. Garnett na střídačce.

57:30

Oddechový čas pro domácí.

57:30

Domácí brankář přikryl puk, který se odrážel před bránu a vhazovat se bude v obranném pásmu Torpeda.

56:10

Do konce třetí třetiny zbývají necelé 4 minuty. Udrží Novgorod vedení a dotáhne zápas do vítězného konce?

55:31

55:31 Cam BARKER - 5:3

55:31

Slovan právě vstřelil branku!
A už je to pouze od dva góly. Tým z Bratislavy bleskově využívá přesilovou hru. Lukáš Kašpar nahrál z pravé strany na modrou čáru na CAMA BARKERA a ten nádhernou střelou vymetá pavučiny z pravého horního rohu Proskurjakovovy brány. Asistence: Lukáš Kašpar, Václav Nedorost.

55:12

Za krosček si jde odpočinout Maxim Osipov.

Ladislav Nagy se natlačil před bránu, ale byl faulovaný. Šance pro Slovan na další snížení.

54:20

Garnett rychle rozehrává. Bratislavě už moc času nezbývá.

53:50

Francis Paré se šikovně vyhnul obránci a pronikl do pásma, ale akci poté zhatil nepřesnou nahrávkou.

53:15

Vhazování ve středovém kruhu.

52:55

Slovan přichází o pásmo a další útočnou akci zakládá Luža.

5:3

Branky a nahrávky: 7. Daugavinš (Galuzin), 11. Sopin (Daugavinš, Sjomin), 16. Kosticyn (Ashton, Aljajev), 34. Daugavinš (Aljajev), 40. Ashton (Kosticyn, Osipov) – 25. Viedenský, 46. Tičar (Barker, Jeglič), 56. Barker (Kašpar, Nedorost)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Chomickij, Budkin, Jegoršev, Aljajev, Osipov, Kondratěv, Šulenin – Šurakov, Iljin, Ruděnkov – Sopin, Sjomin, Daugavinš – Videll, Ashton, Kosticyn – Schütz, Frolov, Kuljomin

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Mihálik, Barker, Sersen, Luža, Švarný, Starosta, Kozák – Paré, Nedorost, Kašpar – Viedenský, Surový, Bartovič – Jeglič, Tičar, Nagy – Skalický, Šťastný, Lušňák

Rozhodčí: Zacharov, Cyplakov – Nestěrov, Golovljov